Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

HAKKARİDE 24 ŞEHİT.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sl 150
    Ben de zıbarırım. İki gündür. İyi akşamlar herkese.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da iyi rüyalar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Sence mümkün mü? Bu söylediğin olabilir mi? PKK'ya vahiy mi inecek ki, birden bire "Dur yaaa, biz yanlış yapıyoruz. Gidip silah bırakalım da T.C. bizi yargılasın." mı diyecek?
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk vatandasi, hadi affettik gelin sizi bagrimiza basalim mi diyecek. Sence bu mumkun mu peki?
    Evet sonuç bu birisi tükenene kadar öldürmeye devam.
    iyi geceler
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler
    Helal valla. Beni tek tarafli olmakla itham eden arkadas da tek tarafli baktigini anlamistir belki sayenizde.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    aloysi izninle alıyorum bunu..hoşuma gitti...

Tünal abi..
    şu şiiri yazanın yaradanına kurban olayım...varmı üstüne bir şair daha
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helal valla. Beni tek tarafli olmakla itham eden arkadas da tek tarafli baktigini anlamistir belki sayenizde.
    Öldürün bakalım, ne olacak sonu? 15 Milyon insanı nasıl öldüreceksiniz acaba? Sizin gibileri görse, Nobel komitesi Hitler'e barış ödülü verirdi herhalde...

Harley tamircisine söylediğim size de gelsin bari.

Bahçıvansın biberin yok, faşistsin haberin yok...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Öldürün bakalım, ne olacak sonu? 15 Milyon insanı nasıl öldüreceksiniz acaba? Sizin gibileri görse, Nobel komitesi Hitler'e barış ödülü verirdi herhalde...

Konu okuyup cevaplamaktan idrak yollarin tikandi hoca. Adam kötü bisey dememis, bana da sana da giydirmis ama sen anlamamissin. Objektif tarafsiz yazmis ikimizden alinti yaparak. Sen hemen nobeli yapistirmissin bize. Ben istemem nobel falan, sizin olsun nobeliniz de barisinizda.
    Ben savas yanlisi faşist, cahil bir Türk'üm.

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Sana da iyi rüyalar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

Sence mümkün mü? Bu söylediğin olabilir mi? PKK'ya vahiy mi inecek ki, birden bire "Dur yaaa, biz yanlış yapıyoruz. Gidip silah bırakalım da T.C. bizi yargılasın." mı diyecek?

15 milyon pkk militanı olduğunu mu iddia ediyorsun? O kadar çok olmadığına eminim.En azından eniştem ve 2 yiğenimden eminim..pkk ile kürtleri karıştırmayalım.
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Başımız sağolsun.. İki günde 33 şehit... Allah ailelerine sabırlar versin,umuyorum ve diliyorum ki kalleşce yapılan tüm hainlikler en kısa sürede cezalarını bulur..

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    şehitlerimize allahtan rahmet ailelerine ve halkımıza başsağlığı diliyorum.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    şehitlerimize yüce Rabbimden rahmet,başta aileleri olmak üzere yüce TÜRK milletine başsağlığı diliyorum.

bu arada ne zaman şehit versek en fazla 3 gün tantanası oluyor,buradan milliyetçilik duyguları aşırı kabaran arkadaşlar ile sempatizanlar arasında atılıyor tutuluyor,araya tarafsız olan arkadaşlarımızda giriyor,güzel cümbüş tantana tartışma oluyor,sonra bunlar da unutuluyor,gidiyor.o yüzden çok fazla yorum yapmayacağım..ne demiş bir büyüğümüz: "durmak yok yola devam.."

herkese saygı ve sevgilerimle..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle bir sabahın gecesini yaşamak istemiyorum ...bu gece uyumaya yarın uyanmaya korkuyorum acaba yarın yine kaç...? hayır istemiyorum.!

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Dağdaki yaratıkların başlarında 30 yıldır aynı yaratıklar var bu yaratıklar kaçakçılık,uyuşturucu madde ve Türkiye'nin belini doğrultmasını istemeyen ülkelerden nemalanıyorlar.Hepsi gayet iyi şartlarda hayatını sürdürüyor.Sizce bu yaratıklar terörün bitmesini ister mi?Yazık bu yaratıkların peşinden giden bu insanlara,yazık kaçakçılıkla,haraçla başka bir devletin verdiği harçlıkla devlet kurmaya çalışanlara.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

hayelsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fırtına
    Alıntı motutku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlardan neden biz göremiyoruz yahu?
    Hem katıksız Yörük Türklerinden olduğum halde "Ne mutlu Türküm" demek istemedim hiç bir zaman.
    Ne olacak şimdi, başımız sağ olmayacak mı?
    arkadaşım KÜRT kökenli BİR TÜRK EVLADIYIM.BENİM AİLEM SEKİZ NÜFUSLU VE ONLARDA ENAZ BENİM KADAR TÜRK VE BU VATAN İÇİN ELİNDEN GELENİN FAZLASINI YAPIYORLAR.bizim gibi düşünenler ÇOK.SADECE ÇEVRENE DAHA SAĞLIKLI BAKMAM YETER...
    BİZİ BİLEN BİLİR,BİLMEYEN KENDİSİ GİBİ BİLİR
    tek dostum yalnızlığım
    hiç ellerin taşı bana değmez, illa dostun gülü yaralar beni!!!

Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devletin polisine,askerine silah çeken veya ona lojistik destek vb. sağlayan ittir,köpektir.bunu yaparken geberende leştir.
    doğru bunları biliyoruz,çözüm ne peki

Motosikleti
    honda 600rr
    hatta adamın kralıymışsın excavatus ilk gördüğüm yerde elini öpecem.

Motosikleti
    fırtına
    Nasıl ki ÖTV artışından sonra bir kısmımız "bunlar fakiri ilgilendirmiyor, sigaraya da zam gelsin zaten kimse içmesin" yorumlarini yaptiysa, bugun de bir kısmımız ; " kimse ölmesin, hepimiz kardesiz, insanlar ölmemeli, biz Türkiyeliyiz vs.vs." gibi yorumlar yazacaklardir.
    Kisaca herkesin bir fikri, zikri, kendi dogrulari var.
    Bugün hepimiz kardesiz diyenler, bir kac yil sonra acik acik Apo'yu serbest birakalim yazacaklardir bu forumda. Kimse kusura bakmasin, doguda toplumun buyuk kismi PKK sempatizani, cocuklar daha okula baslamadan polise molotof atmaya basliyor. Sartlari iyilestirilsinmis, okuyamiyorlarmis, Apo serbest birakilsinmis.
    Kardes degilim ben yesil sari kirmizi giyinip hepimiz kardesiz kimse ölmesin nutuklari atarak ellerinde Apo posteri tasiyanlarla. Varsın beni cahillikle, canilikle, insan olmamakla suclasinlar.
    ŞUNU BİLMENİ İSTERİM DOĞU DA ÇOĞU KİŞİ PKK SEMPATİZANI DEĞİL.BENİM BABAM 82 YAŞINDA ve ömrünün 32 yılını kendi memleketi olan van da geçirdi.senden benden eski.o yılları anlatırken sanki tekrar yaşıyormuş gibi sezsiz sessiz anlatır.babam bir milliyetçiden daha milliyetçi.doğudaki vatandaşlar artık çoğu şeyleri görüyor ve biliyor.
    size kardeşimin okulunda geçen bir olayı anlatayım.
    kendisi ilk öğretmenlik deneyimini tamamı kürt kökenli bir okul da yaptı.sınıflar 50-60 kişilik.ilk zamanlar çocuklarara ÇOK sinirlensede yazılan otobiyografiler bizi hayrete düşürdü.ve en sonunda 6. sınıf öğrencisinin bu yıl mitinglere katımamasını sebebinin sadece polisden çok dayak yemesine bağlaması VE yaş farkına rağmen neden onlarla görüşüyorsun dediklerin de o abiler beni seviyor ve bana para veriyorlar demesi bizi gerçekten şaşkına çeviirmişti.bilinçsiz aileler çocuklarının nasıl yetiştiklerinin farkında değiller.doğu da kepenk kapatma olayları olduğunda kapatanlar sizce destekledikleri için mi kapatıyorlar.zamanında eniştemin babasına diyarbakır da tek erkek sen mi kaldın da kapatmıyorsun diye tehditler savurdular.yakın bir zaman da gene aynı durum söz konusu oldu.diyarbakırda kepenk kaptma eylemi yapıldı bu sefer roller değişti.tehditlere eniştem ve esnaf arkadaşları maruz kaldı.aslında anlatacak o kadar çok cahilce durumlar varki...siz şimdi diyeceksiniz ki peki neden bdp miting yaptıklarında meydanlar dolup taşıyor.çünkü onlara göre kötü de olsa kürt vatandaşları temsil edecek bir parti olmalı meclisde.onların en büyük silahı halkı ötekileştirmek.sürekli geçmişi anlatmak.
    tek dostum yalnızlığım

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı hayelsiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞUNU BİLMENİ İSTERİM DOĞU DA ÇOĞU KİŞİ PKK SEMPATİZANI DEĞİL.BENİM BABAM 82 YAŞINDA ve ömrünün 32 yılını kendi memleketi olan van da geçirdi.senden benden eski.o yılları anlatırken sanki tekrar yaşıyormuş gibi sezsiz sessiz anlatır.babam bir milliyetçiden daha milliyetçi.doğudaki vatandaşlar artık çoğu şeyleri görüyor ve biliyor.
    size kardeşimin okulunda geçen bir olayı anlatayım.
    kendisi ilk öğretmenlik deneyimini tamamı kürt kökenli bir okul da yaptı.sınıflar 50-60 kişilik.ilk zamanlar çocuklarara ÇOK sinirlensede yazılan otobiyografiler bizi hayrete düşürdü.ve en sonunda 6. sınıf öğrencisinin bu yıl mitinglere katımamasını sebebinin sadece polisden çok dayak yemesine bağlaması VE yaş farkına rağmen neden onlarla görüşüyorsun dediklerin de o abiler beni seviyor ve bana para veriyorlar demesi bizi gerçekten şaşkına çeviirmişti.bilinçsiz aileler çocuklarının nasıl yetiştiklerinin farkında değiller.doğu da kepenk kapatma olayları olduğunda kapatanlar sizce destekledikleri için mi kapatıyorlar.zamanında eniştemin babasına diyarbakır da tek erkek sen mi kaldın da kapatmıyorsun diye tehditler savurdular.yakın bir zaman da gene aynı durum söz konusu oldu.diyarbakırda kepenk kaptma eylemi yapıldı bu sefer roller değişti.tehditlere eniştem ve esnaf arkadaşları maruz kaldı.aslında anlatacak o kadar çok cahilce durumlar varki...siz şimdi diyeceksiniz ki peki neden bdp miting yaptıklarında meydanlar dolup taşıyor.çünkü onlara göre kötü de olsa kürt vatandaşları temsil edecek bir parti olmalı meclisde.onların en büyük silahı halkı ötekileştirmek.sürekli geçmişi anlatmak.
    Bunların kim farkındaki... Heryeri İstabul , izmir , ankara, trabzon vs vs vs gibi sanan arkadaşlara atıp tutması kolay . Ağzındaki süt kokusu gitmemiş " asalım keselim öldürelim" naraları atıyorlar..
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Konuya son mesajim olsun.
    Sehitlerimize ALLAH rahmet eylesin, gani gani rahmet eylesin. Mekanlari cennet olsun, nur icinde yatsinlar. Ailelerine ALLAH sabirlar versin, dayanma gücü versin.

Motosikleti
    fırtına
    ya ben anlamıyorum gerçekten.amaç belli ama hala çözümü dediğin gibi asıp kesmekle bitiriyorlar.bizim atalarımız değil mi çanakkale de şehit olan.ÇANAKKELE gibi bir destanımız var iken nasıl birbirimizi ötekileştiyoruz.bence çözüm TEK yürek olmaktan geçer.nasıl ki zamanın da peygamberimize hakaret edildiği için her yerde mitingler düzenlendi ürünler protesto edildi.o yıl beni en çok duygulandıran diyarbakırdaki mitingdi.okadar kalabalıktıki herkes teK yürek olmuş caddelerde yürüyorlardı.ve hiçbir parti diyarbakırdaKİ bir miting için bu kadar gönüldaş toplayamamış. ozaman demiştim işte biz buyuz TEK VE BİR BÜTÜNÜZ. terör için de tek yürek olup akmak gerekir.
    tek dostum yalnızlığım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yine ölüm haberleri yağmur oldu yağıyor tepemize. Keşke kimse ölmese ama ölüyorlar işte. Bunlar bizim bildiklerimiz, bir de sakat kalanlar hayatı kararanlar var. Ve unutmayın ki vatanı bölünmekten yalnızca elinde silah olan koruyamaz. Hepimizin görevidir bu. Elimizden geldiğince dilimiz döndüğünce, gücümüz yettiğince bu memleketi daha güzel bir yer yapmaya hepimiz çalışacağız ki vatan bölünmesin. Yoksa... Yoksası kötü...

Bu kirli savaşta bir yakınını, dostunu, kardeşini yitiren herkese... Yani bu ülkede yaşayan herkese sabırlar dilerim.
    Ne savaşı birader....
    Savaş kimler arasında olur ? Savaş nasıl yapılır önce onu öğrenin.. Sonra yazın....
    Üç beş paçaloz ilemi savaşacak Türkiye....
    Hain saldırılarla masum bebeleri gençleri 20 yaşında delikanlıları şerefsizce öldürmek ne zamandan beri savaş oldu?...
    Yaptıkları su içtikleri kaba sıçmaktır....
    Çok yakındır o kaptaki suyu da içeceklerdir...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)