Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fransızca bilen, günübirlik İstanbul turu yaptırabilecek rehber arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Arkadaşlar,

Kasım ayı içinde, önemli bir müşterimin iki yetkilisi İstanbul'a gelecek. Adamlar sadece Fransızca biliyor. Onlar için bir günlük bir İstanbul turu düşünüyorum.

Fransızca bilen, hafta içinde bir gününü ayırabilecek bir arkadaş çıkarsa hem bana yardımcı olmuş, hem para kazanmış olur. Misafirler bayramdan sonraki hafta gelecekler.

Misafirleri sabah kahvaltı sonrasında, Anadolu yakasında kaldıkları otelden alacak, gün boyu gezdirecek, öğlen yemeklerini yedirecek ve akşam tekrar otellerine bırakacağız. Tarihi yarımada, saray, müzeler, kapalıçarşı gibi bir program düşünüyorum.

Arkadaşımız varsa kendi özel arabasını kullanır, yoksa ona bir günlük araba kiralarız. İlgilenen arkadaşlar bana pm atabilirse, kendilerini ararım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Hocam merhaba...ben uzun süre turizm sektöründe çalıştım gece şoförü ve transfer elemanı olarak..doğal olarak turizm camiasından çok kişiyle ahbap oldum...özellikle rehberlerle...

İdris adında dünya tatlısı bir genç tanıyorum..üniversite öğrencisi...benim acentamın otellinde resepsiyondu kendisi...şu an Sultanahmet de(ayasofyanın 2 alt sokağında) Sarıkonak Otelde (ki klas bir oteldir) resepsiyonist olarak görev yapmakta...Fransızcası Türkçeden daha iyi buna emin olabilirsin...çünkü dil eğitimi Fransızca...rehberlikde yapıyor...telefonunu buraya yazıyorum kendiside bunu ayarlayabileceğini söyledi müsait olurmuş...diğer detayları kendisiyle görüşürsün...

0536 934 07 05...İdris Çetin...kendisine her türlü kefilim...on numara bir gençtir...ve prezantabl bir kişidir...yani beklentilerin üzerinde zerafet gösterip misafirlerini ağırlayabilecek kapasitede...beyefendi bir arkadaş...maksat eğitimine katkı olsun üç beş kuruş kazansın...

benim telefonumda lazım olursa 537 335 22 33...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba...ben uzun süre turizm sektöründe çalıştım gece şoförü ve transfer elemanı olarak..doğal olarak turizm camiasından çok kişiyle ahbap oldum...özellikle rehberlerle...

İdris adında dünya tatlısı bir genç tanıyorum..üniversite öğrencisi...benim acentamın otellinde resepsiyondu kendisi...şu an Sultanahmet de(ayasofyanın 2 alt sokağında) Sarıkonak Otelde (ki klas bir oteldir) resepsiyonist olarak görev yapmakta...Fransızcası Türkçeden daha iyi buna emin olabilirsin...çünkü dil eğitimi Fransızca...rehberlikde yapıyor...telefonunu buraya yazıyorum kendiside bunu ayarlayabileceğini söyledi müsait olurmuş...diğer detayları kendisiyle görüşürsün...

0536 934 07 05...İdris Çetin...kendisine her türlü kefilim...on numara bir gençtir...ve prezantabl bir kişidir...yani beklentilerin üzerinde zerafet gösterip misafirlerini ağırlayabilecek kapasitede...beyefendi bir arkadaş...maksat eğitimine katkı olsun üç beş kuruş kazansın...

benim telefonumda lazım olursa 537 335 22 33...
    mete olaya fransız kalmamışsın.......
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hocam bosuna masraf yapma.
    Ver musterinin adresini bana, ben burda direkt kafalarim.

Hayirli satislar dileyeyim.
    Ama bi de sen gel buralara da biz sana Türkçe tercûmanlik yapalim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. büyüksün MT

Motosikleti
    Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. büyüksün MT
    hangi MT büyük ..mt mi yoksa ben MeTe mi

Motosikleti
    genel olarak MT büyük; Mete_han hem MT'nin üyesi hem de kendisi olark iki kere büyük.
    mete_han bunu beğendi.

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olur da kokartli bir rehber istersen Istanbul Rehberler Odasi(IRO)yla irtibata gecebilirsin. Siraselviler Caddesi, Soganci Sokak No:3 Kat:3 Cihangir/Beyoglu

Motosikleti
    maz

Fransızca Bilen rehber

Fransızca bilen rehber arıyorsanız özellikle temmuz ve ağustos ayında çalışabilirim. Haziran ayı ise konuşmamıza bağlı. Murat POLAT 505 388 05 18 Ya da mpollatt@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
    Arkadaşlar,

Kasım ayı içinde, önemli bir müşterimin iki yetkilisi İstanbul'a gelecek. Adamlar sadece Fransızca biliyor. Onlar için bir günlük bir İstanbul turu düşünüyorum.

Fransızca bilen, hafta içinde bir gününü ayırabilecek bir arkadaş çıkarsa hem bana yardımcı olmuş, hem para kazanmış olur. Misafirler bayramdan sonraki hafta gelecekler.

Misafirleri sabah kahvaltı sonrasında, Anadolu yakasında kaldıkları otelden alacak, gün boyu gezdirecek, öğlen yemeklerini yedirecek ve akşam tekrar otellerine bırakacağız. Tarihi yarımada, saray, müzeler, kapalıçarşı gibi bir program düşünüyorum.

Arkadaşımız varsa kendi özel arabasını kullanır, yoksa ona bir günlük araba kiralarız. İlgilenen arkadaşlar bana pm atabilirse, kendilerini ararım.

Motosikleti
    genel olarak MT büyük; Mete_han hem MT'nin üyesi hem de kendisi olark iki kere büyük.
    ben bunu kaçırmışım reyiz.... 2 yıl sonra bi teşekkür edeyim bari...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bunu kaçırmışım reyiz.... 2 yıl sonra bi teşekkür edeyim bari...
    senin büyüklüğünü en-boy-yükseklik olarak yani,bilen çok iyi biliyor pandam..meraklanma...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    başgan ben fransız ca bılmıyorum bana guvenmeyın iş acmayın benım basıma.....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler