Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Psp 3004 Lite :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaşlar ben psp 3004 almak ıstıyorum ama psp dende ne yazıkkı teknık olarak anlamıyorum su anda
    teknosada gnctrkcll lılere 60tl ındırımle 346 tl ye sıfırını yanında 1 oyunla satıyorlar
    sıze bu paraya degermı yoksa
    daha ucuza baska yerlerde bulabılırmıyız yada ıkıncı el mı alsak
    bu psp yı alırken bırde nelere dıkkat etmek gerek ıcınızde ılgılenenler varsa msjlarınızı beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    psp nimettir.

oyun oynarsın, mp3 dinlersin, film izlersin, internete girersin hem de beleş wireles'la. şarjı da süperdir.

psp 1004leri hala 250 liraya satmaya çalışan insanlar varken 0ını almak en mantıklısı.

bir de kırdırıp karttan oyun oynamaya başlarsan çok komik fiyatlara bir ton oyun sahibi olursun.

kartta limit var, gidip alsam mı acaba? benim de kafamı karıştırdın. battı balık yan gider anasını satim.

fiyatlarının daha da düşmesi gerek, pspnin dokunmatiğinin yakında çıkması lazım, tamamen kendi görüşümdür bu, o yüzden.

gene de türkiye'de daha 1-2 sene bu fiyattan gider.

Motosikleti
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    psp nimettir.

oyun oynarsın, mp3 dinlersin, film izlersin, internete girersin hem de beleş wireles'la. şarjı da süperdir.

psp 1004leri hala 250 liraya satmaya çalışan insanlar varken 0ını almak en mantıklısı.

bir de kırdırıp karttan oyun oynamaya başlarsan çok komik fiyatlara bir ton oyun sahibi olursun.

kartta limit var, gidip alsam mı acaba? benim de kafamı karıştırdın. battı balık yan gider anasını satim.

fiyatlarının daha da düşmesi gerek, pspnin dokunmatiğinin yakında çıkması lazım, tamamen kendi görüşümdür bu, o yüzden.

usta psp nın hemen hemen ozellıklerını az cok bılıyorum ama sıfırmı alsam ıkıncı el mı alsam ıstanbula gıdınce dogubankamı baksam napsam ne etsem ebaydan mı alsam karar veremedım ama sunu soleyebılırımkı 2 seneye yakın zamandır hemen hemen psplere ayda yılda bır bakarım fıyatlar hep bu rakamlardaydı su anda en uygun rakam bence gnctrkcll ' in sony ıle yaptıgı anlasmada bu urunu sony magazaları ve teknosalardan 60tl ındırımle alabılıyorsun bende alsam mı dıye dusunup duruyorum ama ne bılıyım bır turlu karar weremıyorum :(

Motosikleti
    Honda Titan
    Bende de psp var ama ekranı kırık :( yaptırmak istiyorum ama 100 tl sıfırı 350 tl ikinci eli ise 150 tl felan :D ne yapcagımı bilmiyorum açıkcacı.. :D Dogubankta daha ucuzdur bence...
    [B][COLOR="#696969"]Mondial RS 151 - 2008 / 2011[/COLOR][HR][/HR] [COLOR="#FF0000"]Honda Titan - 2011 / ?[/COLOR][HR][/HR] :bestmt:[/B]

Motosikleti
    Alıntı PiSKo-LoCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de psp var ama ekranı kırık :( yaptırmak istiyorum ama 100 tl sıfırı 350 tl ikinci eli ise 150 tl felan :D ne yapcagımı bilmiyorum açıkcacı.. :D Dogubankta daha ucuzdur bence...
    en ucuz ıkıncı el 200e buldum onun harıcınde 250den baslıor. bu hafta sonu ıst gelcem hemen dogubanka gıdıcem bakacam pıyasaya bırde kadıkoyde 419a buldum 30adet oyun hedıyelı 16gb hafıza kartlı usb full kutulu yanında psp tasıma kılıfı ekran koruyucu jelatın usb kablosu vs hedıyemızdır 419tl dıyodu 30oyun olması yanında kılıf olması bır suru renk secenegı olması cazıp gelıyor ınsna

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    doğubank diye bir şey kalmamış kusura bakmayın. yazıcıoğlu işhanı da aynı şekilde. herkes tuttuğuna geçiriyor artık.

Motosikleti
    doğubank diye bir şey kalmamış kusura bakmayın. yazıcıoğlu işhanı da aynı şekilde. herkes tuttuğuna geçiriyor artık.
    eskıden dogubank elektronıkde oncuydu sımdı dedıgın gıbı olmus yazıcıoglu dersen sırf vasat ankarada baklıkcı ıs hanı vardı orasıda ole. pıyasadan daha pahalı bakalım su kadıkoydekı adamın yanına gıtcem mutlaka ındırım yaparsa alcam
    linkide burda : http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...2588025/detay/

Motosikleti
    Honda Titan
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en ucuz ıkıncı el 200e buldum onun harıcınde 250den baslıor. bu hafta sonu ıst gelcem hemen dogubanka gıdıcem bakacam pıyasaya bırde kadıkoyde 419a buldum 30adet oyun hedıyelı 16gb hafıza kartlı usb full kutulu yanında psp tasıma kılıfı ekran koruyucu jelatın usb kablosu vs hedıyemızdır 419tl dıyodu 30oyun olması yanında kılıf olması bır suru renk secenegı olması cazıp gelıyor ınsna
    Bende kararsız kaldım evde öyle duruyor. Aklımda xbox var ama psp yaptırcam yada yeni bi tane alcam.. 419 tl olan iyimiş :D
    Yanlışın var yada tanımadıkları için mi böyle yapıyolar bilmiyorum ama öyle bişey olmaması lazım.. Bizim abi telefoncu ordan alış veriş yapıyor sürekli..
    [B][COLOR="#696969"]Mondial RS 151 - 2008 / 2011[/COLOR][HR][/HR] [COLOR="#FF0000"]Honda Titan - 2011 / ?[/COLOR][HR][/HR] :bestmt:[/B]

Motosikleti
    Bende kararsız kaldım evde öyle duruyor. Aklımda xbox var ama psp yaptırcam yada yeni bi tane alcam.. 419 tl olan iyimiş :D

Yanlışın var yada tanımadıkları için mi böyle yapıyolar bilmiyorum ama öyle bişey olmaması lazım.. Bizim abi telefoncu ordan alış veriş yapıyor sürekli..
    xbox 360arcade ıyı ama ben tv ye baglı kalmak ıstemıyorum tv ye baglı kalcagıma kalvyede ozgurlugu yasamak daha guzel pc de oynarım yanı
    benım amacım uzun yollarda zaman gecırmek vs

Motosikleti
    Honda Titan
    xbox 360arcade ıyı ama ben tv ye baglı kalmak ıstemıyorum tv ye baglı kalcagıma kalvyede ozgurlugu yasamak daha guzel pc de oynarım yanı
    benım amacım uzun yollarda zaman gecırmek vs
    pcler konsol kadar zevk vermiyor.. Ama pc gibiside yok :D Eğer uygun bi fiyata bulursan haber ver bende alayım bi tane..

Motosikleti
    pcler konsol kadar zevk vermiyor.. Ama pc gibiside yok :D Eğer uygun bi fiyata bulursan haber ver bende alayım bi tane..
    pc de hersey daha ozgurce bence. tmm bulursam hbr verırım

Motosikleti
    bugun sony magazasında 2adet oyun ıle psp 3004 379tl ye gordum :D kampanya vardı almak ıstersenız haberınız olsun :D her yerde 450cıvarı + psp goyu ınceledım bes para etmeyecegıne kanaat getırdım ( kendımce )

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    psp nimettir.

Beleş wireless derken, normalde şifreli bulunan wireless ağlara girebilme gibi bi durum yok sanırım?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beleş wireless derken, normalde şifreli bulunan wireless ağlara girebilme gibi bi durum yok sanırım?
    sıfrelılere sıfresını gırerek gırıyorsun dıye bılıyorum . . .

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıfrelılere sıfresını gırerek gırıyorsun dıye bılıyorum . . .
    Evet teknik olarak öyle olması lazım ama arkadaş beleş yazınca dikkatimi çekti
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet teknik olarak öyle olması lazım ama arkadaş beleş yazınca dikkatimi çekti
    walla benım bıldıgım bu sekılde ama yanlıs bılıyorsam bırseyde dıyemıcem

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    psp harika bir alet. oğlumla birbirimizin elinden kapıyoruz, o kadar söyleyeyim.
    fakat orijinal oyunlar ateş pahası. mutlaka kırdırıp kopya oyun olayına girmek gerekecektir.

bazı modellere versiyon atamıyorlar, buna dikkat etmelisin. hangi modelleri dersen bilmiyorum. öte yandan versiyon yüklemeye de iyi para isterler.

o yüzden sony mağazası veya teknosa gibi yerlerden değil, esnaftan almanı tavsiye ederim. versiyon yüklenmiş, kopya oyun oynatabilen makine al.

Motosikleti
    Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    psp harika bir alet. oğlumla birbirimizin elinden kapıyoruz, o kadar söyleyeyim.
    fakat orijinal oyunlar ateş pahası. mutlaka kırdırıp kopya oyun olayına girmek gerekecektir.

bazı modellere versiyon atamıyorlar, buna dikkat etmelisin. hangi modelleri dersen bilmiyorum. öte yandan versiyon yüklemeye de iyi para isterler.

o yüzden sony mağazası veya teknosa gibi yerlerden değil, esnaftan almanı tavsiye ederim. versiyon yüklenmiş, kopya oyun oynatabilen makine al.
    tsk ederım zaten ole yapıcam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)