Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ata'nın hoşgörüsü

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    [url]

TAYYİP ERDOĞANA İTHAF EDİLMİŞTİR

KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    dostummmm
    mkatatürk
    hep doğru yaptı hep doğru konuştuuuuuu

atam izindeyiz demiyorum artık atam hep senin yolundayız
    izinde olmaktan çıktık artık" izin "yok artıkkkk

hep beraber çalışıyoruz izin bitti şimdi çalışma zamanı
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    köylü milletin efendisidir..."ona lan diyen,al ananı git burdan diyen başbakanımız var" NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    Mustafa Kemal Bulgaristan'da ateşemiliter olarak görev yapmaktadır. Bu görevi süresince, köylülerde gördüğü sağlamlığı da takdir etmeye başlamıştır.

Bir gün danslı çay saatinde. Sofya'da şık bir gazinoda oturur, orkestrayı dinlemeye başlar. O sırada köylü kılığında bir Bulgar girip, yanındaki masaya oturur. Garsonu üst üste çağırır: garson onu önce önemsemez, sonra da servis yapmayı reddeder.Köylü bu duruma sinirlenince garson gazinoı sahibini çağırır. Arkadan da gazinonun sahibi, köylüye çıkıp gitmesini söyler. Köylü, 'Beni buradan atmaya nasıl cesaret edersiniz?' diye kalkmayı reddeder. 'Bulgaristan'ı benim çalışmam yaşatıyor. Bulgaristan'ı benim tüfeğim koruyor.' der yüksek sesle. Bunun üzerine polis çağırırlar. Polis de köylüden yana çıkınca garson çay ve pasta getirmek zorunda kalır. Köylüyes bunların parasını tıkır tıkır öder. Mustafa Kemal sonra, bu olayı o meşhur "sofra"sında arkadaşlarına anlatırken;

'İşte arkadaşlar bu benim içimde bir uktedir. Ben Türk köylüsünün de böyle olmasını istiyorum. Köylü memleketin efendisi durumuna gelmedikçe, Türkiye'de gerçek bir İlerlemeden söz edilemez.'
    Ve Gazi'nin kafasında, ilerideki Kemalist slogan böyle filizlenmeye başlar: 'Köylü, Milletin efendisidir.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arada dağlar kadar fark var normaldir. Atam izinde olmaya çalışıyoruz... desek daha doğru olur...
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Şu anki Türkiye bence Atatürk'ün hayalindeki Türkiye ile yakından bile alakalı değil.. Bunu nasıl sağlarız düşüncesi ise malesef Batı tabanlı, yardakcı zihniyetler nedeni ile engellenmekte.. Ne batıdayız ne doğuda.. Bir yere ait olmamanın sancısıdır Türkiye'nin yaşadığı..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

delitay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.....
    haklısın dostum, bu memleket kendi kendine herşeyini idame ettirebilecek 7 memleket arasında iken şu an herşeyimiz ithal geliyor. Bu kesinlikle ATATÜRK'ün Kurtuluş mücadelesindeki hayali değil bencede...
    yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
    ve bir orman gibi kardeşcesine...

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ccbbdd..paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen kalk ATA'm, ben yatam.ne kadar çok ihtiyacımız var ona bu devirde.O 'nun gibi büyük bir insan bir daha gelmez bu dünyaya
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Oyle yoneticilerimiz varki otudugu bedava devlet koskunde bedavadan yedigi meyvelerin cogunu ziyan ederek yasiyor. Ama onu zararina eken ve toprakta alici bulamadigi icin curumesini seyir edip aglayan koyluye ulan diyip sen oyucusun , anani alda git buralardan diyor iste bu insanlar. Utanin o koylu olmasaydi biz simdi meyve ithalati yapiyor ve dis borclarimiza daha bir surusunu ekliyorduk. O devlet yetkilisinin o koylunun elini opmesi lazim bence, onu kovmasi degil. Ac gozluluk cok kotu bi sey.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    gelse tekrar samsuna çıkardı

o milletimizin dar günlerindeki dualarının karşılığı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler