Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Laptop'tan anlayanlar yardımcı olabilirler mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    HP G62 marka notebook'um var . HDMI ile televizyona bağlantı yapıyorum notebook'un kapağını kapattığımda televizyondaki görüntü de gidiyor . Bu konuda yardımcı olabilecek var mı ? Kapak kapatılınca yapılacak ayarları da ayarladım ama olmuyor .
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ben şöle aşıyordum o sorunu.
    Görüntüyü sadece hdmi dan dış ekrana görüntü veriyordum. Laptopun kendi ekranı ile aynı anda çalışınca bendekide kapatıyordu. Sadece dış ekrana verince kapatmıyordu. Bir dene istersen
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Kapak kapalı kullanamaz mıyım ?
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hdmi hangi modda bagli? klon(her iki monitorde ayni goruntu) yoksa masaustunu genisletme biciminde mi belki buradan degisebilir.
    bir de monitor kapatilinca yapilacak eylem iki cesittir: pilde ve guc kablosu takili iken. ikisini de ayarladin mi?
    112ciyiz

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Evet ayarları yaptım denicem bir daha 2 görüntü var hem HDMI hem LAPTOP

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Böyle bir şey denemedim ama acayüp'ün dediği görüntü sadece HDMI'da olursa kapağı kapattığında görüntü gitmez. Yani görüntüyü TV'ye aktardığında bilgisayar ekranında görüntü olmaması gerek.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Kapatmayıver sende

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Ve evet oldu ama bu sefer de ekranda yazılar ufak kaldı ve ekranı tam doldurmadı köşelerden 10 cm siyahlık var .

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Lcd tv nin max çözünürlüğü ne ise ekran ayarlarını ona göre ayarla bu sorunda düzelir. (aslında ototmatik yapması lazım ama )

Hp deyince tüylerim diken diken oluyor. Her şeyi dert yaw. casper bile alırım hp asla
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    o işten anlamıyorumda yani pc den anlarımda.hdmı kablo çıkışı tv ye yapmadım.kapağı kapatıp kapatmaman.laptop daki güç seçenekleri veya.ekran çalışma moduyla alakalı veya ekran kartının veya özelliklerden seçeneğinden veya ekrankartının kendi programından ayarlanması lazım.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bende çok memnunum iyiki almışım diyorum nedense , çok iyi yardımcı oluyorlar hatamı anında bulup çözüme ulaştırıyorlar . Çözüldükten 2 hafta sonra da arayıp sorun devam ediyorsa eve servis göndereceklerini belirtiyorlar .

tv den ses geliyor mu ses?
    gelmiyorsa ayarlayalım
    112ciyiz

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    TV'den de geliyor ses görüntüyü de alıyorum ama istediğim gibi değil . Yani şöyle ses iyi , laptop ekranı açık iken televizyonda çıkan görüntü mükemmel ama laptop ekranı kapatıyorum görüntü tam ekran olmuyor .

Alıntı BurakASLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TV'den de geliyor ses görüntüyü de alıyorum ama istediğim gibi değil . Yani şöyle ses iyi , laptop ekranı açık iken televizyonda çıkan görüntü mükemmel ama laptop ekranı kapatıyorum görüntü tam ekran olmuyor .
    Nvidia yada ATI herneyse, ekran kartının arayüz programına gir orada çoklu ekran kurulumunda ikincil ekran(TV) çözünürlüğünü yükselt.
    112ciyiz

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Ayarlıcam bakalım teşekkürler .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)