Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hollanda'nın gerçek yüzünün bir silüeti...

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamun aleyküm arkadaşlar

Aşağıdaki linkten dinleyeceğniz haber hollandanın ve aslın da avrupa devletlerinin bizlere hala nasıl baktığının bir göstergesi değilmidir...????!!!!
    http://webtv.hurriyet.com.tr/2/21824...t-sorgusu.aspx
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    yapacak bişey yok mahkemeye verecek. polise bela okuyacağım ama bela geri döner diyorlar geçmiş olsun vatandaşımıza... yazık çok yazık.
    bir de medeniyim diye geçiniyorlar
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İnsanların nasıl tutucu olduğuna bakarmısınız? Direkt vatandaşımızın tabiri caizse üstünü çizdiler.Bizim bizden başka dostumuz yok.Ama tüm kaynaklarımız yabancılar tarafından yönetiliyor, tüm sahip olduklarımız yok ingilize yok fransıza satılıyor.Sonuç olarak hal böyle olunca izlediğimiz görüntüde kaçınılmaz oluyor.Herşeye rağmen ''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE''

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    tabi kültürün içerisinde kaynağı nereden geldiği belli olmayan paralar mübah sayıldığından,
    nisbeten demokratik bir ülkede "senin kazancın yasadışı görünüyor" denildiğinde anca böyle haber yapılır.
    haberdeki elemanın yapacağı gelirini belgelemek,
    kimse kimsenin mülküne bu şekilde el koyamaz,
    Türkiye mi orası ?

ya vergi borcu vardır yahut devletin takibindedir.
    her şeyin ucuna kulp takmanın alemi yok.

sallamayın.
    yemezler.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    işin içinde devlet var uğraşamazsın , zaten her şey meydanda o vatandaşımızın arabasını devlet satıyor ve sahibinin haberi yok bu nasıl iş yahu ????

adamların zoruna gidiyor demekki bizim bir yerlere varmamız diye düşünüyorum yazık çok yazık....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    adam muhasebeci doğal olarak başkaları tarafından bu tip olaylara maruz kalacaktır.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Konu hakkında yorum yapmadan önce sanırım ülkenin kanunları hakkında fikir sahibi olmak lazım. Ben bu bilgiye çok sahip değilim tabii ki. Ancak bizde bir ara "Nereden buldun yasası" denen uygulama Avrupa ülkelerinde çok daha titizlikle uygulanıyor, en azından bunu biliyorum.

O aracı satmanın da keyfi bir uygulama olacağına hiç ihtimal vermiyorum. Nasıl aldığını kanıtlayamadı muhtemelen.

Sen Türk müsün sorusu da normal, bize bile burada polisler bazen evraklara baktığında "şuralı mısın, buralı mısın?" diye sorabiliyorlar. Ondan sonra da bir doğulu vatandaş "Polis bana Kürt olduğum için şu şu uygulamayı yaptı" diyebiliyor. Örneklerini çok gördük.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    bu batılı ülkelerinin hepsinin canı cehenneme işleri güçleri bizlerle uğraşmak
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    deliller yorum yapmam için yetersiz.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sevgili cbr1100-xx ;
    Konu Türkün arabası konusu değil. Yurtdışındaki vergi takibi bu şekildedir. Eğer mal varlığının kaynağını açıklayamazsan elinden alırlar. Arkadaş türk usulü açıktan( vergi vermeden) kazanç elde etmiş, "nasıl kazandın bu parayı da bu arabayı aldın" diye sorduklarında da hesabını verememiş , muhtemelen yüksek bir vergi cezası vermişler, o da ödeyemeyince arabasına haciz koymuşlardır. Türke değil kendi vatandaşlarına da aynısını yapıyorlar. orası Muz cumhuriyeti değil, Türkiye ile karıştırmayın. İnşallah ileride bizde bu medeniyet seviyesine geliriz , aynı uygulama burada da olur.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    BİRİLERİ KAYBETMİŞ AMA KİM?
    ZAMAN VE MEKAN OLARAK AYRI DEĞERLENDİRMELER YAPMAK GEREK. O YÜZDEN, PAS...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Olayı tek agizdan dinliyoruz. Cocugun anlatimi da acikcasi bana cok inandirici gelmedi. Polis geldi arabami aldi gitti ve satti. Avrupada yasamis yada yasayan lar gayet iyi bilir. Yargi orda cidden buraya gore kat ve kat daha adil. Nerden buldun yasasi tabiki var, yinede boyle arabayi alip satip devlet arabanin parasinin ustune yatmaz. Anlatilmayan detaylar var. Olayi Turklestirmeden once bunun tarafsiz bir basindan daha iyi aciklamasini duymak lazim. Hurriyet ise bunu becerebilecek en son yayin organi bence.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem heryerde belli ediyoruz kendimizi.
    Az çakalda degil,avrupalinin yumusak karnini bulmus,bana bunu Türk oldugum için yaptilar diyor.
    Peki baska Türklere de yapmislarmi?
    Bu mevzu bizim her basimiz sikistiginda basvurdugumuz yöntem.
    Polis biraz sert mi davrandi,hemen saldiriya geçeriz.
    Yabanciyim diye yapiyorsun degilmi?
    Biliriz çünkü avrupalinin en çok korktugu sey,rasizm ile itham edilmek.

O arabaya el konulduguna göre arkadasin devlete borcu var.
    Yoksa hiç bir devlet adamin arabasini altindan durup dururken almaz.
    Bu borcun bir sürü sebebi olabilir.
    Vergisini ödememis olabilir.
    Ceza yemis olabilir.
    Vergi kaçirmis olabilir.
    Bu durumda devlet ayagindan pantolonunu bile alir ve açik arttirmayla satar.
    Yani satistan haberim yoktu hikayesi de gerçekçi degil.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

bu konunun konu dışı kısmında olması gerekmez mi?

Motosikleti
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili cbr1100-xx ;
    Konu Türkün arabası konusu değil. Yurtdışındaki vergi takibi bu şekildedir. Eğer mal varlığının kaynağını açıklayamazsan elinden alırlar. Arkadaş türk usulü açıktan( vergi vermeden) kazanç elde etmiş, "nasıl kazandın bu parayı da bu arabayı aldın" diye sorduklarında da hesabını verememiş , muhtemelen yüksek bir vergi cezası vermişler, o da ödeyemeyince arabasına haciz koymuşlardır. Türke değil kendi vatandaşlarına da aynısını yapıyorlar. orası Muz cumhuriyeti değil, Türkiye ile karıştırmayın. İnşallah ileride bizde bu medeniyet seviyesine geliriz , aynı uygulama burada da olur.
    Kardeşim olayın niye ters tarafından bakıyorsunuz anlamak mümkün değil elbette ülke kanunları ne ise o yapılacak roj tv ye yaptıkları gibi değilmi.....Yada pkk bürolarının yıllardır faaliyette olması gibi değilmi..Hollandada yaşan pkk lıların mal varlıkları niye araştırmıyorlar (göstermelik olanı demiyorum ).Zaten olay yargı safhasına gelmiştir ve vatandaşımızın anlattıkları yargı aşamasında inşallah çözümlenecektir.Burada yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın ki hersene ülkelerine dönerler döviz bırakırlar mal mülk alırlar ve sınırlarda oy verirler ,onların mağdur olduklarında ülke olarak yanlarında olmaktır.İsrail nasıl bir kaç askeri öldüğünde nerdeyse dünyayı yerle bir edebiliyor ise bizlerinde vatandaşlarımıza sahip çıkmamız gerekiyor.Hoş bizim asker polis ve vatandaşlarımız yıllardır öldürülüyor ama biz hala kara harekatı için elin itlerinde medet umar durumdayız....
    Muz cumhuriyeti nerde varsa orada yaşamayın arkadaşlar mecbur değilsiniz yada gördüğünüz yanlışlıkların düzeltilmesi için mücadele edeceksiniz.
    Ben size bir şey anlatayım. almanyanın bir kasabasında bir türk vatandaşı-çifte vatandaş bir toprak parçasını kredi ile alıyor ve işhanı yapıyor ve şu anki değer 12,000,000 euro kredi aldığı banka ile 1 yıldır çalışıyor ve kredilerini düzenli aldığı kiralar ile ödüyor,ne oluyorsa (kredi borcu 2,000,000 euro ) bir anda banka kredi işleminde sıkıntılar yaratmaya ve kalan kısmın tahsili yoluna gidiyor olay yargı aşamasına taşınıyor bu aşamada oradaki emekli olmuş emniyet müdürü,görevdi belediye başkanı ve yargı mensuplarından bazılarının baskılarına maruz kalıyorlar.Pois belirli sürelerde bu iş hanına ve içeride halk -işyerleri müşteriler olduğu yoğun zamanlarda baskın düzenleyerek arama ve faaliyetlerini aksattırma yönünde işlemler yapıyorlar.Ve bu devamlı olmaya başlıyor. Vatandaşımız olayın kapsamlı ve amaçlı olduğunu anladığından artık yerel mahkeme ile değil insan hakları mahkemesine ve büyük mahkemelere başvurarak çözme hak arama yoluna gitmektedir....
    Yani işin özü almanya muz cumhuriyeti değil ......burada yapılan baskıların temel amacı dolaylı yoldan türklerin bu topraklarda zenginleşip mal mülk sahibi olmasının engellenmesi ve özellikle çok büyümelerine dolaylı yoldan engel olmaktır.

Şimdi gelelim bu konuların özüne
    1-vatandaşlarına her yer ve koşulda sahip çıkabilen bir devlet olursak,
    2-vatandaşlarını sadece vergi ve para alınabilecek birer canlı ve bedava askerlik yapacak bireyler olarak görmekten uzaklaşırsak
    3-Vatandaş olarak vatandaşlarımıza sahip çıkmayı önceliklerimiz arasına alırsak bir yerlere varabiliriz diyorum.Sizler adamı kafadan yargıladınız hollandanın karar vermesine gerek bile bırakmadınız.
    Bence sizler önce muz cumhuriyeti vatandaşı olmamaya çalışın derim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000 yılında develiasyon olup kriz çıktığından 1-2 yıl sonra Ülkemizde yollarda gezen 130-200 bin euro fiyatlı ciplere ve çok daha pahalı spor arabalara fiyatı 300-500 bin eurolara varan araçlarıı sayamaz olduk.

Bunlar bize normal geliyor kanıksadık. Bu araçlar avrupanın 3 katı fiyatla satılıyor yurdumuzda üstelik

Adamlarda orda 60 bin euronun hesabını sormuşlar kötümü etmişler?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim olayın niye ters tarafından bakıyorsunuz anlamak mümkün değil elbette ülke kanunları ne ise o yapılacak roj tv ye yaptıkları gibi değilmi.....Yada pkk bürolarının yıllardır faaliyette olması gibi değilmi..Hollandada yaşan pkk lıların mal varlıkları niye araştırmıyorlar (göstermelik olanı demiyorum ).Zaten olay yargı safhasına gelmiştir ve vatandaşımızın anlattıkları yargı aşamasında inşallah çözümlenecektir.Burada yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın ki hersene ülkelerine dönerler döviz bırakırlar mal mülk alırlar ve sınırlarda oy verirler ,onların mağdur olduklarında ülke olarak yanlarında olmaktır.İsrail nasıl bir kaç askeri öldüğünde nerdeyse dünyayı yerle bir edebiliyor ise bizlerinde vatandaşlarımıza sahip çıkmamız gerekiyor.Hoş bizim asker polis ve vatandaşlarımız yıllardır öldürülüyor ama biz hala kara harekatı için elin itlerinde medet umar durumdayız....
    Muz cumhuriyeti nerde varsa orada yaşamayın arkadaşlar mecbur değilsiniz yada gördüğünüz yanlışlıkların düzeltilmesi için mücadele edeceksiniz.
    Ben size bir şey anlatayım. almanyanın bir kasabasında bir türk vatandaşı-çifte vatandaş bir toprak parçasını kredi ile alıyor ve işhanı yapıyor ve şu anki değer 12,000,000 euro kredi aldığı banka ile 1 yıldır çalışıyor ve kredilerini düzenli aldığı kiralar ile ödüyor,ne oluyorsa (kredi borcu 2,000,000 euro ) bir anda banka kredi işleminde sıkıntılar yaratmaya ve kalan kısmın tahsili yoluna gidiyor olay yargı aşamasına taşınıyor bu aşamada oradaki emekli olmuş emniyet müdürü,görevdi belediye başkanı ve yargı mensuplarından bazılarının baskılarına maruz kalıyorlar.Pois belirli sürelerde bu iş hanına ve içeride halk -işyerleri müşteriler olduğu yoğun zamanlarda baskın düzenleyerek arama ve faaliyetlerini aksattırma yönünde işlemler yapıyorlar.Ve bu devamlı olmaya başlıyor. Vatandaşımız olayın kapsamlı ve amaçlı olduğunu anladığından artık yerel mahkeme ile değil insan hakları mahkemesine ve büyük mahkemelere başvurarak çözme hak arama yoluna gitmektedir....
    Yani işin özü almanya muz cumhuriyeti değil ......burada yapılan baskıların temel amacı dolaylı yoldan türklerin bu topraklarda zenginleşip mal mülk sahibi olmasının engellenmesi ve özellikle çok büyümelerine dolaylı yoldan engel olmaktır.

Şimdi gelelim bu konuların özüne
    1-vatandaşlarına her yer ve koşulda sahip çıkabilen bir devlet olursak,
    2-vatandaşlarını sadece vergi ve para alınabilecek birer canlı ve bedava askerlik yapacak bireyler olarak görmekten uzaklaşırsak
    3-Vatandaş olarak vatandaşlarımıza sahip çıkmayı önceliklerimiz arasına alırsak bir yerlere varabiliriz diyorum.Sizler adamı kafadan yargıladınız hollandanın karar vermesine gerek bile bırakmadınız.
    Bence sizler önce muz cumhuriyeti vatandaşı olmamaya çalışın derim.
    Şu yazdıklarının konu ile en ufak bir ilgisi bile yok. Ben diyorum ki orada kanunlar türk alman vs ayırmaz. Oralarda hükümetler yargıyı canını sıkanın üzerine salmaz , veya işine gelmeyen savcıyı görevden almaz ( denizfeneri olayı) . Bunlar bizim ülkemize veya diğer muz cunhuriyetlerine has şeyler. Adamları da kendiniz gibi sanıp kınamayın, onu demeye çalışıyorum.

Motosikleti
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu yazdıklarının konu ile en ufak bir ilgisi bile yok. Ben diyorum ki orada kanunlar türk alman vs ayırmaz. Oralarda hükümetler yargıyı canını sıkanın üzerine salmaz , veya işine gelmeyen savcıyı görevden almaz ( denizfeneri olayı) . Bunlar bizim ülkemize veya diğer muz cunhuriyetlerine has şeyler. Adamları da kendiniz gibi sanıp kınamayın, onu demeye çalışıyorum.
    Hocam sende algılama sıkıntısı var galiba burada politik bir tavırı belirtiyorum...Kanunlar ne olursa olsun politika kanunları yönlendirir dünyanın her yerinde böyledir.Deniz feneri davasının zaten ne olduğu ve şu anki iktidarın nasıl yaklaştığı ortada, kanunlar ile yazılı olarak zaten ırkçılık yapamazlar direkt insan hakları mahkemesinde hesap vermek durumunda kalırlar.Her zaman politika diğerlerini belirlemiştir ve kanunlarda buna yaklaştırılmıştır.ben sana bir şey daha anlatayım yıllar önce libyaya işçi olarak giden vatandaşlarımızın girişte pasaportlarına el konuluyordu,ve libyadaki şerefsizlerin keyfi ne zaman gelirse iş bitse dahi ödeme yapmamak için geciktiriyorlardı ve yurda dönüşte ciddi sıkıntılar ortaya çıkıyordu.Büyük inşaat firmaları bile işyaptıkları kurumlardan kişilerden paralarını alamıyorlardı vs.....Bununda temel sebebi ülkeyi yönetenlerin dış politika olarak ve dışarıya karşı zayıf olması ve vatandaşlarına sahip çıkmamasıydı.Libyada resmen köle durumuna gelmişti vatandaşlarımız.
    Konunun özü şu kalıcı ve tutarlı ve devamlı politikalar ile ancak bir yerlere varılabilir.Dünyanın neresine giderseniz gidin basit anlamda kanunlar size eşit yaklaşır ama politik olaral mutlaka zayıf olanları yada işlerine gelmeyenleri bertaraf etme yoluna gider tüm devletler....Bana hale diyorsanız demokrasinin -hak-hukuk ve insan hakları gelişmiş ülkelerde korunmakta ve uygulanmaktadır,vallaha kendinizi kandırmayın derim politik olduğunda kendi başkanlarını bile öldürüyorlar.....

---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 16:35 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulem heryerde belli ediyoruz kendimizi.
    Az çakalda degil,avrupalinin yumusak karnini bulmus,bana bunu Türk oldugum için yaptilar diyor.
    Peki baska Türklere de yapmislarmi?
    Bu mevzu bizim her basimiz sikistiginda basvurdugumuz yöntem.
    Polis biraz sert mi davrandi,hemen saldiriya geçeriz.
    Yabanciyim diye yapiyorsun degilmi?
    Biliriz çünkü avrupalinin en çok korktugu sey,rasizm ile itham edilmek.

O arabaya el konulduguna göre arkadasin devlete borcu var.
    Yoksa hiç bir devlet adamin arabasini altindan durup dururken almaz.
    Bu borcun bir sürü sebebi olabilir.
    Vergisini ödememis olabilir.
    Ceza yemis olabilir.
    Vergi kaçirmis olabilir.
    Bu durumda devlet ayagindan pantolonunu bile alir ve açik arttirmayla satar.
    Yani satistan haberim yoktu hikayesi de gerçekçi degil.
    Orası ayrı bir muamma tabiii ben olayın o yönünde değilim burada konsolosluğun olaya müdahil olması gerekir zaten ve yargı aşamasında her halde vatandaşın hakları savunulacaktır.Yalnız politik bir yanı olabilir .....

---------- Post added at 16:41 ---------- Previous post was at 16:39 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 yılında develiasyon olup kriz çıktığından 1-2 yıl sonra Ülkemizde yollarda gezen 130-200 bin euro fiyatlı ciplere ve çok daha pahalı spor arabalara fiyatı 300-500 bin eurolara varan araçlarıı sayamaz olduk.

Bunlar bize normal geliyor kanıksadık. Bu araçlar avrupanın 3 katı fiyatla satılıyor yurdumuzda üstelik

Adamlarda orda 60 bin euronun hesabını sormuşlar kötümü etmişler?
    Sn.zekeriya temizel ağzına nerden buldun yasasını aldı diye adamı bi dövmedikleri kaldı bu ülkede...

---------- Post added at 16:44 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanların nasıl tutucu olduğuna bakarmısınız? Direkt vatandaşımızın tabiri caizse üstünü çizdiler.Bizim bizden başka dostumuz yok.Ama tüm kaynaklarımız yabancılar tarafından yönetiliyor, tüm sahip olduklarımız yok ingilize yok fransıza satılıyor.Sonuç olarak hal böyle olunca izlediğimiz görüntüde kaçınılmaz oluyor.Herşeye rağmen ''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE''
    Yahu adamı bi dövmedikleri kaldı zaten................Hiç akıllarına gelmiyormu acaba bu vatandaşımız haklı olabilir burada kirli bir tezgah olabalir diye...

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    arkadaşlar ben anlamadım sizin yorumlarınızı olay açık neden anlamıyorsunuz ki??? adamın arabasına el konulmuş tamam olabilir ama bir insanın yargı süreci bitmeden suçlu mu olduğunu suçsuzmu olduğunu anlayamazsınız. daha yargısı bitmemiş aranızda hiçmi hukuktan anlayan adam yok??? kendi kendinize yok şu olmuştur yok bu olmuştur. yok adam polisin karı ile zinaya girmiştir poliste gıcıklığına yapmıştır deseniz bile aynı mantalite tamam haber çok net değil tek taraftan dinliyoruz ama sonuç olarak yargı süreci bitmemiş bir davada araç sa-tı-la-maz... kendi kendinize kurgu yapmayın. bu olay görünüşe göre yargısız infaz. daha yargı bitmeden idam etmişler. mahkeme sonuçlanmak zorunda. yorumumu okuyan arkadaşlarım dikkat ettiyse en az 3 kere mahkeme sonuçlanmalı dedim iyi okuyun. şöyle böyle olmuştur demek yanlış adam suçluda olabilir masumda buna yargı karar vermeli.
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Konu tamamen tek taraflı açılmış Habere dikkat ederseniz daha cok ADALETİN SİLÜETİNİ görebilirsiniz.

Bu maaşla bu arabayı nasıl aldın deniyor. Devlet paranın kaynağını öğrenmek istiyor.

Memleketimizde bu ve benzeri bir duruma alışık olmadığımız için hemen saldırıya geçıyoruz.

Helal olsun Hollandaya. Keşke ülkemizde de bu şekilde olsa.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)