Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyet kursu öneriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Merhaba arkadaşlar,
    İstanbul beşiktaşta oturuyorum. B sınıfı ehliyet alacağım.Kurs konusunda kararsızım.
    Beşiktaşa yakın bi yerde, şöyle ucuzundan bi ehliyet kursu önerebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    a2 alacaksan beşiktaşta olmasının önemi olacağını sanmıyorum zaten basit bir sınav kursa gitmene gerek bile yok çıkmış soruları çözmen yeterli kurslar arasında çok büyük fiyat farkları olacağını sanmıyorum en fazla 50 tl oynar aralarında

Motosikleti
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a2 alacaksan beşiktaşta olmasının önemi olacağını sanmıyorum zaten basit bir sınav kursa gitmene gerek bile yok çıkmış soruları çözmen yeterli kurslar arasında çok büyük fiyat farkları olacağını sanmıyorum en fazla 50 tl oynar aralarında
    a2 değil otomobil ehliyeti alacağım.Beşiktaşa yakın istememin sebebi ise orada yaşamam.
    Ayrıca kursa gitmeden direk sınava giriliyormuydu

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    a2 için hiç kursa gitmedim zaten sadece motordan sınava giriyorsun ama b alacaksan kursa gitmelisin gerçi kurslarda çok iyi bir eğitim verildiğini söyleyemem sana bir kitap verirler bide önceden çıkmış soruları internetten çöz derler.Dersten çok şuraya para yatırcan şu vergi bu vergi derken 900 tl yi buluyor

Motosikleti
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a2 için hiç kursa gitmedim zaten sadece motordan sınava giriyorsun ama b alacaksan kursa gitmelisin gerçi kurslarda çok iyi bir eğitim verildiğini söyleyemem sana bir kitap verirler bide önceden çıkmış soruları internetten çöz derler.Dersten çok şuraya para yatırcan şu vergi bu vergi derken 900 tl yi buluyor
    900 mü ben 600 felan sanıyordum.Devamsızlık yapabiliyormuyuz peki hani derslere girmesem sorun olurmu?Öğretecekleri herşeyi biliyorum zaten.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    B ehliyeti için sürücü kursuna 500 verdim 50 yazılı sınav ve 50 de direksiyon sınavı için verdim 600 Tl ye kapattım ben...20 ağustosta girdim sınava,17 sindede direksiyon sınavım var,ama kocaelide..
    derslere girme zorunluluğu yok.

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B ehliyeti için sürücü kursuna 500 verdim 50 yazılı sınav ve 50 de direksiyon sınavı için verdim 600 Tl ye kapattım ben...20 ağustosta girdim sınava,17 sindede direksiyon sınavım var,ama kocaelide..
    derslere girme zorunluluğu yok.
    Bunlar sınav ve kurs ücreti. Birde B sınıf harcı var maliyeye yatan. Artı ehliyet kart ücreti. Bi 300 civarı daha ödiyceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)