Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bizede Boyle Bir Zulum Nasip Etsin TANRIM!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Iran devrimi de böyle oldu arkadaslar.
    Özgürlük için yola çikan insanlar, büyük bir cosku ile Iran devrimini gerçeklestirip, Sah yönetimini yiktilar.
    Bu devrim öyle heyecan yaratmisti ki,
    sendikasindan tut, olan her sivil toplum kurulusu,isçisi köylüsü,sagcisi solcusu, bu devrimde rol aldilar.
    Hatta Türk solu bile bu devrimde bizzat rol aldi.
    Herkes, Iran'a özgürlük ve demokrasi gelecegini saniyordu.
    Ama seriat geldi.
    Tipki bu gün Libya'da oldugu gibi.

Eger bir ülke uzun yillar dikta altinda yasamis, demokrasinin ne oldugundan bihaber bir halka sahipse,
    sivil toplum kuruluslari yok ya da gelismemis,demokrasi ve siyaset yetenegine sahip degilse, bu tür baskaldirilarin sonu, maalesef halki koyuna çeviren çakallarin oyun alani oluyor.
    Yani siz baska bir hedefe heyecanla yürürken, bir de bakiyorsunuz, önünüze sizden daha çok bagiran, sizden daha fazla para ve güç sarf eden birileri geçmis.
    Bir anda kendinizi o adami takip ederken buluyorsunuz.
    Sonra kaçinilmaz son geliyor.
    Zafer kazandiginizi zannediyorsunuz ama, bir gün baktiginizda neler kaybettiginizin hesabini yapiyor olacaksiniz.

Bugün Libya, Kaddafi'nin yerine, demokrasiyi ve insan haklarini koyabilseydi, bence son ikiyüzyilin en büyük devrimini gerçeklestirmis, onurlu bir halk olacak, her zaman saygimi kazanacakti.
    Ama kötünün yerine daha kötüsünü koydular.
    artik ne halleri varsa görsünler demekten baska çare yok.

Sunu hiç bir zaman unutmayin.
    Özgürlük isteyen, bunun için kendisi savasmali.
    Baskasinin getirecegi özgürlük diye birsey yok.....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Er6-n inşaallah....
    Abdullah Öcalan'ı İmralı'da karşılayan ve sorgusunu yapan Jandarma İstihbarat Albay Hasan Atilla Uğur 'Abdullah Öcalan'ı Nasıl Sorguladım?' isimli kitabından alıntı:

İşte Apo'nun kendi cümleleriyle PKK ve 'dış bağlantıları'...
    Yunanistan: "En başından beri hep çok iyi destek aldık. Kamplar, askeri ve maddi destek, teknik sabotaj, orman yangını eğitimlerini bizzat Yunan istihbaratı verdi."

ESAD'LA BİZZAT GÖRÜŞÜYORDUM
    Suriye: "Hafız Esad'ın kardeşi Cemil Esad'la bizzat görüşüyordum. Suriye'de kamplar açtık. Suriye devleti
    örgütlenmemize izin vermişti. Maddi gelir elde etmemize engel olmuyorlardı. Sınır geçişlerinde kolaylık sağlıyorlardı. Suriye'de yıllık 1 milyon dolardan fazla gelir elde ediyorduk. Zaman zaman Muhaberat'ın (gizli servis) arabalarını kullanıyorduk."
    İran: "Gizli servis İttiaat'tan Sait isimli bir şahısla irtibat halindeydim. Bize silah, SAM7 füzeleri ve lojistik destek sağladılar. Bir hastane, 3 de kamp kurmamıza izin verdiler. Silah ve hayvan ticaretinden pay alıyorduk. Gelirimiz Avrupa'dakine yakındı."
    Bulgaristan: "Bir eğitim bürosu açtık... Gizli servislerinin haberi vardı... Ses çıkarmıyorlardı."

PATLAYICILARI SIRBİSTAN'DAN ALIYORDUK
    Sırbistan: "Ellerinde Strella Füzesi vardı. 20 adet satın aldık. Sırplar sonra çok daha fazlasını bize destek amacıyla parasız verdi. Füze eğitimlerini de onlardan aldık. TNT, C-4 gibi patlayıcıları Sırbistan'dan sağlıyorduk."
    Romanya: "Bükreş'te evlerimiz ve derneklerimiz bulunuyordu. Devlet bize serbesti sağlamıştı. Türkiye'den katılanların ilk eğitim yeri Romanya'ydı. Romanya istihbarat servisi bize telsiz, dürbün, gece görüş cihazı gibi teknik malzeme verdi."
    Almanya: "Gizli servisle görüşüyordum. Parlamentodan da beni ziyarete gelenler olurdu. Örgüt yöneticisi Kani Yılmaz'ın sığınma talebini kabul edip, pasaport verdiler. Her anlamda güçlü olduğumuz bir yerdi."
    İngiltere: "Bizim konumuzda en akıllı davranan ülkeydi. Hiç direkt siyasi ilişki kurmadılar. Ama gizli olarak en büyük
    desteği İngiltere'den alıyorduk."
    Holanda: "Bizim üslenme ve eğitim alanımızdır. En çok destek ve para bulduğumuz ülkedir."
    Fransa: "Bize her zaman çok yakın oldular!"
    Amerika: "Bir temsilci atadık. Dernek kurdular. Ayrıca bir enformasyon büromuz vardı. Zaman zaman oradaki düşünce kuruluşlarından destek aldık."

PKK'YA SICAK BAKMAYAN TEK ÜLKE
    Libya: İşçiler arasında iyi örgütlenmemiz vardı. Yılda 500 bin dolara yakın bağış topluyorduk. Ama Libya devleti ile aramız iyi değildi. Her türlü imkanları olmasına rağmen bize araç, gereç, silah ve malzeme vermediler. Defalarca talebim oldu ama Kaddafi bize hiç sıcak bakmadı."

Okurken tüyleriniz diken diken oluyor...
    Türkiye'de kan dökmek için ilan edilen 'çok uluslu' seferberliğe mi yanarsınız yoksa tek 'dost'umuzun Kaddafi oluşuna mı?
    Hâlâ "PKK 27 yıldır neden bitirilemedi?" diye sormaya gerek var mı?..........
    Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp,İhtiyacımız olmayan şeyler alıyoruz....

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı erkete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abdullah Öcalan'ı İmralı'da karşılayan ve sorgusunu yapan Jandarma İstihbarat Albay Hasan Atilla Uğur 'Abdullah Öcalan'ı Nasıl Sorguladım?' isimli kitabından alıntı:

İşte Apo'nun kendi cümleleriyle PKK ve 'dış bağlantıları'...
    Yunanistan: "En başından beri hep çok iyi destek aldık. Kamplar, askeri ve maddi destek, teknik sabotaj, orman yangını eğitimlerini bizzat Yunan istihbaratı verdi."

ESAD'LA BİZZAT GÖRÜŞÜYORDUM
    Suriye: "Hafız Esad'ın kardeşi Cemil Esad'la bizzat görüşüyordum. Suriye'de kamplar açtık. Suriye devleti
    örgütlenmemize izin vermişti. Maddi gelir elde etmemize engel olmuyorlardı. Sınır geçişlerinde kolaylık sağlıyorlardı. Suriye'de yıllık 1 milyon dolardan fazla gelir elde ediyorduk. Zaman zaman Muhaberat'ın (gizli servis) arabalarını kullanıyorduk."
    İran: "Gizli servis İttiaat'tan Sait isimli bir şahısla irtibat halindeydim. Bize silah, SAM7 füzeleri ve lojistik destek sağladılar. Bir hastane, 3 de kamp kurmamıza izin verdiler. Silah ve hayvan ticaretinden pay alıyorduk. Gelirimiz Avrupa'dakine yakındı."
    Bulgaristan: "Bir eğitim bürosu açtık... Gizli servislerinin haberi vardı... Ses çıkarmıyorlardı."

PATLAYICILARI SIRBİSTAN'DAN ALIYORDUK
    Sırbistan: "Ellerinde Strella Füzesi vardı. 20 adet satın aldık. Sırplar sonra çok daha fazlasını bize destek amacıyla parasız verdi. Füze eğitimlerini de onlardan aldık. TNT, C-4 gibi patlayıcıları Sırbistan'dan sağlıyorduk."
    Romanya: "Bükreş'te evlerimiz ve derneklerimiz bulunuyordu. Devlet bize serbesti sağlamıştı. Türkiye'den katılanların ilk eğitim yeri Romanya'ydı. Romanya istihbarat servisi bize telsiz, dürbün, gece görüş cihazı gibi teknik malzeme verdi."
    Almanya: "Gizli servisle görüşüyordum. Parlamentodan da beni ziyarete gelenler olurdu. Örgüt yöneticisi Kani Yılmaz'ın sığınma talebini kabul edip, pasaport verdiler. Her anlamda güçlü olduğumuz bir yerdi."
    İngiltere: "Bizim konumuzda en akıllı davranan ülkeydi. Hiç direkt siyasi ilişki kurmadılar. Ama gizli olarak en büyük
    desteği İngiltere'den alıyorduk."
    Holanda: "Bizim üslenme ve eğitim alanımızdır. En çok destek ve para bulduğumuz ülkedir."
    Fransa: "Bize her zaman çok yakın oldular!"
    Amerika: "Bir temsilci atadık. Dernek kurdular. Ayrıca bir enformasyon büromuz vardı. Zaman zaman oradaki düşünce kuruluşlarından destek aldık."

PKK'YA SICAK BAKMAYAN TEK ÜLKE
    Libya: İşçiler arasında iyi örgütlenmemiz vardı. Yılda 500 bin dolara yakın bağış topluyorduk. Ama Libya devleti ile aramız iyi değildi. Her türlü imkanları olmasına rağmen bize araç, gereç, silah ve malzeme vermediler. Defalarca talebim oldu ama Kaddafi bize hiç sıcak bakmadı."

Okurken tüyleriniz diken diken oluyor...
    Türkiye'de kan dökmek için ilan edilen 'çok uluslu' seferberliğe mi yanarsınız yoksa tek 'dost'umuzun Kaddafi oluşuna mı?
    Hâlâ "PKK 27 yıldır neden bitirilemedi?" diye sormaya gerek var mı?..........
    Dün okudum yardım edenlerin bir kaçını biliyordum ama yardımı reddedeni bilmiyordum. Dediğin gibi tek dostumuz vardı oda abd nin oyununa getirildi...
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ne kadar çok yükselirsen o kadar yüksekten düşersin üstadım....

Kaddafinin son görüntüleri gözümün önünden hiç gitmiyor :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler