Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Notebook ekranı çatladı.. Yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Arkadaşlar Casper UW-2 10 inch'lik minibookun ekranı çatladı. Renkler birbirine girdi, görüntü sıfır anlayacağınız. Abuk subuk boya dökülmüş gibi bir görüntü oluşuyor bilgisayarı açtığımda. Ne yapmalıyım?

Modeli şu;
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    2 seçenek var: ya 200-300 tl arasında bir fiyat ödeyip laptopun ekranın değiştireceksin, yada (eğer bilgisayarı hep evde kullanıyosan) benim gibi gidip bi tane büyük bir lcd monitör alacaksın harici, onu laptopa bağlayıp kocaman ekranda pes keyfine varıcaksın Kısaca laptop olucak sana desktop

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Alıntı oz.07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 seçenek var: ya 200-300 tl arasında bir fiyat ödeyip laptopun ekranın değiştireceksin, yada (eğer bilgisayarı hep evde kullanıyosan) benim gibi gidip bi tane büyük bir lcd monitör alacaksın harici, onu laptopa bağlayıp kocaman ekranda pes keyfine varıcaksın Kısaca laptop olucak sana desktop
    Tavsiyeniz için minnettarım. Evde vardı fazladan bir lcd ekran, onu taktık; şıkır şıkır çalışıyor. Çok teşekkür ederim
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    rica ederim, geçmiş olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler