Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

adaletin işleyişi ve mağdurları !!!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiler bilir, TCK da madde 33 vardı, bilhassa 141 ve 142 den yargılananlara savcı otomatik olarak bu cezayı keserdi. TCK nın bu maddesi bilhassa gomanistleri babalık hakkından men ederdi, çocuğu olan gomanistin evladı nüfusuna kaydedilmez babası olarak tescil edilmezdi.

Ulaaaa manyak mısınız gomanis olup hak halk işçi köylü emek insan memleket diye ortaya çıkıyonuz evladınızı bile piç sayarım, onun yerine vergi kaçır tecavüz et katil ol demekti. Bu kanun kalktı mı bilmiyorum,

Galiba maddesi 33 tü
    Hem kominit hem baba olunmaz aga. Yassah...

Ben hep şeyi merak etmişimdir, bu kanunu yapanlar Taksim meydanındaki koskoca anıttaki Rus generallerini içlerine sindirebilmişler midir acep
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir zamanlar hakkımı arayayım dedim , dava 3 sene sürdü. Şikayet edilen gezdi , şikayet eden ben yazın tatilden , başka şehirden , kışın okuldan , evden -gelmezseniz polis nezaretinde- şeklinde ihtarlar eşliğinde mahkemeye çıkartıldım. 2 davamdan da şikeyetimden vazgeçerek çekildim.
    Bu durum bütün az gelişmiş ülkelerde bu şekilde işliyor. Ukraynada davam 2 sene sürdü. Tam çekilecekken (mahkemeye çıkıp adam gelmediğinden davaların düşmesinden bıkınca) bir baktım ki hakim artık gerek yok diyor. Meğerse adam ölmüş.
    Demekki adalet geçte olsa tecelli etmiş Tabi Allahu teala tarafından......
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradaki iyi hal ne oluyor acaba?
    Kestigi bacaklari yerlere degil de çôp kutusuna atip etrafi kirletmedigi için hakim takdir mi etmis?
    Takım elbise ve mahkemede küçük Emrah duruşu yeterli hocam malesef
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)