Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Buda benim nacizane hobim...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Çok değerli mt.net üyesi dostlarım1993 yılında başladığım uzak doğu savunma sanatları çalışmalarıma 2001 yılında geçirmiş olduğum motosiklet kazası nedeniyle uzun yıllar ara vermiştim ...Bu sporu uzun yıllar beraber çalıştığım arkadaşlarla tekrar görüşmem vesilesiyle içimdeki tutku tekrar depreşti...Geçen yaz hafif tempoda tekrar başlamama rağmen işlerimin yoğunluğu nedeniyle ara vermek zorunda kaldım...Ama evde-işyerinde fırsat buldukça eski alışkanlığım,tutkum,ustalık derecesinde olmasada hobim olan Nunchakumu tekrar elime aldım,şöyle bir kaç tekrar ve antremandan sonra eski seriliğimi ve zindeliğimi bıraktığım yerden dahada ileriye taşıyıp kendimi geliştirdiğimin hiç farkında bile olmadım...Nunchakumu uzun yıllar sonra elime ilk aldığım anlarda bir kaç video kaydetmiştim.Pc de onları görünce Mt li dostlarımla bu hobimi paylaşmak geçti içimden...Şu anki provalarımda videoda izleyeceğiniz görüntülerden daha teknik daha fazla seri ve hızlıyım...Omuzumda bir sakatlık söz konusu,iyileştiğimde sizlerle daha güzel görüntüler paylaşmak ve göz ziyafeti sunmak ümidiyle şimdiden iyi seyirler dilerim...

!Lk£® ve ozgurakman bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

abi süper ya valla ben teakwandoya gdiorum ama bu şekilde bir antrenman yapmıyorum
    en fazla burgu toolyo felan

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abi sana bundan sonra çekirge ahmet derler haberin olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Abi çok alçak gönüllü olmuşsun sen bildiğin dağıtırsın bunla her yeri Tebrik ederim bu işten anlamam ama hareketler seri ve güzel gözüküyo. İnşallah hobinizi sürdürme imkanı bulursunuz.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Usta ayni benim gibi salliyorsun ya.
    Yani tam benim gibi degil gerci, bana biraz yakin.
    Tebrik ederim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ahmet abi şu fatih le pandayı bi pataklasana yav.. bana çok sataşıyolar.. ayrıca buradaki arkadaşlara söyliyim..ahmet abiyi canlı izledim harika bi show...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi şu fatih le pandayı bi pataklasana yav.. bana çok sataşıyolar.. ayrıca buradaki arkadaşlara söyliyim..ahmet abiyi canlı izledim harika bi show...
    Evet daldım senin konuya giriştim fatiye ile ayucağa ufaktan aldım intikamını yani safları sıkılaştırdım anlıcann

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet daldım senin konuya giriştim fatiye ile ayucağa ufaktan aldım intikamını yani safları sıkılaştırdım anlıcann
    bravo abi büyüksün..
    gel bakalım panda ve ekürü fatih

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bana bakın mete abi size bi mazlum bakışı yapar ne olduğunu anlayamazsınız haberiniz olsun

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta ayni benim gibi salliyorsun ya.
    Yani tam benim gibi degil gerci, bana biraz yakin.
    Üstadım videoyu gecen yıl çekmiştim nunchakuları yaptım ve elime aldım tam 10 yıl aradan sonra bir kaç ısınma turundan sonra kayıt dedim....Aradan geçti 8,9 ay şuan bir kaç farklı kombinasyonu bir araya getirdim...daha teknik ve daha iyiyim yani..yukarıdaki video sadece daireseller ve bilek çevirmlerinden ibaret...uzun zamandır omuzumda acaip bir ağrı var doktora gittim kaç defa geçmedi...Bir düzeleyim allahın izniyle yeni videolarıda Kor@ya çektireceğim

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana bakın mete abi size bi mazlum bakışı yapar ne olduğunu anlayamazsınız haberiniz olsun
    böyle bir bakış mı ?
    Resimdede ben mazlumum diye işaret ediyor..

asymetry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C
    Estetik ve akıcı görünüyor hareketler, eski halini merak ettiren cinsten. Usta düzeyinde yapıldığı belli ama hobi düzeyinde bile yeterli sanki. yeni görüntüler bekliyoruz.
    Hayat aldığın nefeslerin toplamı değil, nefesini kesen anların toplamıdır.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım videoyu gecen yıl çekmiştim nunchakuları yaptım ve elime aldım tam 10 yıl aradan sonra bir kaç ısınma turundan sonra kayıt dedim....Aradan geçti 8,9 ay şuan bir kaç farklı kombinasyonu bir araya getirdim...daha teknik ve daha iyiyim yani..yukarıdaki video sadece daireseller ve bilek çevirmlerinden ibaret...uzun zamandır omuzumda acaip bir ağrı var doktora gittim kaç defa geçmedi...Bir düzeleyim allahın izniyle yeni videolarıda Kor@ya çektireceğim
    Anlıyorum üstadım.
    Gerçekten görsel bi show izlettin bize.
    Tekrar tekrar tebrik ederim.
    Bizim çocuklugumuzda ninja kaplumbagalar vardı, ben mikelenjeloydum
    Mımçika (Nunchakumu) elimden fırlayıp mahalle arkadaşımın dişini kırmıştı.
    O gün bugündür elime almıyorum daha

Yahu ben bugun çok içtim.
    İyice saçmalamaya basladim
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı bensen001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi süper ya valla ben teakwandoya gdiorum ama bu şekilde bir antrenman yapmıyorum
    en fazla burgu toolyo felan
    Teşekkürler arkadaşım...Ne olursa olsun spor yapmak bunu yaşamının bir parçası haline getirmek gurur verici bir olay...Taekwondo yapmaya devam et,nunchaku kullanmak sitersenki sabır işi...Çok çalışmak ve çok antrenman yapmak gerek,yani elinde tespih sallayanlar bileğine asar tespihini ya sende nunchakunu hep yanında bulundurmalısınki canın sıkıldığında bir kaç şey çalışabilesin...Ama benden söylemesi ilk zamanlar kafa,dirsek kalmıyor morarıyor her tarafın Bunu göze almalısın ....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    böyle bir bakış mı ?

http://img26.resimup.net/di/AHFM.jpg
    ulen böyle montaj resimlerle adamın kişililiği ile dalga geçmeye çalışma yakarım seni koray

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok alçak gönüllü olmuşsun sen bildiğin dağıtırsın bunla her yeri Tebrik ederim bu işten anlamam ama hareketler seri ve güzel gözüküyo. İnşallah hobinizi sürdürme imkanı bulursunuz.
    Eyvallah kardeşim,Ben hiçbir zaman biryerleri dağıtmak için yapmadım bu sporu...Amacım her zaman limitlerimi zorlamak ve sıkıntılı stresli zamanlarımında üzerimdeki negativeyi terle dışarı atmaktı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen böyle montaj resimlerle adamın kişililiği ile dalga geçmeye çalışma yakarım seni koray
    vallaha montaj değil halis mulis bizim panda yav... paparazzi yakaladı işte resimler herşeyi anlatıyor..ama komik demi? ben yarılıyorum

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    böyle bir bakış mı ?

http://img26.resimup.net/di/AHFM.jpg
    Yanaklar öp beni öp beni diYEe adres gösteriyor Sülümanın haremindenmi kaçmış bu tontiş hürem azması

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estetik ve akıcı görünüyor hareketler, eski halini merak ettiren cinsten. Usta düzeyinde yapıldığı belli ama hobi düzeyinde bile yeterli sanki. yeni görüntüler bekliyoruz.
    Teşekkürler en kısa zamanda yeni ve daha güzel çekimler yapacağımdan emin olabilirsiniz...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    valla fener taraftarı dağlık biyere bırakmış galiba..gol falan olunca stad mı çöktü ne oldu ..ekürü iyi bilir nerde o

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vallaha montaj değil halis mulis bizim panda yav... paparazzi yakaladı işte resimler herşeyi anlatıyor..ama komik demi? ben yarılıyorum
    kanka harbiden çok komik yaw tam face lik bi resim....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)