Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilgisayar ile bir sorum daha olacak :( Yardımcı olabilir misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Televizyonun scart girişinden bilgisayara bağlantı yapmak mümkün mü ? Bunun hakkında bilgisi olan var mı ?

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyor iyi forumlar diliyorum .

Saygılarımla Burak ASLAN
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    pc den tv ye mi
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Evet arkadaşım
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    scart girişine takılan bir adaptör ile s-video (3 renk analog kablo) çıkışı elde ediliyor. bu s-video nun da rengi yanlış hatırlamıyorsam sarı olanı son model olmayan bilgisayarlara takılabiliyor. ya da farklı bir dönüştürücü kullanılmalı, mesela hem bahsettiğim adaptör hem vga->s-video adaptörü gerekebilir.
    dikkat edilmesi gereken nokta eğer yenileme hızı (refresh rate) tv nin gösterebilceğinden büyük olursa ayarlayana kadar görüntü alınamaz ya da tv ve ekran kartı zarar görebilir. kolay gelsin. tv'nizin yenileme hızı (52 ekran ve daha ufaksa) muhtemelen 50Hz dir.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    70 ekran beko TV var kendi odama aldım televizyonu içeride HMDI ile bağlantı yaptığım televiyzon da var ama film izlemek için böyle bir şey sormuştum . Scart to VGA diye bir kablo varmış bu nasıl olur ? Bilginiz var mı ?

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    akilli kutu denilen seyler vardi ama benim crt beko tv nin scarti ucmustu. su an daha kaliteli ceviriciler mevcuttur. ama kablo turu degil aparat tarzi seyler aramaniz lazim.
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bana gösterse yetecektir zaten :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)