Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepsiburada

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaşlar bu siteden aldığım laptop tusları basmayınca geri yolladım iadesini istedim (8iş günü içerisinde) iki aydır ne cevap alabiliyorum ne muhatap biri var karsında sizlere onerim önemli ürünlerinizi gidin herhangi bir magazadan alın elimde fatura kargo fişi kalakaldım tuketici haklarına gittim eylüle gün verdiler. Aman derim bu siteden alış veriş yapmayın.
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben zaten peşin alış veriş severim al gülüm ver gülüm yoksa hayatta almam daha internetten bi iğne almış insan değilim ne olur ne olmaz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Bu arada ismi geçmişken HB'nin facebook sayfası bugün hacklenmiş
    https://www.facebook.com/Hepsiburada
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bende kısa bir süre önce ses sistemi aldım 700 küsur lira herhangi bir sorun yaşamadım fakat hiç iade etmek nasip olmadı normal alışverişlerde iyiler fakat iade gibi şeylerde sorun çıkarabiliyorlar demekki.umarım en kısa zamanda sorunu çözersiniz.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    çözülmüyor mayıs 7 den beri ugrasıyorum tuketici hakları na gittim eylülde gel dedi avukata gittim masraf cıkar diye bıraktık sonunda bugun aradım dedim ürünü bana geri yollayın bakalım gelecekmi.
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ismi geçmişken HB'nin facebook sayfası bugün hacklenmiş
    https://www.facebook.com/Hepsiburada
    valla süper bence magdurlar olarak bunların merkezinde gidelim eylem filan yapalım. internette malum şikayet sitesinde 12000 kişi şikayet bulunuyor çözülmemiş 6000 kusur şikayet bunun yüzde onu gelse 600 kışı oluruz gidip merkeze sesimizi duyuralım gelen olurmu acaba
    S&T kanuni Gv 250

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belki de biraz şans kısmet işi...bence netten birşey alırken iki kere düşünmek lazım...hadi mağazalar zinciri olan bi elektronik marketin sitesinden almak neyse de,böyle elle tutulmayan sanal bi yerden bişey almak bana biraz sakat gibi geliyo...
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu siteden aldığım laptop tusları basmayınca geri yolladım iadesini istedim (8iş günü içerisinde) iki aydır ne cevap alabiliyorum ne muhatap biri var karsında sizlere onerim önemli ürünlerinizi gidin herhangi bir magazadan alın elimde fatura kargo fişi kalakaldım tuketici haklarına gittim eylüle gün verdiler. Aman derim bu siteden alış veriş yapmayın.
    bahsettıgınız sıteden Nokia E72 white edition aldım bılıosunuz kı cep telefonunda ıade olmuyor ama kullandıkdan sonra yazılımsal hataları benı sıntı ettı ve gonderdım urunun ıadesı kabul edıldı.
    Belkı sızınde urununuz kabul edılmıstır maxımum ıs gunu 30 gundur
    2ay cok asırı bır gun bence sız hepsiburada.com uyelıgınıze gırınız ıadesı kabul edıldıyse
    orda sıze ıkı secenek sunulacakdır
    1 urun tutarını xxx tl yı kartınıza ıademı edelım
    2 urun tutarını xxx tl yı dıger alısverıslerınızdemı kullanmak mı ıstersınız dıye

bence sen hesabını bı kontrol et.

Motosikleti
    Honda CBF 150 Siyah
    Her ne kadar ticari kaygılarla hareket ettiklerini düşünsem de şikayetvar.com gibi siteler üzerinden bu durumu dile getirmekte fayda var. Bu sayede en azından "işlem çözüldü" demek için bile bulamamaktan şikayet ettiğiniz muhattabı bulma imkanınız olur. Tamamen derman olmasa da merhem olur
    Olgun YAZICI
    Beylikdüzü/İSTANBUL

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    www.sikayetvar.com a yaz onlar ilgilendirirler.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    yazdım yazdım hb mail attı ürün bize gelmedi diye
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettıgınız sıteden Nokia E72 white edition aldım bılıosunuz kı cep telefonunda ıade olmuyor ama kullandıkdan sonra yazılımsal hataları benı sıntı ettı ve gonderdım urunun ıadesı kabul edıldı.
    Belkı sızınde urununuz kabul edılmıstır maxımum ıs gunu 30 gundur
    2ay cok asırı bır gun bence sız hepsiburada.com uyelıgınıze gırınız ıadesı kabul edıldıyse
    orda sıze ıkı secenek sunulacakdır
    1 urun tutarını xxx tl yı kartınıza ıademı edelım
    2 urun tutarını xxx tl yı dıger alısverıslerınızdemı kullanmak mı ıstersınız dıye

bence sen hesabını bı kontrol et.
    sekizkere aradım her hafta kavga ediyoruz kayıt sırası bekliyor size bilgi vericez diyorlar ne mesaj geliyor ne mail anlamış değliim 30 iş gününü coktan gectim. Hepsiburadan hesapıma da bakıyorum orada şikayetimle ilgili bir cevap yok. şikayetim.com da yazdım artık ürünü alıp kendim servisine götüreceğim bıktım muhatap alınmamaktan
    S&T kanuni Gv 250

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sekizkere aradım her hafta kavga ediyoruz kayıt sırası bekliyor size bilgi vericez diyorlar ne mesaj geliyor ne mail anlamış değliim 30 iş gününü coktan gectim. Hepsiburadan hesapıma da bakıyorum orada şikayetimle ilgili bir cevap yok. şikayetim.com da yazdım artık ürünü alıp kendim servisine götüreceğim bıktım muhatap alınmamaktan
    tuketıcı haklarına basvur bence

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hepsiburadadan 4 yıldanberi alışveriş yaparım hiç bir sorun yaşamadım.... ama yaşayanları duymuştum... allah ın sevgili kuluymuşum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    tuketici haklarına gittim eylül ün 12sine gün verdiler gülüyorum ağlanacak halimize
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yıllardır alışveriş yapıp hiç sorun yaşamadım. Hatta sadece beğenmedim deyip iade ettiğim bir şey bile olmuştu, hiç de sorun çıkarmadılar. Sorun yaşayanları duymuştum ama genelde sorun ürünün geç gelmesi oluyor. Sorunlu bir ürün iadesi için bu kadar sorun çıkarmaları ilginç.

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Öncelikle geçmiş olsun.Bu işlerde en garanti yol tüketici haklarına başvurmaktır,ki zaten başvurmuşsunuz.Onlar bir şekilde hallediyorlarKeşke bir gazeteci tanıdığınız olsaydı.Bu tip büyük şirketler isimlerinin basında kötü geçmesinden feci şekilde tırsarlar.Hatta başlarına gelebilecek en kötü şey diyebilirin.Telefonda,gazeteci arkadaşlarım var olayı basına taşıyacağım deseniz hemen ilgilenirler ama o da yalana giriyor işteBak akıl vermedim ha,dediğimi yap,yaptığımı yapma
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Valla avukat vardı tanıdık ona danıştık oda uzun sürecek dedi vazgectim alırım ürünü geri giderim garanti belgesi ile yaptırırım ben baştan ürün değişimi için basvurdum, hemen gönderdiğim için iade cevridik ama sonucta daha hiç bir sonuca ulaşmadım.Ayrıca hepsiburadadan cok ürün aldım bende ilk defa sorun yasıyorum ama artık sıkıldım ugrasmaktan bir cevap almamaktan bu kadarmı kötü olur müşteri hizmetleri biraz araştırınca büyük ürünlerde bir iade olduğunda sorun yasayan insanların ne kadar fazla olduğunu sizde görebilirisiniz. Ürün geri gelmesini bekliyorum su anda Best fm in şikayet bölümüne yazdım ondanda bir cevap gelmedi daha artık önüme geleni uyarıyorum aman siz olun büyük bir sey almayın fiyata kanmayaın bir sıkıntı olduğunda baş başa kalıyorsunuz hatta size bir müşteri temsilcisinle konusmanın bir bölümünü yazayım gülün biraz

Mt - Size mail atacağız bilgi verceiğiz.
    Ben - sizden mail cevap gelmesi için yağmur duası gibi dua edeceğim.
    Mt - İyi olur
    Ben - Tapi delirdim ne diyorsun sen diye girdim ama nafile yani.
    S&T kanuni Gv 250

overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    bana da yanlış ürün göndermişler, iade ettim 2 aydır hala gelişme yok. TElefon ediyorum işlemler sürüyor diyorlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)