Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2. El Araç İade ve Dolandırıcılık

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdibasak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok...
    Evet arkadaşlar, bugün eşm, ben ve avukatımız izleyeceğimiz yol hakkında görüştük. Dava açma ihtimalimiz olduğu ve burada yazdıklarımızın aleyhimize kullanılmaması için gelişmelerden sizi şimdilik haberdar edmeyeceğim Ancak çözüme ulaştığımızda neler yaşandığını tek tek anlatacağım.

Saygılarımla
    Ömrüm, hayatım... Başak'ımmm...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşım sanayde ustalar biliyorum. Sigortalardan pert olarak ayrılmış araçları açık arttırma ile alıp uydur kaydır işlemlerle karga tulumba yürür hale getiriyorlar ve uzun da sürse sonunda birisine satıp kurtuluyor ve bu işten ciddi paralar kazanıyorlar. Hemde çok ama çok ağır hasarlı araçlar bunlar.
    Satarkende ya nezih bir semtte nalbur oluyorlar ya manav. Kesinlikle kaportacı olmuyorlar.

Hani bir laf varya kör tutuğunu topal yakaladığını öpüyor memlekette.
    Geçmiş olsun.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Merhaba şuan benzer bir durum ile bende karşı karşıyayım. Şöyle anlatayım sizlereben klasik araç meraklısı bir üniversite öğrencisiyim hayalimde hep vos vos t1 ler vardı. Aynı zamanda tutkun bir motosiklet meraklısıyım. Ama kısın genelde süremediğim icin ve hep hayalım oldugu icin vos vos t1 e benzeyen 1965 model ford feka lardan aldım. Bilirsiniz ford fekalar eski türk filmlerinde dolmus olarak kullanılan araçlar motor aksamı ford taunus ile aynı oldugundan yedek parca sıkıntısı da çekmem dedim. Aldiğim aracın ilanı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72021877/detay budur. merak edenler yada düşüncesi olanlar bakım bana da yorum yapabilirler.
    Olanları kısaca özetlemek gerekirse ilandada görüldüğü gibi arızalı olan kısım sadece marş dinamosu olarak gözüküyor. Bu ilanda beyan edilmiş bir durum. Bunun dısında hersey sağlam oldugunu beyan ediyor. fakat ben servis e götürdüğümde aldıgım cevap bunun motoru değişmiş taunus motoru değil içindeki şase numarasının üstüne kaynak yapılmıs ve yurtmen icin 3 bini gözden çıkarmalısın dedğinde usta ben baygınlık gecirdim diyebilirim. Çünkü 4. sınıfa geldım ve ben 4 senedir bu arabanın hayalını kurarak 5.000 biriktirdim bende diyordum ki arabayı yurutmek ıcın 800 tl falan harcarım dısını toplamak 1500 muaynesi sigortası verigisi 1500 e çıkar ve hayalıme kavusurum diyordum. ama bunu satan üçkağıtcı yüzünden suan hepsi suya düştü. Bu ilanın bir kopyasını yazıcıdan cıkarttım sanırım bu ayıplı mal hileli olarak satışı konusunda bana kanıt olur değil mi ? Bu davayı acıp 1 yıl ustunden gecmıs bu konun açan arkadaşımız Erdi bey bana davanın nasıl sonuclandıgı yada hangi yolları izlendiğini anlatırsa çok mutlu olurum. Siz diğer arkadaşlarda nasıl bir yol izlemeliyim fikir verirseniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

Erdi bey dava hakkında bilgi verebilir misiniz sonucu hakkında ?
    Alıntı erdibasak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar, bugün eşm, ben ve avukatımız izleyeceğimiz yol hakkında görüştük. Dava açma ihtimalimiz olduğu ve burada yazdıklarımızın aleyhimize kullanılmaması için gelişmelerden sizi şimdilik haberdar edmeyeceğim Ancak çözüme ulaştığımızda neler yaşandığını tek tek anlatacağım.

Saygılarımla

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler