Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AliBaba.com Alışveriş Yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bir kaç ürünü bu adresten buldum ama aklıma takılan bir kaç konu var;
    bireysel alışveriş oluyor mu, alışveriş yapan birileri varmıdır aramız da?
    site güvenilirmidir?

bi yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer...
    herkese iyi geceler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    2 kere alışveriş yaptım freeshipping şeklinde,20-21 güne falan geldi ama geldi yani = ) iletişim sıfır ama haberin olsun,mail attığın vakit,alibaba üzerinden değil etkili olması için ben firmanın kendisine atmıştım,cevap otomesaj olarak saçmasapan bişey olarak geliyor,ilgi alaka yok yani,bu arada resimlere de aldanma resimlerdeki kadar güzel ve kaliteli değil ürünler,benim 2 kere yaptığım alışverişe göre yorumlarım bunlar,iyi alışverişler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alibaba.com bireysel satış için değil toplu satış/ithalat için. Ama yaklaşık aynı fiyatlarla Çinli satıcıların bulunduğu bireysel satış sitesi www.aliexpress.com var. Oradan istediklerini alabilirsin. Alışveriş yapmak ebay'den bile kolay.

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    doğru ya onu söylemeyi unutmuşum,ben de orayı kullanmıştım,aliexpressten yapıyorsun bireysel olarak

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    ben aliexpress den alışveriş yaptım ücretsiz kargo seçeneği ile 21 günde geldi
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    cevaplar için teşekkür ederim...
    bakayım hemen...

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    aliexpres var perakende ama fiyatlar çok kazık

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aliexpress den alışveriş yaptım ücretsiz kargo seçeneği ile 21 günde geldi
    hocam nasıl güvenli mi?mesela arızalı çıktı ürün ne yapacaz o zaman?bi de bu gümrükde kalma sorunu falan nasıl ?

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam nasıl güvenli mi?mesela arızalı çıktı ürün ne yapacaz o zaman?bi de bu gümrükde kalma sorunu falan nasıl ?
    bildiğim kadarı ile ürün eline belirli bir sürede ulaşmazsa satış iptal oluyor paranız kredi kartına geri ödeniyor
    İkincilik kaybedenler içindir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gümrük kuralları belirlidir, alışveriş yaptığınız yere göre değişmez. Ama arızalı olması, ürün gelmemesi gibi konularda ödemeyi paypal'le yaparsan daha bir garantiye almış olursun.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliexpres var perakende ama fiyatlar çok kazık
    alacağınız ürüne göre değişir,misal bilgisayar parçalarının hiçbir cazip tarafı yok...türkiyede 60 tl civarına satılan ardçı ile konuşmaya yarayan interkom cihazını 17 tl ye aldım.15 günde elime ulaştı.

bu gibi sitelerin feedback oranına bakmak lazım,yani müşteri memnuniyetini nedir ne değildir.aliexpressin en son %98 oranı vardı.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    Arkadaşlar aliexpress te farklı saticilardan farklı ürünler bi seferde alınabilir mi Gümrükte sıkıntı çıkar mı. Yoksa ayrı zamanlarda tek tek mi almak gerekir.
    Teşekkürler.

defalarca alışveriş yaptım sıkıntı olmadı. gümrükte takılması alacağın şeye bağlı. mesela telefon alırsan gümrükten geçmez. gümrükte takılma işi şans işi. ben 200 dolarlık mal aldım takılmadı 10 dolarlık ürün takıldı.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    aliexpress bilmiyorum ama alternatif olarak ebay den alışveriş yapabilirsin.
    ben iki kez mikrofon aldım, ilkinde 20-25 içinde ürünün ulaşması taahhütü vardı, ancak 1 ay geçmesine rağmen ürün elime ulaşmadığı için satıcıya mail attım ve isterseniz tekrar gönderelim isterseniz para iadesi yapalım dediler, iade istedim, sorgusuz sualsiz iade ettiler, sonra ikinci satıcı ile anlaştık ürün 20 gün içinde geldi, fakat daha sonra ilk sipariş verdiğim kişinin de mikrofon geldi, ancak onun parasını geri almış olduk kaldı öle artık hakkını helal etsin ne diyim
    1000+ satış ve %95 in üzerinde olumlu sonuç alan kişilerden alışveriş yapmanı öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)