Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Pinphone diye kaliteli İphone Çakması varmış.Kullanan, gören varmı acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    artik posta ile tel yasak ama bu ayin 9unda enistem gelecek biraz zeytin peynir ekmek hasretim dinecek onunla gonderecegim, postadan hizli gelir pinphone burada da diger cakmalardan pahali, digerlerini 75-80tlye bulabiliyorsun, yalniz yolcu beraberinde bir telefon gelecegi icin sadece bir kisiye diye yazdim,istiyorsan ozel goruselim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ben bangkok taylanddayim, pinphone isteyen olursa adrese teslim kargo ucreti dahil 200tl, donanimhaber ve bircok forumda aratip youtube da karsilastirmalarini inceleyebilirsiniz, karsiz satis, otekiler gibi 1-2 ayda cope atilacak bir telefon degil, turkiyede 400-500lere veriyorlarmis http://www.baksepete.com/pinphone-4g veya http://www.pinphone4g.com/ ben sadece 200e veriyorum ama sadece bir kisiye o da reklam ve tanitim olsun diye, alan kisi kullanir ve yorumunu burdan paylasirsa sevinirim, almak isteyip cevap yazan ilk kisiden ( uyelik tarihi en az 6aylik olsun ki sahte uye olmadigi belli olsun ) ismini belirtecegim, adrese kadar gelecek ve hicbir ek masraf kayit gumruk derdi yok, hepsi hazirdir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

ek not begenmezseniz bir hafta icinde iade edebilirsiniz imei kayitli sifir jelatinli

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

isteyene western digital 1tblik tasinabilir harddisk, turkiye fiyati 400tllerde, taylandda uretiliyor ve sellerde firma sular altinda kaldi, fiyatlar tavan yapti bu yuzden, calistigim firmada 4-5 adet mevcut, isteyene tanesi 240tl, sifir kutusunda, garantili olarak gonderebilirim, almak isteyenler mesaj yazarsa bitmeden size alabilirim, kendime bir adet aldim, samsung 3d tv ile kullaniyorum, 3d film atabilirim isteyen olursa. kargo dahil fiyatidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

isteyen olursa pinphone telefona casus yazilim yukleyebilirim sadece 20tl fark ile, bu sayede telefonu kullanan kisi kimler ile gorusmus ne konusmus hepsini kayit eder ve kullanan kisi bunu goremez ve bilgi ibaresi yoktur, sadece sizin haberiniz olur, meraklilara piyasada 300-400tlden fazlaya yukleniyor ve kullanim sureli bu ise suresiz
    telefonu mbk den mi alıyorsunuz hard diski de pantip plazadan mı? çin mahallesinde yeraltı çarşısında ps3 ler uygundu, bluray dvd lerin 100 baht gibi inanılmaz fiyatları vardı ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    pinphone iyidir, emsal çakmalarına görünümde benzer ama kullanımda inanılmaz farkları vardır. evet piyasada pinphone nin bile çakmaları var. ben fethiye de telefonculuk yapıyorum , pinphone yi ilk gördüğümde orjinal mi acaba diye düşünmüştüm , emsal çakmalarına göre gercekten kalitelidir . ama 450 - 500 lira verip 2000 liralık performans beklememek lazım .
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    hard diski pantipten almiyorum, mbkdan teli almiyorum teli mbkdan alsam emin ol 200e veremem turist yeri mbk oldugu icin cakmalari bile kazik satiliyor pantipte gene keza turist yeri, harddiskleri sirket olarak getiriyoruz ama tescoda big c de dahi nerdeyse pantip ile ayni fiyat, cin mahallesinde blurayler 100baht yani 6tl ama kopya ( orjinal bluray turkiyenin iki kati burada ) bunu belirtmen gerekir mbk de tel fiyatlarini belki gormussundur ve ucuz gelmistir ama emin ol daha ne ucuzlar var mbkde 6000bahtta sattiklarini ben 2000-2500bahta aliyorum, ki mbk turistler icin ucuzluk yeri bu arada mbkde pinphone 6000baht yani 360tl oldugunu bilirsin sanirim ve 200e satilmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

NOT: Arkadaslar pinphone icin iki arkadasla gorustum, biri almazsa digeri alacak bu yuzden satis bitmistir, tesekkurler
    ucuza orjinal honda cbr-pcx-innova gibi burada uretilen motor parcasi aksesuari isteyen olursa uygun karsiz gonderebilirim firsat buldukca tabi, kar amacli veya ticari degil, paylasim amaclidir, elimden geldigi ve zaman buldukca yardimci olurum, tesekkurler

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    telefona telsize o kaddar para vermeseniz daha münasip olur şahsi fikrimce.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    alma bence, git o fiiyata nokia 5800 daha iyi
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    iOS ve App Store olmadıktan sonra neye yarayacak ki kaliteli çakma Iphone.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hard disk kaç gb? içi dvd film dolu olacak dedin, doldurmaya ek ücret var mı?

ben aslında bluray ile ilgileniyorum, bluray olayını istanbuldan elden halletmek istiyorum, özelden liste göndermiştim, 100 tl ya da civarı için için en fazla kaç film verebilirsin?
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    hdd 1tblik, doldurma ek ucreti yok, bluray tanesi arkadasinda dedigi gibi 100baht yani 6tl,harddisk fiyati 3200baht yani 200tl civari, turkiyede 350 civari western digitalin, burada uretildigi icin ucuz, trde hepsiburada vatanbilgisayar v.s. bakabilirsin, doluma para istiyorlar ama ben satis amacli yapmiyorum, o yuzden ucretsiz

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Olympus SZ-30MR Dijital Fotoğraf Makinesi fiyatı alabilirmiyiz?

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Kürşat Bey eski bir üye ve samimiyetine halen inanıyorum ancak 15 inde getireceğini söylediği telefon için hala mesajlarıma cevap vermiyor. Cevap vermemesinin sebebi İnşallah kendi ve yakını birisinin sağlığı ile ilgili bir durum değildir. zira bu sabebler dışında beni mağdur etmeyeceğini düşünüyorum.

Saygılar.
    Görebildiğin en uzak yere git, oradan daha uzakları göreceksin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)