Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

L-carnitine?!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Ya:(

Dün isteğim dışında bir olay gelişti. Son 2 aydır düzenli olarak haftanın 4 günü fitness yapıyordum, dün hocamın bana portakal-greyfurt suyu karışımı içireceği tuttu.

"Aaa... Ne güzel:D Sporun üstüne ne sağlıklı! Ahayt:D" diyerekten (içimden) lıkır lıkır içtim. Meğer hocam içine "L-carnitine" diye bi sıvı koymuş ek olarak. Bana da söylemiş ama, ben yüksek sesli müzikten duymamışım...

Sonradan öğrenince yemin ediyorum aldatılmış gibi hissettim:D:D Ya da gazozuna uyku hapı konulmuş gibi:D:D

Nedir bu L-carnitine?! Adam bana "Bunu düzenli kullan" derse ne diim? Bir akıl verin bana:(
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Yağ yakımının hızlanmasına ve vücuda harekettlik sağlar.. sıvı şekilde alırsanız 15 dk önce, tablet şeklinde alırsanız 30 dk antrenmandan önce almalısın...sporun dışında kullanma..sadece spor zamanları kullan... şunu da unutma hiç bir takviye ilaç (bunların her zaman doğal olduğu söylenir ama... ) vucuda faydalı değildir.. en güzeli doğal yollardan geçer...örneğin bir balonu düşün..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    L-carnitine'i diyet yapıyorsan kullanabilirsin; ama yağ yakmak amacın değilse özel bir beslenme programı uygulamıyorsan ya da kilo almaya çalışıyorsan çok da gerekli değil. Genel olarak çok gerekli bişey değil, insanlar beslenmelerini düzenlemeden protein tozu amino asit carnitine creatine vs.'ye parayı basıp kullanıp bişeyler yapmaya çalışıyorlar ama çok doğru bir düşünce değil bence.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Bana antrenmandan sonra verdi?!
    Zıplayarak döndüm eve!
    )) ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Yoo.. Diyet falan yapmıyorum. Spor benim için hayatın parçası; her zamanki gibi sporumu yapıyorum. Amaç da fit kalmak.
    Diyorum ya... İsteğim dışında gelişti olay. Bilgim haricinde içtim.

Kor@y?! Balon mu düşünim?

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Yanında b 6 vitamini kullanmam gerekir....kısacası böbreklerini karaciğeri ve kalbi yorar ......bence sadece protein tozu oda düzgün bir marka olacak amino asit kullan yeterlidir derim body için.....zayıflamayı diyetle yapmalısın.....mutlaka haftada 2 kez b6 vitamini al....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bu tarz yağ yakıcı ve kas yapıcı ilaçları kullanırsan ,belli bir süre sonra balon gibi şişersin.. içinde güç olmayan bir kas kitlesi olur.. daha sonra sporu veya body sporunu bıraktığın zaman sönmeye başlar ve sarkmalar hatta iğrenç görüntüler, deformasyonlar , çatlaklar meydana gelir.. işte biz buna balon deriz ..bu durma maruz kalmaman için doğal beslen ...

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz yağ yakıcı ve kas yapıcı ilaçları kullanırsan ,belli bir süre sonra balon gibi şişersin.. içinde güç olmayan bir kas kitlesi olur.. daha sonra sporu veya body sporunu bıraktığın zaman sönmeye başlar ve sarkmalar hatta iğrenç görüntüler, deformasyonlar , çatlaklar meydana gelir.. işte biz buna balon deriz ..bu durma maruz kalmaman için doğal beslen ...
    Hımm... Anladım. Bu içeceği hazırlayan adam balon gibi zaten..

Niye bana da veriyo ya?! Öğrendikten sonra araştıracağımı söyledim, adam da, araştırdıktan sonra "hep isteyeceksin" dedi. Deli mi ne?!

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımm... Anladım. Bu içeceği hazırlayan adam balon gibi zaten..

Niye bana da veriyo ya?! Öğrendikten sonra araştıracağımı söyledim, adam da, araştırdıktan sonra "hep isteyeceksin" dedi. Deli mi ne?!
    Kizim senin fitnes hocan su resimdeki herif mi?

eger buysa uzak dur.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)

Ya ben de anlayamadım. Akraba falanlar mı ajüba?!

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İmdak
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Böyle ilaçlarla balon gibi şişen erkekler, Eurosport kanalında kocaman iş makinesi tekerleklerini ve başka hayvani ağırlıkları alıp fırlatan adamların yaptığını yapabilir mi hiç sanmıyorum. İnsanın en zayıf yeri belidir kol gücü hikaye, beli kuvvetli olan güçlüdür. O iş makinesi tekerleklerini kaldırabilen adamlarda çok müthiş bel gücü var işte. İlaçla balon gibi şişerek yapamazlar onları adamların kalıbı öyle.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    vücut ihtiyacı olan kimyasalı zaten yeterince üretecek kapasiteye sahip. önemli olan, yeterli kimyasalı üretebileceği gıdaları düzenli olarak almak. ama bir çok insan, düzenli olarak belli kimyasalları hazır olarak tükettiğinde, vücudu da bir zaman sonra bu kimyasalı hazır olarak temin ettiğinden üretmeyi bırakıyor. bir zaman sonra da unutuyor. bu da vücutta zilyon tane dengesizliğe ve etkiye sebep oluyor. kimyasalı almayı bıraktığınız gün, yarım yamalak çalışan bir sisteme, bozuk hormonlara ve birşeye benzemeyen bir vücuda sahip oluyorsunuz ...

hareketli bir vücut, düzgün bir beslenme ile sağlıklı olmayan bünye yok zaten.
    !?

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vücut ihtiyacı olan kimyasalı zaten yeterince üretecek kapasiteye sahip. önemli olan, yeterli kimyasalı üretebileceği gıdaları düzenli olarak almak. ama bir çok insan, düzenli olarak belli kimyasalları hazır olarak tükettiğinde, vücudu da bir zaman sonra bu kimyasalı hazır olarak temin ettiğinden üretmeyi bırakıyor. bir zaman sonra da unutuyor. bu da vücutta zilyon tane dengesizliğe ve etkiye sebep oluyor. kimyasalı almayı bıraktığınız gün, yarım yamalak çalışan bir sisteme, bozuk hormonlara ve birşeye benzemeyen bir vücuda sahip oluyorsunuz ...

hareketli bir vücut, düzgün bir beslenme ile sağlıklı olmayan bünye yok zaten.
    Tamam. Bugün gittiğimde söylicem almak istemediğimi. Gazozuma ilaç koydu ya:((

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülme lem!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Peki arkadaşlar redbull tarzı içecekleri kullansak bunun olumsuz geri dönüşü ne olur bize...sınır nedir bu redbull da...mesela bazen uykusuz gece nöbetine gidiyorum..sersemliyorum sabaha doğru uyku bastırıyor vs...ama sabah 8 de mesai bitecek ve 15 dk sonra evde uykuya geçebilirim...gece 12 de 1 tane redbul içsem nasıl olur..uyku dengem bozulurmu ...tavsiye edermisiniz...veya gece uyanık kalmam için iş ortamında ne yapmam lazım diye soruyu algılayınız...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yiyiyorsunuz sisiyorsunuz sonra kozmetige, ilaclara saldiriyosunuz. Ayip ne o oyle fransiz restorani ismi gibi ilaclar iciyorsunuz, sonrada gelip burada soru soruyormuscasina genclere asilamaya calisiyorsunuz. Esefle kiniyorum... Ayrica neden gencler hazir boyle gazoza ilac koyma taktiklerini unutmus, feysbuk tivitır gibi sosyal ortamlarda caga uygun sekilde genc kizlari tavlamak icin aglarini örüyorken, neden kötü ornekler veriyorsunuz. Bir daha kiniyorum.

Ayrica o hocadan uzak durun, cok türk filmi izlemis eski kulagi kesiklerden o belli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki arkadaşlar redbull tarzı içecekleri kullansak bunun olumsuz geri dönüşü ne olur bize...sınır nedir bu redbull da...mesela bazen uykusuz gece nöbetine gidiyorum..sersemliyorum sabaha doğru uyku bastırıyor vs...ama sabah 8 de mesai bitecek ve 15 dk sonra evde uykuya geçebilirim...gece 12 de 1 tane redbul içsem nasıl olur..uyku dengem bozulurmu ...tavsiye edermisiniz...veya gece uyanık kalmam için iş ortamında ne yapmam lazım diye soruyu algılayınız...
    Bir redbull v.b. iceceklerin yalanina inanan enerjizede daha. Rambo ve daha bir cok dunyayi kurtarabilme yetisine sahip kahraman gozlerine tuz sürer, yarasina tuz basar, apışarasına tuzlugu ters koyar. Acı uyutmuyor zaar.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    14 sene duzenli spor yatim spor salonlarinda cok ter doktum ama asla hic bir kimyasal katki kullanmadim. O yuzden de asla oyle balon gibi sismedim. Lakin artik yas ve is guc sahib olunca sporu biraktigim gun icim rahatti. Nedenmi benim gibi birakan bir cok kisinin vucudunda ciddi sarmaklar, catlamalar olur ken ben gayet normaldim.

Hic bir normal insan , her hangi normal besleneme ile o sekilde sisemez. Isin icine kimyasallar girdigi zaman. Vucudunu kendini toparlayabileceginden daha fazla esnetirsin. Eninde sonunda bir gun o sporu birakacaksin. O zaman plajda tshirt cikarmaya bile utanirsin.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Lukican taam uyutmuyorda etkisi kaç zaman dilimi içerir...detay yazıver...yani akşam 12 de alsam zabahınan 9 da yine aynı etkiyi mi gösterir...

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiyiyorsunuz sisiyorsunuz sonra kozmetige, ilaclara saldiriyosunuz. Ayip ne o oyle fransiz restorani ismi gibi ilaclar iciyorsunuz, sonrada gelip burada soru soruyormuscasina genclere asilamaya calisiyorsunuz. Esefle kiniyorum... Ayrica neden gencler hazir boyle gazoza ilac koyma taktiklerini unutmus, feysbuk tivitır gibi sosyal ortamlarda caga uygun sekilde genc kizlari tavlamak icin aglarini örüyorken, neden kötü ornekler veriyorsunuz. Bir daha kiniyorum.

Ayrica o hocadan uzak durun, cok türk filmi izlemis eski kulagi kesiklerden o belli.
    Yok öyle bi durum abijim yeii.. "Madurum da madurum - madurum da madurum" Cezerye'nin suçu ne? :D

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lukican taam uyutmuyorda etkisi kaç zaman dilimi içerir...detay yazıver...yani akşam 12 de alsam zabahınan 9 da yine aynı etkiyi mi gösterir...
    Sen yaninda tuzluk tasi. Uykun geldikce birer cimdik gozlere iki cimdikte apisarana bas tuzu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle bi durum abijim yeii.. "Madurum da madurum - madurum da madurum" Cezerye'nin suçu ne? :D
    Birde ustelik utanmadan madur edebiyati..Taksimde salincak kurup, bir de etek giydirip sallandirmali ki seni, sallanirken eziyet cekesin.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde ustelik utanmadan madur edebiyati..Taksimde salincak kurup, bir de etek giydirip sallandirmali ki seni, sallanirken eziyet cekesin.
    Tabi ya... Unuttum bir an nerde yaşadığımı. Şimdi suçlu benim di mi?
    Hatta bir de özür dilerim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)