Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Motosiklet ve cinsellik..

Motovento
    REKLAM ALANI
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bi de arkanızdaki artçıyı düşünün ? Söylese gay damgası yiycek söylemese neyse..

Depoya mı dayıyonuz giderken napıyonuz ? Ata Demirerin dediği gibi ergenler sahilde kurbağa gibi kuma yatarlar ya kumu delerek petrol aramaya çalışırlar sizinki de o misal.. Depoyu delerek benzin arıyonuz.. :D

Ama küçük bi uyarı vermeden gidemeyeceğim CBF vardı bizde babamla bi beğendik gezisi yapalım dedik ikinci defa kullanıcam (uzun olarak ilk) geç bakalım kullan dedi boş yola çıktıktan sonra o heyecanla seleye bi atladım...... Ama gel görki seleyi tutturamamışım depoya cevizleri çarptırdım o acıyla hafifce geriye kaydım seleye oturdum babam arkama oturdu sonra.. "hadi gitsene" dedi dedim dur şimdi ben burda can acısı çekiyorum, yaşam savaşı veriyorum "noldu dedi" anlattım 15 dk güldü.. Bi de yol stabilize motosiklette titretiyo titreştikçe bi acı bi acı.. Öff neyse ya Siz siz olun bunu yapmayın..
    badircik bunu beğendi.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Kaza falan yapmadınız inşallah motorda 2. kişi dengeyi çok bozarda )))
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi de arkanızdaki artçıyı düşünün ? Söylese gay damgası yiycek söylemese neyse..

Depoya mı dayıyonuz giderken napıyonuz ? Ata Demirerin dediği gibi ergenler sahilde kurbağa gibi kuma yatarlar ya kumu delerek petrol aramaya çalışırlar sizinki de o misal.. Depoyu delerek benzin arıyonuz.. :D

Ama küçük bi uyarı vermeden gidemeyeceğim CBF vardı bizde babamla bi beğendik gezisi yapalım dedik ikinci defa kullanıcam (uzun olarak ilk) geç bakalım kullan dedi boş yola çıktıktan sonra o heyecanla seleye bi atladım...... Ama gel görki seleyi tutturamamışım depoya cevizleri çarptırdım o acıyla hafifce geriye kaydım seleye oturdum babam arkama oturdu sonra.. "hadi gitsene" dedi dedim dur şimdi ben burda can acısı çekiyorum, yaşam savaşı veriyorum "noldu dedi" anlattım 15 dk güldü.. Bi de yol stabilize motosiklette titretiyo titreştikçe bi acı bi acı.. Öff neyse ya Siz siz olun bunu yapmayın..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    cevaplar süper ya :D bütün iş stresimi alıyor bu başlık
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzun titresimi fazlaysa ve depoya degdiriyorsaniz normal

gülmekten öldüm ya böyle bi yorum olamaz gece gece çok güldürdün beni arkadaşım Allah'ta seni güldürsün

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem konu bu kadar ilerlemiş gerçekleri konuşmakta fayda görüyorum. Racing motorlara konulan tank pad aynı kadın tıraşı gibi, motora oturup depoya yaslanınca neye benziyor anlayan anladı
    Abi bu nedir ya yazmıyım yazmıyım dedim yarın söküyorum tank padi
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600R
    cinsellik ne alaka ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geldi bahar ayları titredi gönül yayları.Murat manşet haberi geçmiş,coşkuyu vermiş tamamlamamak olmaz.

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    bende diyorumki depo nasıl delinmiş way kerata seni motor yapıyor 130kmh kerata yapıyor 240 kmh

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Haydaa yine hortladı bu başlık..
    @Motorkafa 'yı arayın.. Gene ban yemediyse. En iyi o bilir bu konuları forumca sapığız, liderimiz @motorkafa ileri !!!
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzun titresimi fazlaysa ve depoya degdiriyorsaniz normal
    ahhaahahah Allah göstermesin sürtünmeden dolayı kıvılcım cıkmaza mazallah depo 95 oktan dolu:D
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Bence kivilcim cikmaz ama 95 oktan boyle giderse 95 bucuk oktan olacak

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşimden kaynaklandığını düşünmekteyim.

.
    O zaman herkes kalite makinalarını satsin birer çin alın iktidarsız kalmayın

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    owww mükemmel bir düşünce arkadaşlar benim billdigim mükemmel bir titreşim motoru war mondial 150kn oww 80 kmhde öle bi titriyorki aklınız durur poponuz tawana wururdişlerin birbirine wuruyor şaka bir yanada kalp hastası weya nefesdarlıgı olan binmesin çünkü ölümcül olabilir o derece bir ereksyon

kıyafet önemli. çok sıcak tutarsanız spermleriniz bozulabilir. soğuk tutarsanız da başka ağrılarınız cinselliği ikinci plana atabilir inince.

çin malları piyasaya girdiğinde kamuoyunda merak uyanmıştı. hiç binmemiş kız sayisi fazlaydi. her gün bindirirdim kızları durağa kadar da olsa. uzun bir aradan sonra motor kullanmaya yeniden başlayınca, eksikliğini hissettiğim tek şey artçı kısmında oturması gereken kız oldu. yoldaki çiftleri gördüğümde çok ozeniyorum ama en az 30 yaşında ve evli olduklarını düşünüyorum. motorsiklete ilgi duymayan bir kız arkadaş istemiyorum mesela. cinsellik konusu mecburen yine ikinci planda.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Tövbe Tövbe :D başımıza taş yağacak taş :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)