Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sevgilimden ayrıldım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Şöyle yapacaksın genç arkadaşım :

Manavdan yarım kilo domates ve kavun , marketten yarım kilo beyaz peynir, tekel bayisinden 35 lik rakı alacaksın . Akşam tek başına sofranı kuruyorsun, uyanınca da bu defteri kapatıyorsun.
    Geçmiş olsun, hayırlısı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Kısmetse haftaya kazandığım okula gidiyorum Aksaray'a. Bütün dediklerinizi yapacağım.Sigara kullanmadım bu zamana kadar.Ama şu 1 günde 1 paket içtim.Acilen toplanmalıyım.Ben uyuyayım biraz daha.Sizinle görüşmediğim zamanlarda uyuyorum yada motosiklet kullanıyorum arkadaşlar...

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Camiye gitmeyi dene
    İşe arar

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle yapacaksın genç arkadaşım :

Manavdan yarım kilo domates ve kavun , marketten yarım kilo beyaz peynir, tekel bayisinden 35 lik rakı alacaksın . Akşam tek başına sofranı kuruyorsun, uyanınca da bu defteri kapatıyorsun.
    Geçmiş olsun, hayırlısı olsun.
    Akşam da onu yaparız hocam . Sayenizde daha iyiyim.Camiyede gideceğim.Arkadaşlar boşlukta gibiyim.Umarım bu da geçer.Çivi civiyi söker mi yapsak? XD

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    kadınları anlamaya çalışmak yapılacak en büyük hata zaten. kanser olur ölürsün ama hala çözemezsin. 7 yıldır evliyim önceside var tabi ama ben pes ettim artık anlamaya falan çalışmıyorum. kadında erkek gibi insan olmasına ragmen beyin yapıları inanın cok farklı ve cok degişik çalışıyor. çok uyumlu çiftler illaki vardır ama uyumlu gibi gözüken ilişkilere derinden bakarsanız bi tarafın yalan bi hayat yasadıgını görürsünüz ki bu taraf cogu zaman erkek tarafı olur. siz siz olun başkasının hayatını yaşamayın. kendiniz gibi olun. bu ugurda kaybettiklerinize kafayı takmayın

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Kısmetse haftaya kazandığım okula gidiyorum Aksaray'a. Bütün dediklerinizi yapacağım.Sigara kullanmadım bu zamana kadar.Ama şu 1 günde 1 paket içtim.Acilen toplanmalıyım.Ben uyuyayım biraz daha.Sizinle görüşmediğim zamanlarda uyuyorum yada motosiklet kullanıyorum arkadaşlar...
    şehir değiştirmek okul dersler yeni bir çevre iyi gelir umarım sana.

Arkadaşlar yaptıkları hiç birşeye akıl ermiyor.Bende boşverdim.Kendime ayırdım vaktimi.Eşyalara bile bakmadım.Annem ilgilenecek.Arkadaş motorumuda satıp öyle gidecektim üni.ye.Ama babam sağolsun! Şimdi tek derdimiz bu olsun.Bu gece ne yapalım arkadaşlar?

Motosikleti
    ybr125 2008
    markete gitmeye üşeniyorsan burada bira var
    hem de istediğin kadar içsen bile çıkıp motosikletle dolaşmak da serbest.

www.birafm.com

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    markete gitmeye üşeniyorsan burada bira var
    hem de istediğin kadar içsen bile çıkıp motosikletle dolaşmak da serbest.

www.birafm.com
    alkolü bıraktım agam bune içtikce iciyom güzelmiş immortalboss sende demi içiyon

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Yeni bir sevgili yaparak onu çok rahat unutursun./tecrübeyle sabittir.\
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı cenkşenver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alkolü bıraktım agam bune içtikce iciyom güzelmiş immortalboss sende demi içiyon
    göbek de yapmıyor

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    çivi çiviyi söker
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Al sana dövüş kulübü filminden bir replik herşeyi özetler

-”Biz kadınlar tarafından büyütülmüş bir erkek nesliyiz. Başka bir kadının aradığımız şey olduğunu hiç sanmıyorum.”
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir orası evlaadım. Burda DoRock'ta kız tavlamaya benzemez. Adamı leyla'ya çeviriverir oranın kızları.. Üzülme Sercan'cım iyileşince geçer.
    Tecrübe mi konuşuyor yoksa?
    www.motorumla.net

Arkadaşlar gece saat 2 civarı kızın en yakın arkadaşı aradı.Mesaj attı.Konuştuk bayağı.Söylediği şu.Kız benim alttan almamı istiyormuş...Daha ne yapayım ben be bilader.Aynen anlattığım gibi bir olay.Arkadaşı kız çok hasta olmuş vs dedi.Bana da inandır kendine kızı gerisini ben halledeceğim dedi.Ne istediklerini anlamadım....Ben de yapabileceğim birşey olmadığını elimden geleni yaptığımı söyledim.Artık adım atamayacağımı fedakarlığı onun yapması gerektiğini söyledim.Arkadaşlar bu kadınlar ne tür bir fantazi içinde? Kız bana resmen inanmıyorum sana ....git dedi...Sonra benden hala birşeyler bekliyor.Arkadaşlar yeni atasözümü söylüyorum.
    ''Türkiye gibi diyar,motosiklet gibi yar olmaz!''

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Arkadaşlar kız arkadaşımdan ayrıldım...Şu an itibarı ile tek tabanca olarak yaşama kararı almış bulunuyorum.İlk kız arkadaşımdı.2 senedir beraberdik.Neden ayrıldığımız konusunu soracak olursanız olayı özetleyeyim.
    Sabah 12 gibi misafirliğe gitmişler...
    Akşam saat 8 gibi mesaj geldi.''Fth?'' Fatih yazıp soru işareti konmuş.Sonra bende efendim? dedim.Gelen cevap şu.
    İnsan bir hoşgeldin sevgilim der.Ne kadar ilgisizsin.Sana güvenmiyorum...
    Konu bugün akşam itibarı ile bitmiştir.Dün bu saatlerde sevgiliniz varken hiç anlamadığınız bir nedenden bugün gece sevgiliniz yok.Sözüm meclisten dışarı ama kadınların tavırları beni delirtiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:26 ----------

Moralim çok bozuk abiler. :( Ne yapacağız? Boş gibi geliyor herşey...
    Sen hele bi evlen asıl o zaman görürsün "KADIN" ne demektir. Yüzbilmemkaç beygirlik makinaya hükmedebilen ben karıma zerre söz geçiremiyorum dostlar asıl bana yardım edin :p :p :p :p

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

Alıntı barış52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadınları anlamaya çalışmak yapılacak en büyük hata zaten. kanser olur ölürsün ama hala çözemezsin. 7 yıldır evliyim önceside var tabi ama ben pes ettim artık anlamaya falan çalışmıyorum. kadında erkek gibi insan olmasına ragmen beyin yapıları inanın cok farklı ve cok degişik çalışıyor. çok uyumlu çiftler illaki vardır ama uyumlu gibi gözüken ilişkilere derinden bakarsanız bi tarafın yalan bi hayat yasadıgını görürsünüz ki bu taraf cogu zaman erkek tarafı olur. siz siz olun başkasının hayatını yaşamayın. kendiniz gibi olun. bu ugurda kaybettiklerinize kafayı takmayın
    Karrdeşim benim , anlasan anlasan bi sen anlarsın beni ühüüü 15 senelik evliyim tek bir gün yüzü görmedim yahu.. :p :p :p

İmza : Dertli yaşlı huysuz ukala motorcu
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

oocan valla sen benden daha dertliyim diyorsun galiba. Arkadaşlar ben bu kızları çözmek için sayısala mı yöneleceğim sözele mi?

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öpüjem abijim öpüjem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Gel öp anasını satayım kanuncan. Zaten şu hatun milletini anlayamayacağıma kesin kanaat getirmiş bulunmaktayım tercihlerimi değiştircekler en sonunda bana En sonunda aha böyle bişey olacam pembe pembe ==> kesin çözüm getirecek. Birde sen öperken fotoğraf çekeriz pembe tezkereyide almış oluruz kısa yoldan
    Motosikletli Kaplumbağa...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel öp anasını satayım kanuncan. Zaten şu hatun milletini anlayamayacağıma kesin kanaat getirmiş bulunmaktayım tercihlerimi değiştircekler en sonunda bana En sonunda aha böyle bişey olacam pembe pembe ==> kesin çözüm getirecek. Birde sen öperken fotoğraf çekeriz pembe tezkereyide almış oluruz kısa yoldan
    Cicişler gibi oluruz.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Arkadaşlar gece saat 2 civarı kızın en yakın arkadaşı aradı.Mesaj attı.Konuştuk bayağı.Söylediği şu.Kız benim alttan almamı istiyormuş...Daha ne yapayım ben be bilader.Aynen anlattığım gibi bir olay.Arkadaşı kız çok hasta olmuş vs dedi.Bana da inandır kendine kızı gerisini ben halledeceğim dedi.Ne istediklerini anlamadım....Ben de yapabileceğim birşey olmadığını elimden geleni yaptığımı söyledim.Artık adım atamayacağımı fedakarlığı onun yapması gerektiğini söyledim.Arkadaşlar bu kadınlar ne tür bir fantazi içinde? Kız bana resmen inanmıyorum sana ....git dedi...Sonra benden hala birşeyler bekliyor.Arkadaşlar yeni atasözümü söylüyorum.
    ''Türkiye gibi diyar,motosiklet gibi yar olmaz!''
    böylelerinden kimseye hayır gelmez boşuna onunla vakit kaybetme.
    hayatından sildiğin bir şey ya da kişi için bedeli ne olursa olsun bir daha geriye dönüp bakma yoksa duygularının esiri olmaktan kurtulamazsın.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)