Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Samsung Galaxy S II Alacakların Dikkatine!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana kızmıyorum bu markaya kızıyorum eşim kullanıyor nalet olsun beş para etmez başka telefona resim bile yollayamıyorsun ne anladım ben o işten hem 2250 ytl ver hem resim bile yollama neymiş aynı marka olana yollamak aynı marka ile konuşmak bedava sanki herkezde ipone var
    oooo cok para vermissiniz iki uc tane alirim o parayla...neden o kadar pahali yau turkiyede

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Samsung harika bir iş makinası üreticisidir ve öyle kalması uygundur

4-5 sene önce U600 diye bir kazmalarını almıştım 12 taksitle, 8. taksitte cihaz s...çtı servise bile vermeden açınca kızaklarının dandikliğini görüp pes ettim ve doğru garbage...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo cok para vermissiniz iki uc tane alirim o parayla...neden o kadar pahali yau turkiyede
    biz indirimli haline o kadar verdik il çktığında 3000 tl civarı ve parayı ödüyorsun sıra bekliyorsun ölme eşşeğim ölme yani yaza otlarsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s1 harbi süper cihazdı şimdi sattığıma ne kadar pişmanım:(
    büyük ihtimalle zaten mahkemeye verip fatura bedelini isteyecem...
    bu telefonu kullandıktan sonra kardeşim kusura bakmada ne nokia kullanırım nede iphone...
    ikiside yanında çöp gibi kalıyor...
    htc ye geçiş yaparım (android)
    Ben htc kullanmadım ama. Kaliteli bir marka. Hayırlısı neyse o olsun abi. Umarım bundan sonra böyle şeylerle karşılaşmazsın.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 kez aynı arza yada 5 farklı arzadan ard arda servise gidince sorgusuz sualsiz paranı geri vermek zorundalar (EĞER KULLANICI HATASI DEĞİLSE VE PARA VEREREK TAMİR GöRMEDİYSE) 2 kere aldığım telefonun para iadesini aldım birini teknosadan sorunsuz bir şekilde geri aldım diğerini nokiadan tüketici haklarını araya sokarak nokiadan tehtitler alarak paramı iade aldım tabii tehtitlerinde hepsi fosss

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    APPLE dan başka dokunmatik almyaınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Hadi oradaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

Ustacım Custom rom attın mı makineye ? Bir de Cynogen Mode lu bir rom denermisin ?
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi oradaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

Ustacım Custom rom attın mı makineye ? Bir de Cynogen Mode lu bir rom denermisin ?
    öneri için saolun makinayı dün gene garantiye yolladım.gelince denerim.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Nerede ise tüm androidlerin stock romları sıkıntılı. Sıkıntılı olmasa bile makinenin gerçek performansını alabilmek için root edip, sağlam kernelli bir custom rom yüklemek gerekiyor. Xda Developers dan telefonunun modeline uygun bir rom indirip kurarsan performansının ne kadar arttığını göreceksin.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    samsung veya başka bir telefon asla iphone la kıyaslanamaz iphone kendi başına bir şaheser ve kapalı bir kutu gibidir hiç bir şekilde apple dışı bir virüs faln olmaz bende samsung un 2-3 telefonunu kullandım artık tövbeliyim hatta bu gün samsungum bozuldu ne ekran ne se hiç bir şeyi çalışmadı sinirlendim gittim nokia 1280 aldım artık çare burda ya iphone yada nokianın en dandik ama en dayanıklı telefonu bu arada iphone da bulunmakta ben bu 2 telefon dışında artık elimi sürmem birde phılıps kullandım sağlam ve uzun şarjlı ama ben bir daha samsung elimi sürmem arkadaşlarımada sürdürtmem çok arkadaşımdada vardı hepsi 2 ayda bir kesin servisteydi artık yeter marifet çok model üretmekte değil kaliteli model yapmakta
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abim 1650 liraya almıştım.....
    deli para yav...ayıptır sorması ihtiyac gereği mi aldın yoğsam eşe dosta hava atmak için mi...yani bir samsung galaxy ile ne yapılır ki...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deli para yav...ayıptır sorması ihtiyac gereği mi aldın yoğsam eşe dosta hava atmak için mi...yani bir samsung galaxy ile ne yapılır ki...
    abim hava cıvayla işim yok....
    işimi görüyor herşeyiyle.....
    cebindeki bir malla nasıl eşe dosta hava yapılır ki(:
    neyse niyetim sadece full kullanmaktı, ama olmadı...
    bu arada samsung u yada htc yi kısacası içinde android bulunduran cihazları i phone ile kıyaslamak yersizdir....
    bana göre android tir, size göre apple dır...
    boş muhabbetlere girmeyelim....

Motosikleti
    gangam 1650 lira benim için çok para...bir kez verildiği düşünülürse mantıklı olabilir...bir telefona bu parayı veremezdim...yani özelliklerine bakıyorumda yani ne yapıyor bu telefon...özet bi geçsene ...konuyla alakasız ama nete girme video izleme çekimler vs dışında bir laptopun yaptığı şeyleri mi yapabiliyor yani...

Samsung I9000 Galaxy S'in devamı niteliğindeki yeni cep, 4.3 inç Super AMOLED Plus ekrana, çift çekirdekli 1GHz işlemciye sahip. Diğer özellikler arasında ise HSPA ve WiFi (b/g/n), GPS alıcısı, Bluetooth 3.0 ve USB ara yüzleri bulunuyor.

Samsung Galaxy S 2, 8 megapiksel kamerasıyla 1080p HD video kaydı yapabiliyor ve tabi ki fotoğraf da çekebiliyor. Yeni telefonda bu kez LED flaş da mevcut. Ön yüzde ise video aramaları için 2 megapiksell bir kamera bulunuyor. Kayıtlar ve filmler full HD özellikli bir TV'de seyredilebiliyor. Galaxy S 2'nin 16GB'lık ve 32GB'lık iki sürümü bulunuyor.

hımm tv de izlenebiliyormuş ama ne derece net bilinmez...hspa nedir...video kaydı vs..abicim 1650 liraynın karşılığını hangi anlamda vermekte...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Galaxy s gerçekten çok sağlam telefon. Samsungun çıkarttığı stock romları da mükemmele çok yakın. Sadece ekran kartı sürücülerini güncellemek gerekir. Şuan custom rom kullanıyorum (darky) ama orjinali arıyorum. Orjinal romda internet sürekli açık 2 gün çok rahat gidiyor hatta 3. günü bile yarılıyordum.

s2 biraz aceleye geldi kanımca. Şimdi R geldi. Galaxy R. 1.4 ghz! :D ayfon şöyle iyi samsung tü kaka ya da android tü kaka muhabbetleri haliyle dipsiz kuyu.

Apple dışı virüs olamaz olayına da çok güldüm Android virüsü zaten ios da çalışmaz ki

Galaxy ile ne yapılıra gelince. Görüntülü konuşulur, internette gittigidiyor satışları mesai saatinde rahatça takip edilip müşterilere anında cevap yazılıp müşteri memnuniyeti kazanılır, banka işleri rahat rahat yapılır, nöbette HD filmler izlenir, HD kalitesinde video çekilir (custom rom ile full hd de çekebiliyor!). Kocaman ekran ve çok iyi dokanmatik ile güzel güzel oyun oynanır vakit hırpalanır ve daha bir çok şey.

Motosikleti
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Galaxy ile ne yapılıra gelince. Görüntülü konuşulur, internette gittigidiyor satışları mesai saatinde rahatça takip edilip müşterilere anında cevap yazılıp müşteri memnuniyeti kazanılır, banka işleri rahat rahat yapılır, nöbette HD filmler izlenir, HD kalitesinde video çekilir (custom rom ile full hd de çekebiliyor!). Kocaman ekran ve çok iyi dokanmatik ile güzel güzel oyun oynanır vakit hırpalanır ve daha bir çok şey.
    zaten bi 3g olayını göremedim canlı olarak..nasip olmadı...peki bataryası nası yetiyor bu film işlerinde...hani dolu bataryayla kaç saat gider...beni bildiğim cep telefonları bataryaları çok zayıf...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gangam 1650 lira benim için çok para...bir kez verildiği düşünülürse mantıklı olabilir...bir telefona bu parayı veremezdim...yani özelliklerine bakıyorumda yani ne yapıyor bu telefon...özet bi geçsene ...konuyla alakasız ama nete girme video izleme çekimler vs dışında bir laptopun yaptığı şeyleri mi yapabiliyor yani...

Samsung I9000 Galaxy S'in devamı niteliğindeki yeni cep, 4.3 inç Super AMOLED Plus ekrana, çift çekirdekli 1GHz işlemciye sahip. Diğer özellikler arasında ise HSPA ve WiFi (b/g/n), GPS alıcısı, Bluetooth 3.0 ve USB ara yüzleri bulunuyor.

Samsung Galaxy S 2, 8 megapiksel kamerasıyla 1080p HD video kaydı yapabiliyor ve tabi ki fotoğraf da çekebiliyor. Yeni telefonda bu kez LED flaş da mevcut. Ön yüzde ise video aramaları için 2 megapiksell bir kamera bulunuyor. Kayıtlar ve filmler full HD özellikli bir TV'de seyredilebiliyor. Galaxy S 2'nin 16GB'lık ve 32GB'lık iki sürümü bulunuyor.

hımm tv de izlenebiliyormuş ama ne derece net bilinmez...hspa nedir...video kaydı vs..abicim 1650 liraynın karşılığını hangi anlamda vermekte...
    abim benim evde kullandığım monitörüm 29'' tam ekranda sıfır bozulmayla videolarını oynatabiliyorum...
    gps ini kullanabiliyorum(ücretsizdir)
    internette bilgisayarda yapabildiğin herşeyi yapabilme özgürlüğün var(download, upload, video izleme vb.herşey)
    ps2 nin oyunları çok rahat oynayabiliyorsun....
    takvim ve ajanda özellikleri, ofis programlarını rahatlıkla okuyabiliyorsun...
    aynı zamanda ekranı sayesinde istediğim filmi, istediğim diziyi çok rahat ve on numara görüntüyle izleyebiliyorum....
    müzik kalitesi zaten tartışılamaz gerçekten süper...
    hele kulaklıkla dinlerken enfes bi müzik keyfi yaşatıyor size...
    Artı olarak şu şekilde düşünüyorum, evde laptopum var aynı işleri laptoptada yapıyorum ama bu işleri yapacak daha ufak bir makine varken neden laptop taşıyayım ki?
    arkadaşlar dokunmatik hassasiyetten bahsetmişler mesela;
    samsungu denemelerini tavsiye ederim...
    birde abi cihazın herşeyinde özgürsün, istediğini yapabiliyorsun,istediğin eklentiyi kur, istediğini kaldır....
    android market sayesinde yüzlerce bedava oyun program ne istersen indir...
    dışarıdan yüklemelere izin verir...
    abi kısaca söylemek gerekirse, elinde taşıdığın ufak bir laptop düşün....

Motosikleti
    abim benim evde kullandığım monitörüm 29'' tam ekranda sıfır bozulmayla videolarını oynatabiliyorum...
    gps ini kullanabiliyorum(ücretsizdir)
    internette bilgisayarda yapabildiğin herşeyi yapabilme özgürlüğün var(download, upload, video izleme vb.herşey)
    ps2 nin oyunları çok rahat oynayabiliyorsun....
    takvim ve ajanda özellikleri, ofis programlarını rahatlıkla okuyabiliyorsun...
    aynı zamanda ekranı sayesinde istediğim filmi, istediğim diziyi çok rahat ve on numara görüntüyle izleyebiliyorum....
    müzik kalitesi zaten tartışılamaz gerçekten süper...
    hele kulaklıkla dinlerken enfes bi müzik keyfi yaşatıyor size...
    Artı olarak şu şekilde düşünüyorum, evde laptopum var aynı işleri laptoptada yapıyorum ama bu işleri yapacak daha ufak bir makine varken neden laptop taşıyayım ki?
    arkadaşlar dokunmatik hassasiyetten bahsetmişler mesela;
    samsungu denemelerini tavsiye ederim...
    birde abi cihazın herşeyinde özgürsün, istediğini yapabiliyorsun,istediğin eklentiyi kur, istediğini kaldır....
    android market sayesinde yüzlerce bedava oyun program ne istersen indir...
    dışarıdan yüklemelere izin verir...
    abi kısaca söylemek gerekirse, elinde taşıdığın ufak bir laptop düşün....
    ağnadım...yok yok yani... ama o zamanda buna kotasız bir net şebekesi lazım..hat tarifen yüksekmi...yani ayda kaç para ödüyon bu işlemleri yapmak için...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    abi vodafone sınırsız net paketi 7,99 lira(:
    gayette hızlı....

Motosikleti
    abi vodafone sınırsız net paketi 7,99 lira(:
    gayette hızlı....
    zuparmış aga...ben yatıyorum yarın nöbet var gangeita...bu arada bende eski meslek güvenlik işine girdim gurban...şov tvde güvenlikçiyim şu an...taşeron firmadayım aga...12/24 vardiyası...hadi Allaha emanet ol...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah abim...
    hayırlı olsun..
    şoförlük ve koruma bittimi?
    Allah kolaylık versin cümlemize....

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede ise tüm androidlerin stock romları sıkıntılı. Sıkıntılı olmasa bile makinenin gerçek performansını alabilmek için root edip, sağlam kernelli bir custom rom yüklemek gerekiyor. Xda Developers dan telefonunun modeline uygun bir rom indirip kurarsan performansının ne kadar arttığını göreceksin.
    Bende de htc wildfire var. Orjinal romu kastırıyodu ama hata vermiyodu. Güncellemeden sonra root yetkimizi de aldılar çakallar baya bi uğraştıktan sonra rootlayıp yükledim cynogen ama sıkıntılar bunda da oldukça mevcut. Gerçi roma lafım yok telefonda dandiklik
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)