Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

e-devlet şifresi olan arkadaşlar bakarmısınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    e-devlet şifresi olan arkadaşlar rica etsem şu iki plakayı sorgulatıp, screen shotunu paylaşabilirmi?
    06BC3917
    06AS4149
    Teşekkür ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plaka No 06BC3917
    Marka OPEL
    Model 1996
    Sahiplik Belge Tarihi 28/08/2006
    Tescil Birimi ANKARA
    Renk 1 BEYAZ Renk 2 BİLİNMİYOR
    Cinsi OTOMOBİL
    Çalıntı mı? HAYIR
    Hak Mahrumiyeti VAR Hak Mahrumiyet Detayları Hak Mahrumiyeti Makam / Kurum Tarih
    İH.TEDBİR (T) Sincan 2. Aile Mahkemesi 13/04/2011
    HACİZLİ(H) Ankara 25. İcra Dairesi 27/07/2010
    HACİZLİ(H) DIŞKAPI VD.MÜD./ANKARA 06/02/2012
    HACİZLİ(H) İstanbul 13. İcra Dairesi 08/10/2009

Bu sayfada görüntülenen sonuçlar bilgi amaçlı olup, resmi iş ve işlemlerde geçerli değildir.Hizmet Hakkında

************************************************** **********************************
    Plaka No 06AS4149 Marka KANUNİ Model 2005
    Sahiplik Belge Tarihi 18/10/2011
    Tescil Birimi ANKARA
    Renk 1 KIRMIZI Renk2 BİLİNMİYOR
    Cinsi MOTOSİKLET
    Çalıntı mı? HAYIR
    Hak Mahrumiyeti YOK
    Bu sayfada görüntülenen sonuçlar bilgi amaçlı olup, resmi iş ve işlemlerde geçerli değildir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Teşekkür ederim tekrar clemenze, tekerin düz bassın

Motosikleti
    Gsxr1000
    şu iki plakayıda acil sorgulayabilirmisiniz ?
    45ZB4481
    45ZB6870

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Plaka No 45ZB4481
    Marka KANUNİ
    Model 2010
    Sahiplik Belge Tarihi 12/12/2011
    Tescil Birimi TURGUTLU
    Renk 1 KIRMIZI
    Renk 2 BİLİNMİYOR
    Cinsi
    Çalıntı mı? HAYIR
    Hak Mahrumiyeti YOK

Plaka No 45ZB6870
    Marka KUBA
    Model 2011
    Sahiplik Belge Tarihi 21/06/2011
    Tescil Birimi TURGUTLU
    Renk 1 SİYAH
    Renk 2 BİLİNMİYOR
    Cinsi
    Çalıntı mı? HAYIR
    Hak Mahrumiyet iYOK

M.ERKUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya As-125
    Bu iki plakayıda sorgulayabilecek arkadaş varmıı ? Trafik cezaları var mı ayrıyetten ?
    10 LR 108
    10 N 5985

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Plaka No 10LR108
    Marka ASYA Model 2012
    Sahiplik Belge Tarihi 02/11/2011
    Tescil Birimi EDREMİT Renk 1 KIRMIZI Renk 2 BİLİNMİYOR Cinsi

Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti YOK

Plaka No 10N5985
    Marka HYUNDAI
    Model 2006
    Sahiplik Belge Tarihi 14/10/2005
    Tescil Birimi EDREMİT
    Renk 1 BEYAZ Renk 2 BİLİNMİYOR Cinsi

Çalıntı mı? HAYIR Hak Mahrumiyeti YOK
    M.ERKUT bunu beğendi.

bizim okulun bir forumu vardı, admin okul şifresiyle bir program yazıp, not sorgulama bölümü yapmıştı siteye. herkes numarasını girip notlarını öğreniyordu.

Motosikleti
    Cat 428c :D
    42 AAD 22 Plakalı Aracı Acil Sorgulatırmısınız Lütfen

zehir0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ ELİTE100 KANUNİ WİNDY S 150
    plakayıda sorgulayabilecek arkadaş varmıı ? (01 VJ 003 )
    arabama çarptı ve kaçtı plakayı halen polise bildirmedim arka lambalardan sol lamba kırıldı birazda tamponu içini göçürdü....

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GONYALI1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    42 AAD 22 Plakalı Aracı Acil Sorgulatırmısınız Lütfen
    Plaka No42AAD22
    Marka MONDIAL
    Model2006
    Sahiplik Belge Tarihi24/12/2009
    Tescil BirimiKONYA
    Renk 1KIRMIZI
    Renk 2 BİLİNMİYOR
    CinsiÇalıntı mı?EVET
    Hak MahrumiyetiYOK

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:47 ----------

Alıntı zehir0101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakayıda sorgulayabilecek arkadaş varmıı ? (01 VJ 003 )
    arabama çarptı ve kaçtı plakayı halen polise bildirmedim arka lambalardan sol lamba kırıldı birazda tamponu içini göçürdü....
    Plaka No01VJ003
    MarkaMITSUBISHI
    Model2011
    Sahiplik Belge Tarihi11/04/2011
    Tescil BirimiCEYHAN
    Renk 1BEYAZ
    Renk 2 BİLİNMİYOR
    CinsiÇalıntı mı?HAYIR
    Hak MahrumiyetiVAR

zehir0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ ELİTE100 KANUNİ WİNDY S 150
    bilgiler için tşk edrm artık yarın kasko ile görüşür arar bilgi verebilirm.ah birde isim ögrenme olsa iyi olurdu.tşk edrm

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    yıl olmuş 2012. nerdeyse her köşe başında bir PTT şubesi var (hoş biraz uzak olsa kaç yazar?). e-devlet şifresi almanın bedeli 1 lira. ve halen insanlar başkalarından bu konuda yardım istiyor. başka da bir şey söylemiyorum...
    Arda_Karaca bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıl olmuş 2012. nerdeyse her köşe başında bir PTT şubesi var (hoş biraz uzak olsa kaç yazar?). e-devlet şifresi almanın bedeli 1 lira. ve halen insanlar başkalarından bu konuda yardım istiyor. başka da bir şey söylemiyorum...
    Haklısın ama;
    Yıl olmuş 2012, e-devlet şifresini unutandan, 6 ay giriş yapmayandan, şifre değişimi sonrası şifresini doğru yazmasına rağmen yeni ve eski şifresiyle giriş yapamayandan ya da hiç bir sebep olmamasına rağmen durduk yere her gün girdiği şifresiyle giriş yapamayandan 10 TL para talep ediliyor. Bunlardan her hangi biri her gerçekleştiğinde 10 TL alınmaya devam ediliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın ama;
    Yıl olmuş 2012, e-devlet şifresini unutandan, 6 ay giriş yapmayandan, şifre değişimi sonrası şifresini doğru yazmasına rağmen yeni ve eski şifresiyle giriş yapamayandan ya da hiç bir sebep olmamasına rağmen durduk yere her gün girdiği şifresiyle giriş yapamayandan 10 TL para talep ediliyor. Bunlardan her hangi biri her gerçekleştiğinde 10 TL alınmaya devam ediliyor.
    iyi güzel, çok geçerli bir bahane. o zaman şifre almayan uyanıklar, şifre alan ve her unuttuğunda 10 lira vermek zorunda olan biz enayilere sorsunlar, biz enayilerin de başka işleri yok, siz uyanıklara hizmet sonsuz...

bu biraz ağır oldu di mi? evet ama, benim enayi yerine konulmam kadar olmasa gerek. yardım tamam da, 1 olur, 2 olur. bir çok foruma üyeyim, hepsinde aynı durum dönüp durunca bu durum, biraz o sınıfa kayıyor...

ayrıca cezai yaptırımların amaç, sebep ve sonuçlarını bilirseniz, o 10 liranın neyin karşılığı olduğunu da anlarsınız. şifre bu, zırt pırt unutulsun diye değil, hatırlansın diye var...

iyi güzel, çok geçerli bir bahane. o zaman şifre almayan uyanıklar, şifre alan ve her unuttuğunda 10 lira vermek zorunda olan biz enayilere sorsunlar, biz enayilerin de başka işleri yok, siz uyanıklara hizmet sonsuz...

bu biraz ağır oldu di mi? evet ama, benim enayi yerine konulmam kadar olmasa gerek. yardım tamam da, 1 olur, 2 olur. bir çok foruma üyeyim, hepsinde aynı durum dönüp durunca bu durum, biraz o sınıfa kayıyor...

ayrıca cezai yaptırımların amaç, sebep ve sonuçlarını bilirseniz, o 10 liranın neyin karşılığı olduğunu da anlarsınız. şifre bu, zırt pırt unutulsun diye değil, hatırlansın diye var...
    parali oldugu icin ilgisiz kalanlar ve ihtiyac halinde de saga sola basvuranlarla, kask takmayanlar ayni kisiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Biz uyanıklar değil, benim şifrem var.
    Hadi unutmaya cezaya neyse diyebilirim ama yukarıda saydığım sistem hataları kaynaklı, kendi hatası olmamasına rağmen her seferinde 10 TL ödemek zorunda kalan bir sürü insan var.

Şifre almayanları eleştirecek olursak da, Google'da kısa bir arama yapıp maksimum 1 dakikada sonuca ulaşabilecekken, burada konu açıp soran insan şifre alır mı?
    Ama tabi şifreye ihtiyacı olmayacağını düşünüp, gerektiğinde de sadece bir şey öğrenmek için iş yerinden izin alıp PTT'ye gitmek istemeyen biri olabilir.

Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parali oldugu icin ilgisiz kalanlar ve ihtiyac halinde de saga sola basvuranlarla, kask takmayanlar ayni kisiler.
    Böyle bir bağlantı kurdun ya tebrik ediyorum.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardim etmek, hele ki iki parmak hareketiyle bunu gerceklestirmek niye bu kadar zor ki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    yardıma ihtiyacı olana yardım edilir. bu ihtiyaç değil, tembellik ya da umursamazlık...

e-devlet şifresi sadece plaka sorgulamak için kullanılmıyor ayrıca. devletle bağınız orası...

sistem hatası olacak ve şifre kaybolacak, bu yüzden 10 lira vermek zorunda kalacağız diye şifre almayalım, yağmurda lastik kayabilir diye motora binmeyelim, kafamıza yolda kuş pisleyebilir diye şapkasız gezmeyelim... ihtimallerle paranoyak olmayalım...

serotizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Softail FXSTBI
    Mobil imza kullanırsanız PTT ile uğraşmaya gerek kalmıyor.
    + olarak Mobil İmzayı banka internet şubelerine girişte, e-devlet'te nufüs dairesine gitmenize gerek kalmadan adres değiştirmede, e-devlet üzerinden hakkınızda açılmış davaları veya açtığınız davaları takip etmede, kartınız yanınızda olmadan ATM'den para çekmede de kullanabiliyorsunuz. Ayda 5TL gibi bir ücreti var ama kendi adıma konuşayım, kesinlikle parasının hakkını veriyor.
    BIYIKLI bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)