Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bu adam serbest, dikkatli olun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    abi yanlış düşünüyosunuz çocuklşar nasıl kaldırımdan yürüsün kaldırımın bir tarafına arabalar parketmiş diğer tarafta kaldırım yok gibi bir şey binaların kaldırım işgalınden dolayı ve burada bu çocukların yanyana hatta arka arkaya bile yürüyebileceği bir kaldırım yok neredeyse burada o arabanın yaptığı nedir ya terbiyesiz herif ya sen kimsinde bir yaya ya çarpabilirsin bu nedir ya anlamadığım arkadaşlrına göz göre göre araba çarpıyor düğer çocuklar hiç bir şey yapmıyor bunuda anlamış değilim
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Evet işte bizim adeletimiz bu kadar şimdi okuyorumda iyi olmuşş tahrik var diyen arkadaşlar var ya bide kendinizi koyun yerine yada çocuğunuzu kardeşinizi o durumda o arkadaşların yerinde ben olsam indirirdim camını çerçevesini dikkat ederseniz gençler ilk başda hmn çekilio adam gelio bi sataşıo aracı üstlerine sürüo gençler yinede bişi yapmıo sonra ezio resmem çocuğu hiç bi açıklaması yyok RESMEN CANA KASIT var..ama güzel ülkemin güzel adeleti böyle işte....

Bizim evimize gündüz saat 4 de hırsız girdi bende şans ya o sırada eve girdim oda kaçtı beni görünce sokokta yakaladım boğuştuk koluma tornavida sapladı nese yakaladım teslim ettim polise davamıda açtım davaya gittim 3 ay sonra bide karşıma ne çıksın adamın bana darptan dava açma hakkı varmış avukat böle dedi iyiki çok dövmemişin dedi afalladım kaldım adelet buysa biz yanmışız...

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    O zaman her tahrik olan vuracak mı karşıdakini Texas mı burası?

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Adam yanlış yapmış.
    O genci sadece vurup düşürmeyecekti.
    Onu güzelce bi arabanin altina alacakti.
    Önce üzerinden güzelce bi ezip geçecekti.
    Sonra takacakti geri vitese, kolu bacagi artik neresi lastigin altina denk gelirse kemiklerini bi güzel kiracakti.
    Hatta egosunu bununlada tatmin etmeyip, o genci arabanin altinda öldürebilmek icin elinden geleni yapacakti.
    Mümkünse iç organlari ve bagirsaklari sokaga dökülecekti.

Ne diyosunuz abicim siz?
    Adam göz göre göre kasıtlı olarak birini yaralıyor.
    Ne kaldırımından bahsediyorsunuz?
    Ayrıca kaldırım varda bizim mi gözümüz görmüyor?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    biri bana orda kaldırım gösterebilir mi?
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Yorumları okurken kanım dondu be. O ruh hastası sürücüyle aynı mantıkta ne insanlar varmış bu forumda da... vay vay vayyy halimize...
    FOR THE HORDE...

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Sorunda orda zaten yiyosa maçan iner alırsın akıllarını bida yürümezler öle ama sen böyle arabayla vurur kaçarsan o zaman o maça sende yok köfte delikanlılık yapıyosun demektir.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    çocuklar haksız da olsa, bu otomobil sürücüsünün " cana kastetmiş " olduğu gerçeğini değiştirmiyor. biraz sakin bir tavırla, çok kolay alttan alınabilecek, eşeklik yapanın eşekliği yanına kar kalsa da, olaysız bitebilecek " çok basit " bir köprü üstünde iki keçi muhabbeti... insanımızın genelinin ne kadar bilinçsiz, ne kadar düşüncesiz, sabırsız ve tahammülsüz olduğunun, psikolojik bakımdan ne kadar rezil olduğumuzun bariz kanıtı işte...

nedir yani 5 sn bırak önünde yürüsünler.

o gençler şimdi akıllandı mı? hayır. aksine daha inat oldular. muhtemelen kaldırım olan yerde yolda yürürler bundan sonra. o adam bir çıkar mı sağladı? yolu mu açıldı?....

hangi film çevriliyo burda? türü komedi o belli de, vizyona ne zaman girer?
    !?

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı durumda ben kornaya bile basmyorum. adamların arkasından yavas yavas giderek yol istiyorum. bu yaşayan her varlığa saygıdır.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw tamam sürücü suçlu da, hakkaten suçlu, yolun ortasında giden tiplerin hiç mi suçu yok? resmen adamın geçmesine izin vermiyorlar. bence ağır tahrik var bu olayda. hemen vurun abalıya yapmayın. bi de konuyu sulandırmak yok mu yok suçlu olmayanlar tutuklu yargılanıyormuş filan. ne alakası var kardeşim nerden biliyorsun sen, savcı mısın? suçu olmayanlar tutuklu yargılanıyormuş. şu hale bakın hele memleket ne duruma geldi.
    sende ya şoförlük yok ya insanlık. ben yılda 150000 km (yüzlellibin... belki matematiğinde yoktur.) yol yapıyorum. önüme atlayan veya yolun ortasından yürüyen hiç kimseyide ezmedim. çocuklar da hata olabilir ama bu hata onların ezilmelerini gerektirmez. honda yı kullanan kişi senin arkadaşın sanırım veya aynı durumda bir kaç kişiyi sende ezdin... o vatandaşı savunmanın başka bir açıklaması olamaz sanırım...

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    forumda ne çok hasta düşünceli insan varmış pes dogrusu.

yaya ne kadar hatalı olursa olsun o araç sürücüsünün böyle davranması mı gerekiyor.

bu aynı şuna benzer ölmeyi hakeden birini öldürün sonrada haketmişti diyin bakalım.

bu ülkede adaletin a sı kalmadı.

insanlar gerginleşti iyice. en ufak şeylerden tartışma çıkıyor. allah sonumuzu hayır etsin.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanki merada geziyorlar yol araçlar için kaldırım yayalar için

işten gelince yazmıştım karnımı doyurdum biraz uyudum vetekrar izledim araç sahibide hatalı in aşahı iki sopa vur arabayla carpılırmı ya kötü birşey olsa her ikisindede suç var yalnız ben çarpılan çocuğun yerine olsam düzelince yanımdaki arkadaşlarımı döverim insan arkadaşına sahip cıkmazmı ya al bir taş at arabanın camına iki kişisiniz nede olsa o çocuk onlara güvenerek iniyordur yola tek olsa yapmaz

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işten gelince yazmıştım karnımı doyurdum biraz uyudum vetekrar izledim araç sahibide hatalı in aşahı iki sopa vur arabayla carpılırmı ya kötü birşey olsa her ikisindede suç var yalnız ben çarpılan çocuğun yerine olsam düzelince yanımdaki arkadaşlarımı döverim insan arkadaşına sahip cıkmazmı ya al bir taş at arabanın camına iki kişisiniz nede olsa o çocuk onlara güvenerek iniyordur yola tek olsa yapmaz
    Çocuğa vahi inmişti zaten.
    Adamın onu ezeceğini biliyordu, arkadaşlarına güvenerek yola çıkmıştı

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Herşeyi geçtim tek takıldığım nokta arkadaşlarının ezilişine kayıtsız kalan gençler klavye deklikanlılığı değil eşek olsa tepki verir yahu berabersiniz arkadaşsınız çocuk kasti eziliyor ve hala ölü taklidi yapıyorlar seyirci kalabiliyorlar

Sürücü büyük ihtimalle doğulu kırsal kesimden şehre inmiş sonradan görme hödük bir tip tüm suç açık ve net sürücüde

Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende ya şoförlük yok ya insanlık. ben yılda 150000 km (yüzlellibin... belki matematiğinde yoktur.) yol yapıyorum. önüme atlayan veya yolun ortasından yürüyen hiç kimseyide ezmedim. çocuklar da hata olabilir ama bu hata onların ezilmelerini gerektirmez. honda yı kullanan kişi senin arkadaşın sanırım veya aynı durumda bir kaç kişiyi sende ezdin... o vatandaşı savunmanın başka bir açıklaması olamaz sanırım...
    senin insanlığın orada ki honda kullanıcısından da fena olmalı ki; hiç tanımadığın bilmediğin bir insana hakaret edebiliyorsun.
    ben 15 senedir istanbulda araba kullanıyorum, şöförlüğün ne demek olduğunu da çok iyi bilirim evelallah. sen at gözlüklerini çıkar, önce olayı tekrar izle sonra benim yorumumu tekrar oku. ben vurup kaçan adam haklı mı dedim? adam haksız ama tahrik var gençlerde de suç var dedim. adam gelip durmadan direk vurmuş olsa gençlere o zaman gençler suçsuz olur! lakin yolun ortasından yürüdükleri halde adama kafa tutuyolar o da yapmaması gereken bişeyi yapıyo işte. senin 486 dan tam izlenmiyo herhalde video.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu nasıL birseydir arkadas.Adamın arkadasları öle bakıyo yanımdaki arkadasın basına böyle birsey gelicek çarşı karışır (:

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    böyle kalitesiz insanlar honda civic kullanmasın ya markayı zedeliyorlar :D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Pulsar
    Daha önce de yazdım şoför %40 suçlu ise, gençler %60 suçludur.
    Şimdi farkettim adam arabasıyla önce duruyor, gençler dik dik bakıyor olaylar oluyor.
    Sonra yollarına devam ediyor gençler.
    Daha sonra ise adam hafif dokunduruyor gençlere, gençler ise yürümeye devam ediyor (buraya dikkat kaldırım boşluğu bitiyor ve kaldırım tekrar başlıyor ama kaldırımdan yürümeyerek yolun ortasına doğru açılıyorlar) kafasında kapşon olan genç yolu iyice ortalıyor ve adam vuruyor araba ile...

gençlerde hata var, adamı tahrik ettiler derken adamı savunmak aklımın ucundan bile geçmedi. ben bu olaydan acizane çıkarmamız gereken dersin; yollarda yürürken dikkatli, edepli, efendi olmak olduğunu düşünüyorum. çoluğumuzu, çoçuğumuzu, ailemizi uyaralım ki böyle olaylara mahal kalmasın. bugün gençlerin böyle bir problemi var. 3 tanesi yanyana geldi mi artık tamam. kral da onlar efede onlar. ana avrat sövüşmeler itişip kakışmalar bu şekilde yolun ortasından gidip kafa tutmalar normal olmuş.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kalpler, yürekler çürümüş artık..
    Haktan hukuktan vazgeçtim.
    Hiçmi vicdanınız yok?

Çocuk ölseydi ne dicektiniz?
    İyimi olmuş dicektiniz?
    Çok yazık..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)