Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet Aksesuar Mağazasında Yapılan AYIP

Motovento
    REKLAM ALANI
    sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    şubatın 6sında moto plus adlı motor mağazasına gittim hasanpaşada aldığım motor çantası aldım ve dün motora binerken çantanın içine yedek kask koydum kadıköye geldim bir de baktım çantanın kilidinin göbeği yok bugün gittim aynı mağazaya 9-10 gün olmuş olmamış çantayı alalı ordaki yetkili arkadaşın bana dediği 2-3 liralık şey için getirmezdim ben olsam! bak bak çöözüm sunacağı yerde dediğine bak adamın bana ben kilidi cebimden parayla alır veririm sana ama bizden kaynaklı değilse günahı vebali boynuna diyor! bak ya adamın mağazacılık anlayışına bak. benim ağzım yandı sizinde yanmasın arkadaşlar

saygılar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ne diyelim geçmiş olsun.o arkadaşada vay ib.. vay diyesim geldi açıkçası.
    ben bu konuda Hudson dan çok memnunum.oradan aldığım 2-3 üründe sorun çıktı.koşulsuz yenisiyle deyiştirdiler.inşallah böyle devam ederler...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Sl 150
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyelim geçmiş olsun.o arkadaşada vay ib.. vay diyesim geldi açıkçası.
    ben bu konuda Hudson dan çok memnunum.oradan aldığım 2-3 üründe sorun çıktı.koşulsuz yenisiyle deyiştirdiler.inşallah böyle devam ederler...
    Hangi şube hocam senin bahsettiğin yer. Ben Kızıltoprak'tan bir kaç kez alışveriş yaptım aksine gayet ilgisiz ve sinir bozucu bir adamla muhattap oldum.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi şube hocam senin bahsettiğin yer. Ben Kızıltoprak'tan bir kaç kez alışveriş yaptım aksine gayet ilgisiz ve sinir bozucu bir adamla muhattap oldum.
    Ben üç mağazasındada alışveriş yaptım 3ündende çok memnun kaldım. Hatta kızıltoprak şubesinden aldığım yarım eldiveni ortaköy şubesinde 2 ay sonra cırtları eskisi gibi yapışmıyor diyerek değiştirmek istediğimi söyledim. Adam direk git seç kardeşim tezgahtan istediğini dedi.
    Teşekkürler hudson
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Sl 150
    Kalitesi ve ilgisi güzel. Benim şikayetim firmadan ziyade Kızıltoprak şubesindeki çalışanı esasen.

Elimde kask ve yanımda kız arkadaşımla deri ceket bakmaya gitmiştim. Suratında alaycı bir ifadeyle ''Motorun var mı?'' dedi

''Hayır yok. Ama sorunluyum kaskla geziyorum'' dedim ben de cevaben.

Başka bir zaman akşam vakti dizlik ve eldiven almaya gittiğimde de kapatıp gitmek için resmen başından savdı. Standart diye sattığı balaklavanın aslında m beden olduğunu alelacele yapmak zorunda kaldığım alışverişten sonra farkettim vs...

Eldivenim 3. giyişimde dikiş yerlerinden patladı ama sırf o adamla muhattap olmak istemediğim için iadeye gitmedim. Aldım diktim elimde.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    benim telefonla motoplusa defalrca telefon açtım çok iyş bir arkadaş vardı, çok yardımcı oldu ama en son telefonu açan bir sevgi insanı(!) içimdeki tüm şefkatin hedefi oluverdi...

sanırım yakında o vatandaştan baba olacam :D
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bu olay tamamen muhatab olduğunuz kişilerle alakalı gerçekten bu şekilde cevaplar geliyosa o kişiler için çok üzücü kendi kişisel problemleri olarak görüyorum .
    birde ben istanbulda olmadığımdan telefonla stok teyidi internet sitesindende online alışveriş yapıyorum fakat bu konuda hudson çok yetersiz telefonu açan dayı herseferinde boğuk konuşuyo hiç bişey anlamıyorum isteksiz böyle neden aradım lanet olsun diyorum kendi kendime o derece bikaç bişey soruncada iyice çileden çıkıyorum neyse... olabiliyor böyle şeyler

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    motoplus'taki kişilerin tutumları gerçekten çok farklı
    her insana farklı davranışlar görüyorum niye nedendir bilmem
    tanıdıkları kişilere karşı iyi dışarıdaki kişilere karşı ise böyle olmaması gereken tavırlar
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bir firma kurumsallaştığı oranda başarılı olur. Kişisel becerilerle bir yere gelen firmalar 5-10 yıl içerisinde yok oluyorlar.

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    durum aynen bu arkadaslar aldığım çanta 70 değilde 400 olsaydı ilgi farklı olurdu aradım şikayet ettim merkezine adamlar bana yeni kilit yollayacak evime kadar.ama mevzu o değil kardeşim yani ben sonuçta para vermişim bana hiç bi şekilde öle davranamaz adamın mna korlar aslında da bakmayın motosikletliydim motosikletlilere laf getirtmemek için sakin tutum sergiledim.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    feyızoglunu takdır edıyorum musterı memnunıyetı konusunda
    alısverıs yaptım su ana kadar defalarca hıcbır problem cıkmadı

hatta fuar ıcın bılet bıle gonderdıler bugun geldı

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu mağzaya ne zaman gitsem ya ortalıkta dolanan işten güçten anlamaz bikaç bayan, yada entel dantel adamına göre muamele yaptığını gözlemlediğim esnaf olamıcak genc arkadaslar. Zoraki orda durmanın bi anlamı yok, tipinden belli zaten. Ne müşteriye odaklı biri, nede kumaşında esnaflık var. Giyim konusunda secenek çok ama yinede çekirdek almam ordan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)