Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Türkiye de faliyet gösteren fransız markalarını bilen var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    boykot ne demek?
    biz neden fransa'yı boykot edeceğiz bizim ülkemizde olmayan bi yasa çıkardılar diye mi?
    biz boykot ettiğimizde fransaya ne olacak ekonomik olarak batacak mı?
    bizden 100 de 65 benzin vergisi alan emekli millet vekili maaşlarını abartılacak şekilde zam yapan aynı anda asgari ücretliye de 15 tl zam yapanlar fransadan önce boykot edilmesi gerekmez mi?
    bize hangisinin zararı daha çok?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bize "Pis Türkler" yapılan böylesi dönemlerde inadına girişimci,üretken omam gerekiyor düşüncesindeyim.Önce inancım sonra da milliyetim konusunda hassasiyetim daha bir artıyor,fikren kendimi geliştirmek için daha sıkı sarılıyorum işlerime.Protesto eylemleri falan hikaye-i geyik.Yaza yaza bitmez bu işler.Ülen arkadaş kullandığımız internet sistemlerinin merkezi ABD'de biz burada Fransız mallarını acaba kaç hafta almayız derdindeyiz.Nah almayız.Google kullanma,facebook kullanma,MSN kullanma o halde bütün bilgilerin adamların elinde.Hacı olayın özü vakti değerlendirip kendimizi geliştirmekte bitiyor.Neyse sustum ben,duramıyorum yoksa.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bizim show tv caterıng hizmetini sodexü veriyor...ve VIP hizmet..harika yemekleri ve servis anlayışları var..hadi bakam gel şimdi boykot et..başka bir firmaya verseler yemeğin içinden neler çıkar Allah bilir...6 çeşit yemek 6 çeşit içecek...25 çeşit açık büfe tatlı ve salata çeşidi..nası olcak bu işler..adamlar işi biliyor...nası boykot edelim şimdi..

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu forumun düzeyine hayranım
    forum düzeyi analizin de espiri yeteneğin gibi beş para etmez.çok işim var senin gibi her gün takılamıyorum buraya, forum düzeyinde bir düşme varsa nedeni daha çok Sen olabilirmisin acaba?hep tartışma,beceriksiz espiriler falan?
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum düzeyi analizin de espiri yeteneğin gibi beş para etmez.çok işim var senin gibi her gün takılamıyorum buraya, forum düzeyinde bir düşme varsa nedeni daha çok Sen olabilirmisin acaba?hep tartışma,beceriksiz espiriler falan?
    Bu forumun düzeyine hayranım ve bu hayranlığım her mesajında biraz daha yükseliyor. Tanrı senden razı olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim show tv caterıng hizmetini sodexü veriyor...ve VIP hizmet..harika yemekleri ve servis anlayışları var..hadi bakam gel şimdi boykot et..başka bir firmaya verseler yemeğin içinden neler çıkar Allah bilir...6 çeşit yemek 6 çeşit içecek...25 çeşit açık büfe tatlı ve salata çeşidi..nası olcak bu işler..adamlar işi biliyor...nası boykot edelim şimdi..
    Sen midenden başka bişi düşünmez misin usta ya? Milli bir mesele tartışıyoruz burada
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanı taktığın şeye bak yaw. Öğlenleri yarım ekmek kaşar salam yersin hiç değilse vatana karşı görevini yapmış olmanın huzuru dolar midene . Doyarsın bi güzel.

Sen midenden başka bişi düşünmez misin usta ya? Milli bir mesele tartışıyoruz burada
    Sende de 150 kg bi beden olsa senin de en büyük derdin o olurdu
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Dexter başladı, kastta Fransız olup olmadığını bilen var mı?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu arada konuyu açan arkadaşı unutmuşuz.
    Kendisi için sıkı bir araştırma yaptım ve Fransız markaları ile ilgili birçok bilgiye ulaştım.
    Bu linki :
    http://www.google.com.tr/#hl=tr&cp=1...2a13b7b6bd1d95
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    ticaretin dini, imanı, milliyeti yoktur; sadece karşılıklı çıkarlar vardır.

politikanın namusu, şerefi, onuru yoktur; sadece iktidar hırsı vardır.

fransız ekonomisi battı-batıyor söylentileri ayyuka çıkmışken fransız meclisi, kendi halkını böyle uyutuyor. bizim meclis de "hazır milliyetçi duyguları galeyana gelmişken bunların gözü birşey görmez" diyip çifte kavrulmuş kıyak emeklilik + ballı kaymaklı %100 zamlı maaş yasasını geçiriyor.

İttihatçıları aklamak uğruna "göç eden kafilelere halk saldırdı. yöneticiler n'aptılar n'ettilerse bunu önleyemediler" diyen; tüm Anadolu halkını bu facianın sorumlusu gösteren bizim resmi söylemimiz. bu durumda elin fransızı ne yapmaz?

Motosikleti
    Bizim show tv caterıng hizmetini sodexo veriyor...ve VIP hizmet..harika yemekleri ve servis anlayışları var..hadi bakam gel şimdi boykot et..başka bir firmaya verseler yemeğin içinden neler çıkar Allah bilir...6 çeşit yemek 6 çeşit içecek...25 çeşit açık büfe tatlı ve salata çeşidi..nası olcak bu işler..adamlar işi biliyor...nası boykot edelim şimdi..bu boykot işi bana biraz anlamsız geliyor..ki o çoğu şirketlerin yönetici ve patronlarının siyasi düşüncelerini bilemeyiz..sarkozynin seçim hesaplarına neden kurban edelim ki...bilsek de ticaretle siyaset arasında ince bir çizgi olmalı...

Bu forumun düzeyine hayranım ve bu hayranlığım her mesajında biraz daha yükseliyor. Tanrı senden razı olsun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

sanada akıl,kafandan büyük olmayan bir ego ve espiri yeteneği versin Allah...
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanada akıl,kafandan büyük olmayan bir ego ve espiri yeteneği versin Allah...
    Amin. Allah sana da Eiffel kulesine Türk bayrağı çekmek nasip etsin inşallah...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Hakikaten tartışmasını bilmiyoruz millet
    Milliyetçi, iyi vatandaş mı oluyor boykot yapan? Ticaret ayrı şey siyaset ayrı şey.Türkiye, Fransa'nın dış ticaretinde sadece %0.4 lük kesimi oluşturuyor lakin Fransa, Türkiye'nin %5'lik kısmını oluşturuyor.Fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.Burda zararlı biz çıkarız ki boykotu halk yaparsa iyice zararlı çıkarız.Diyeceksiniz ki bunlar önemli değil, önemli olan tavır koymak..Bu zamana kadar böyle yaptık duygusal davrandık ta elimize ne geçti acaba? Artık mantıkla hareket etmeliyiz kanımca.Sen hiçbirşey üretme sonra gel muhtaç olduğun mallara boykot yap.

FLAŞ FLAŞ FLAŞ

"Türkiye'nin Fransa'ya uyguladığı boykot neticesinde, Fransa ekonomisi ağır yara aldı.Ekonomistler bu durumu Fransa ekonomisin de derin ve kalıcı yaralar açacağını açıkladı." gibilerinden durumlar olacaksa hemen boykota başlayalım.

Azıcık mantık yeter.Halkın yapacağı boykot hiçbir işe yaramaz.Mal gümrükten girdikten itibaren Türkiye Cumhuriyet'i malıdır.Sizin yapacağınız boykot sadece Türk ekonomisini etkiler ve Fransız aldığı parayı sayar.Devlet o malları gümrükten sokmaması lazım boykot dediğiniz budur ama yemez.

Sen Atatürk'ün yolundan çık sonra bas bas bağır vatan, millet, Sakarya diye..Dünya değişti beyler.Hiçbir ülke bağımsız değil hele hiç biz değiliz.Türk ekonomisi, şuan başımızdakiler sağolsun diken üstünde böyle hareketlere gelmez bu ekonomi.

Şöyle bir seçenek var.Fransız mallarını almazsınız ki sanmıyorum yavaş yavaş talep azalırsa ithalatta azalır ama bunu yapacak halk burada yok ve uzun vadede işe yarar.2 haftaya geçer bu boykot muhabbetleri.Şu son zamanlarda kaç kez boykot boykot edelim diye gaza geldik.Sonuç?

SİZ BIRAKIN FRANSA'YI 2015'E KADAR LOBİ ÇALIŞMALARIMIZ NE ALEMDE? Adamlar çalışıyor, kendilerinin bile inanmadığı bir soykırım hikayesini tüm dünyaya inandırmak için.Biz ne yapıyoruz? Boykotttttt yapıyoruzzzzz.
    Bunu burada konuşan yok.Bizim tek derdimiz Fransa sanki.İsviçre, 2005 yılında da Ermeni iddialarını reddeden ve olmadığını söyleyenlere ceza öngören yasayı kabul eden ilk ülke olmuştu.Bundan haberiniz var mı? Ahh doğru bir ara İsviçre mallarını da boykot etmiştik.

Önce Ermenilerin lobi faaliyetlerini durdurun ardından Fransa yahut İsviçre gibi derdiniz kalmaz.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Allah akil fikir versin diyorum.
    Kime diyorum?
    Boykotcu arkadaslara diyorum.
    Maalesef hala tauyipin gazina gelenler var.
    Uzuluyorum.
    Uyanin artik yahu!

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiki Alman şirketinde çalışıyorum , yoksa istifa etmek zorunda kalacaktım.
    Sen rahat ol hoca... Almanlar herhangi bir soykırımı protesto ettikleri gün kıyamet kopar zati

Motosikleti
    Sen rahat ol hoca... Almanlar herhangi bir soykırımı protesto ettikleri gün kıyamet kopar zati
    hacı bu mobil beni çıldırtıyor..mesajım uçtu yine...yarına yazarım artık evden...acayüp ve retoxada selamlar...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    şirket filan dedim de aklıma "the corporation" geldi , izlemeyenler sabırla izlesin , boykot işini sonra yine konuşuruz.

http://video.google.com/videoplay?do...49927801582119
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

FreeSoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200i Evo
    Boykot mu etmek istiyorsun güzel kardeşim? Hadi Renault Pegueot Cıtroen aracını geçtim, hadi dia, migros, total onları da geçtim.Hatunların makyaj malzemesi parfümünü lacostunu oto bokunu da geçtim.Çık çatıya çanağını kır at, sonra eski sistem çatı anteninle çeviriver bir zahmet Çamlıcaya anteni.Neden mi? e eyçdi meyçdi dijital izlediğin fatmagülü, ahkam kestiğin Süleymanı, takır takır cepten muhabbet etmeni sağlayan uzaydaki uydunu yapıp, Guyanasından fırlatanlar FRANSIZ! Hadi şimdi boş işlerle hamasete devam et.İsrail mallarını da boykot etmiştik di mi biz? Hatta Apoyu barındırdı diye İtalyan malları da vardı bir ara.Arada eski bir murat 131 güme gitmiş yakmıştı sahibi zavallıyı.Hep boş laf hep gargara.Baştakinden gazı alan iyi gidiyor maşallah!

http://www.turksat.com.tr/content/view/190/199/

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boykot
    isim Fransızca boycott

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Amin. Allah sana da Eiffel kulesine Türk bayrağı çekmek nasip etsin inşallah...
    beğendim bunu; inan beğendim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)