Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HayvanSever Motosiklet Sürücüleri! (Kötü Haber)

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    4 unede dilekceyi gonderdim ancak bir sonuc olacagini sanmiyorum.Yakalansalar bile ufacik bir cezayla kurtulurlar.Habelerde bir kediyi kopege parcalatan bir adami guvenlik kamerasi tespit etmisti,sonunda hayvancigin ustune basarak oldurmustu.Adami yakaladilar ama 100 tl verip hayatina devam etti.Eger bu insan veya insanlar yakalanirsa lutfen bizi bilgilendirin.En azindan bu adamlari Turkiye ye biz gosterelim.
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    İnsanın pskolojisi bozuluyor yav...nası bir psikopatlıksa...Polis istese hemen bulur...nasıl mı...savcılık talimatıyla bir gsm takibi yapılır...ve muhtemelen o pskopata telefon sinyallerinden ulaşılır..(telefonu var olasılığıyla) ...

çünkü hayvan bu şekilde bulunmuş...psikopatlar muhtemelen o köpeğin bulunduğu noktadaki geriye yönelik sinyal takibinden yakalanabilir..polis bu kişi veya kişilere ulaştımı sıkıştırıp öttürebilir...yani SAVCI efendi orada cinayet işlenmiş gibi bir araştırma yapılması talimatı verse polise olayın faili bulunur...basit...ama nerde böyle bir savcı ..nerde o vizyon...nerde o merhamet ..nerde o hassasiyet...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam beyler daha fazla resim paylaşmayın insanın canı sıkılıyor iyice.

O barınakdakilerin de Allah cezasın versin.Şu durduğu ortama bak hele.
    Tamam haklısınız ama barınaktakilerin elinden bir şey gelmiyor. Yer çok az, Hayvan çok fazla. Küçücük kafeslerde 6-7 köpek kalıyor. Bizim elimizden gelen sınırlı zaten. Ama bazı barınaklar var yardım götürüyorsunuz eğer orda dağıttırmazsanız adam hayvanlara vermiyor geri satıyor. Eğer barınağa giderseniz gözünüzün önünde dağıttırın.
    undefined

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Bir şey yazmalımı yazmamalımı bilemiyorum. Her açıdan hüsran.
    Memlekette bunu yapabilecek caniler nasıl yetişiyor ve aramızda nasıl dolaşıyor.
    Bu canilerin varsa çocukları ve eşleri nasıl bir işkence altında kimbilir.
    Zavallı köpek için ise söylenecek söz yok.

Yapılabilicek tek şey böyle bir suçun faili yasalar tarafından ağır bir şekilde cezalandırılmalı.
    Yasa yeniden düzenlenmeli, çok mu zor? Değil.
    Hayvansever pek çok dernek temsilcisi oturup adam gibi bir madde hazırlayabilir ve bunu meclise sunabilir.
    Tahminimce zaten defalarca yapmışlardır ama sanıyorum ilgilenmesi gereken ... lar okumaya bile zahmet etmemişlerdir.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ulan !!!
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    bu nasıl bir acizliktir. bu nasıl bir zihniyettir. bunu yapan yada yapanlar acaba toplum içerisinde nasıl insanlarla aynı safta yer alabiliyor. nasıl ben ve benim gibi düşünen insanlarla aynı havayı tenefüs edebiliyor.

yazık çok yazık.

bu hayvancagız nasıl bir kötülük yapmış olabilir ki bu derece acı çektirerek ölüme terkedilmiş.

ben diyecek başka söz bulamıyorum.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    İlerde gv650 veya gv250
    Şu hayvana yapılan eziyete işkenceye bakın ne istediniz hayvandan umarım hayvana yaptıklarınızın aynısı sizin başınıza gelir

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    inşallah bu hayvana yapılanların hepsi o kişiye aynı lekilde yapılır..özelliklede resimdeki ilk cümle yapılır...halsiyetsiz kişiliksiz insanlar..o hayvanın patileri neyse ...yazık olmus

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Böyle şeyleri gördükçe insanlığımdan utanıyorum gerçekten ya bunu yapanlara ceza falan deil direk bu hayvana yapılanların yapılması lazım hemde kat kat üstünü inşallah bulunurlar:(

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Allahın belaları umarım bunun sorumlusu bulunur
    inanamıyorum ya

Allah belasını versin demekten başka bişey gelmiyo elimden içim parçalandı

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bunu yapan o.... çocuğu....
    ulan amma küfür ettirdi akşam akşam bana
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Çok etkiledi beni çok bu masum cana bunu yapanlar Allah onları hem bu dünyada hem öteki dünyada...
    İnsanların düşünce yapıları hiç iyi değil hemde hiç.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bundan önce de,vahşi bi köpeğiyle bir kediyi sıkıştıran o.çocugu vardı.Kediye bi tekme sallamıştı,kedi orda kan revan can vermişti.Bi marketin mi ne güvenlik kamerası çekmişti.İnsan görünümlü adi şerefsiz bulunmuştu.Bide üniversiteli çıktı o.çocugu.İnşallah bunu yapan bu dünyada bin katını görür ya rabbim

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Bunu yapani yada yapanlari bir yakalasam aynisini oonlara yapmazsam ne olayim oyle iskenceler edeceksin ki bunlara sana kendilerini oldurmeleri icin yalvaracak bu insanlar

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    satanist piçlerden biri yapmıştır kediye teneke bağlamak karınca yuvasını yıkmak gibi bişey değil bu normal bi insan yapamaz bunu kaza değil
    de başka amaçlı yapılmışsa (ki kaza olmadığı belli) bunu yapanların belasını versin ve ölümleride böyle olsun İNŞALLAH

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://forum.petarkadas.com/kopekler...rumicim-aciyor

insanlığın bitmiş olduğunun göstergesi artık bu olaylar.
    böyle insanlarla belki aynı ortamlarda bulunuyoruz...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kötü oldum bakamıyorum fotoğraflara.
    Ama bu tarz haberler gördükçe şu durum da hep aklıma geliyor, cevabını bulamıyorum.
    Her yıl yüz binlerce yada milyonla ifade edilebilecek kadar koyun ve danayı boğazından kesiyoruz.
    Kısa bir süre de olsa acı çekiyor.Boynunu ayırdıktan sonra bile hareket ediyor.
    Et yemesek de hayatımıza devam edebiliriz değil mi.Vazgeçilmezimiz değil.
    Farkı nedir o halde?
    O hayvanlara ihtiyacımız olmasaydı zaten dünyaya gelmeyecekti. Yaşadığı süreyi yaşayıp görevini yerine getirip öldü hayvancagiz. Keşke yemek için öldurmesek ama dünyanın düzeni bu. Bu konuyu daha derinleştirirsek yaratılış felsefesine ve ya dine kayariz. Telefondan yazıyorum yarın devam ederiz istersen.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Olayin aciklanacak bir tarafi yok, bu ciddi bir manyaklik. Sucluluk yakalanmiyacak buna eminim. Ama birinin bir yerlerden asit bularak , sirf bir sokak kopegine dokme eylemi o kisiyi ciddi ve potansiyel bir katil kilar.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    CHP'den ismini hatırlayamadım bir kadın milletvekili hayvan hakları ile ilgili yasa tasarısını meclise getirecekti.Geçen haberlerde gördüm."Türkiye'nin birsürü problemi var hayvan haklarıyla mı uğraşacağız" düşüncesine sahip siyaset insanları olduğu sürece zor gibi ama umarım o milletvekili başarabilir.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)