Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kampanya hakkında sorum var

Motovento
    REKLAM ALANI

Sevgili ve sayın MT sakinleri,size (belki komik olacak ama) bir sorum olacaktı..

sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-mondial-150-mash-44516515/detay/

Yukarıdaki linkte bahsi geçen kampanyanın aslı astarı nedir ne degildir?Bu şekilde bir satış yöntemi var mı sizce?Ilanda bahsedildiği gibi kimlik ve ikametgah belgelerimizi fax'lasak karşı tarafa dolandirilabilme ihtimalimiz var mi?

Bilgi ve yol gösterici fikirlerinize ihtiyacım var,paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150
    İlanda kredi ve tc kimlik numaranızı yazıp göndermenizi istediği numara ülkemizdeki bir bankanın telefon bankacılığı hizmeti. Oraya ilanda yazdığı şekilde mesaj atarsanız teorik olarak banka size kredi çıkartacak. Ben ilandaki firmayı tanımıyorum ama mesajın nereye gittiği konusunda size yardımcı olmak için bu yorumu yazdım. Firmayı tanıyan arkadaşlar varsa firma hakkında muhakkak size yardımcı olacaklardır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İlandaki mesaj atacağın numara, Denizbank'ın kredi sorgulama numarası. Satış yöntemi ise, sen mesaj atıp kredi alıp alamayacağını öğreniyorsun. Eğer kredi çıkabiliyorsa kimlik ve ikametgahını alıp adına kredi çıkartıyorlar. Ayrıca dolandırıcılık yapacak bir firma değil ilandaki. Sadece bir kez gittim ve parça aldım ama büyük ve sağlam bir yer izlenimi veriyor.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.kredikartlari.us/denizban...u-ve-detaylari

Denizbank kredi sorgulama sms nosu o...36 ayakadar vade istersen amenna onlar için sorun yok ama sen 2500 lik makinayı 4000 e alırsın ne gereği var...bu belgelerle nitelikli sahtecilik yapılması tabi ki ihtimallerden biri...ama bu dolandırıcılık işi için kimse bir mondial bayisi açıp tc kimlik ve ikametgah istemez...yani paravan olarak bu işi yapmak çok saçma...yani sistem san abirşeyler satmak için her türlü kolaylığı sana vade farkı çakarak sağlıyor...maksat senin borçlanman...mal da harbiden mal mondıal...bu paraları mondıale vermek bana mantıksız geliyor... geliyor...hele ki vade farkı vererek birde bankayı zengin edip kar bilançosuna aktif katkıda bulunmak tabi ki daha anlamsız...ama senin bir motosiklet sahibi olmanın keyfi paha biçilemez...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

hepinize çok teşekkür ederim çok sağolun verdiğiniz bilgiler için..yalniz metehan arkadaşım mesajın sonunu çok iyi bağlamışsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

evet dediğiniz gibi mesajimi gonderdim ve gelen cevap şu:MEVCUT BiLGiLERiNiZLE BASVURUNUZA OLUMLU YA DA OLUMSUZ YANIT VEREMiYORUZ. DETAYLI BiLGi EDiNMEK iCiN EN YAKIN SUBEMiZE BEKLiYORUZ.

bu ne anlama geliyor?yani bankaya gidip ne dicem?bana gelen mesajı bankadakilere okutsam anlar mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı simitpeynir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dediğiniz gibi mesajimi gonderdim ve gelen cevap şu:MEVCUT BiLGiLERiNiZLE BASVURUNUZA OLUMLU YA DA OLUMSUZ YANIT VEREMiYORUZ. DETAYLI BiLGi EDiNMEK iCiN EN YAKIN SUBEMiZE BEKLiYORUZ.

bu ne anlama geliyor?yani bankaya gidip ne dicem?bana gelen mesajı bankadakilere okutsam anlar mi?
    Diyor ki bu şekilde sana kredi verme ihtimalimiz çok düşük. Bu şekilde kredi almak için en azından 1 yıldır kredi kartı kullanıyor ve düzgün ödüyor olman lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)