Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Galiba Bu Aşktan Vazgeçiyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

valla sizin tercihiniz bu aşktan vazgeçmek tabi ama ben herşeye rağmen 2009 yılından beri bu sevdayı çekiyorum.En güzel aşk zor olanmış derler ya halen ilk motorumu almak için hesap kitap yapıyorum hergün en az iki kere forumda geziniyorum buda kesmiyo youtubede aklıma yatan motorların test sürüşlerini izliyorum birde geçen gece işe gitmek üzere kahveye gittim oradan servise biniyorum anaa birde ne olsun 3 tane motosikletci arkadaş akşam 23:15 suları kahvenin önünde durdular bahçede oturduğum masaya selam verip oturdular onlarla iki hoş beş sohbet ederken birde ne olsun servis gelmiş geçmiş gözümün önünden ben sohbetten görememişim ama iyikide görememişim diyorum bu motorcu arkadaşlardan birisi beni artçı aldı fabrikaya kadar attı zevkten dört köse oldum resmen çok sıcak kanlı ve iyi arkadaşlardı bunları niye yazdımı bilmiyorum ama sizinlede paylaşmak istedim sadece

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumuşş
    Kim korudu nasıl korudu bilemiyorum ama.. daha 20 yaşında bırak motoru hayatı bıraktıracaktı hayvan...
    Balıkesir bursa arasının yol yapım çalışması olduğu zaman. Altımda Dragstar 650 vardı, Balıkesire bir galeriye götürüyorduk arkadaşın makinası.
    İlk defa biniyorum, makinayı tanımam etmem...

çift yönlü yol, yan taraflar mıcır. Herif çıktı sollamaya... selektör falan.. adam cevap veriyor.. asıldım frenlere... aramızda 70-80m kala... ki kendisi daha bu arada diğer tırın yarısını anca geçmişti...
    Verdim kendimi mıcıra.. hafiften ayağa kalkıp.. bayağı fren yapmıştım ama... biraz sağ biraz sol yaptı.. bıraktım frenleri, çektim debriyajı.. oturdum yerime...

Bu vesile ile, dragstar 650'nin fiziksel tasarımını yapan ve o dengeyi sağlayan mühendis takımına teşekürü bir borç bilirim...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)