Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Büyükşehir Belediyesi Çiçekmi Suluyor Kavşakmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bu gün koltuk döşemesini değiştirmek için Şirinevlere gittim,bizim ugur kardeş'te geldi onun kle 500'ün koltuk döşemesinide yaptırdık çıktık yola merter-cevizlibağ girişinden Topkapı E-5 'e bağlantı kavşağına girdik kaskın vizörü açıktı yüzüme su damlacıkları geldi yağmur yağmıyor yine kavşakta Büyükşehir çiçekler yerine asfaltı suluyor herhalde zaten yavaştım daha'da yavaşladım ve viraja dıştan girdim,yolun hemen hemen tamamı su içinde az hızlı girsek heralde bariyerleri öperdik
    O kadar motosiklet sürücüsü bu tarz hatalar yüzünden aramızdan ayrıldı,O kadar eylem yaptık,meil attık Park ve Bahçeler Müdürlüğüne hayla değişen birşey yok anlaşılan.
    ben müsait bir yerde durdum bir kaç foto çektim,Ugur'da merak etmiş virajdan çıkmayınca motoru park etmiş yanıma geldi,dedi hacı korktum başına birşey geldi diye sağolsun dostlar,ama böyle baştan sağma iş yapanlar oldugu müddetçe daha çok kişinin canı yanar.
    yaz günlerinde özellikle virajlara dikkatli girin arkadaşlar,çünkü yetkililer bizleri düşünmüyor çiçekleri düşünüyor
    bunlarda çektiğim fotolar

Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bursa'da da durum aynı.....
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    ZX6-R
    pendik kadıköy sahil yolu allah aşkına çıkın bi baklın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yolları sulama olayını daha da tehlikeli yapan, bu sulama işlerini genellikle güneş battıktan sonra yapıyorlar. Yani gece ıslak zemini fark etmek daha zor oluyor.
    Zaten Türkiye de motosiklet kullanmak engelleri aşmamız gereken bilgisayar oyunu gibi. Hele bazı araç sürücüleri var resmen bölüm sonu canavarı.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    aynı dertten adanadada muzdaribim,yavaş ve genelde sağ şeridi kullanan bi şoför olduğum için beni pek etkilemiyo ama bazen sulama işini abartıyolar motoru yeni yıkamış oluyorum hertaraf çamur oluyo deliriyorum
    Her asker yeşil bereli olamaz

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Antalya ayni derdi senelerdir cekiyor. Sanirim toplu dilekce Ankarada merkez bir merciye basvurma zamani geldi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    meclisin bahçesi de aynı dertten muzdaripmiş.. vekillerin paçaları da hep su oluyomuş AİHM'ye mi gitsek neci..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    hemde virajın en tatlı yerinde.

ne diyelim büyükşehir çalışıyor.
    burada da aynı problem var.
    yolun ortasında 60 cm lik bir alan var, otu dikmişler, sabah akşam sulanıyor.

hayır görende çok çevreci bir milletiz felan sanacak,
    aynı mahalde bir park bulabilmek için yarım saaat dolaşırsınız.

dikkatli olmak da fayda var,
    oradaki ottan daha değer verildiğimizi hiç sanmıyorum.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    ne bulsa suluyor
    eee hafta sonlar aileler
    akşam saatleride şarapçılar piknik yapacak oralarda
    hizmet bu hizmeetttt
    ne anlarsınız siz allahın motorcuları

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Ayni problemler burada var ...
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500
    Ataköy-havaalanı yolunda da çok fazla sulama oluyor,dikkatli olalım arkadaşlar.Gündüz yine bir nebze fark ediliyor ama geceleri asfalt rengi de pek anlaşılamıyor doğrusu.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Avcılar- Üniversite önündeki kavşak, her türlü ıslak üstelik düz yolda kuru gelip kavşakta direkt ıslak asfalt ile karşılaşıyorsunuz. Yavaşlasanız arkadaki dibinizde bitiyor ve hatta kavşakta sizi geçmeye çalışıyor.
    Beylikdüzü-Yakuplu kavşakları ve sayamadığım bilimum kavşak.
    Acaba her birini fotoğrafını çekip kasıtlı adam öldürmeden dava edebilir miyiz.
    Belediye bu bahçe işlerini taşeron firmaya veriyor, denetleme de olmayınca ne derdinizi anlatacak mercii oluyor, ne de yapılan yanlışı üstlenecek bir kurum. Yok mu avukat içimizde. Ancak böyle yola gelirler sanırım. Şikayet falan hikaye olur gibime geliyor.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    benim yanımda genelde fotograf makinası oluyor,bu tarz yalnışlar gördüğümde resmini çekip ilgili yerlere postalayacağım,belki bir nebze olsun üstlenici firmaya uyarı verirler.yeterki elde olayı ispatlayacak fotoğraf olsun.
    dikkatli olmakta fayda var sıcak yaz günlerinde
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    yaz gecelerinin en büyük korkulu rüyası,gece karanlık olan yollar ıslak olduğunda belli olmuyor.birde böyle tam keskin viraj dönemeç gibi yerlere aşırı su basıyolar.kısacası dikkatli olmaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok.şikayette ettim durumu anlattım bulunduğum belediye ye ama haklısın bu durumu değerlendirmeye alıcaz falan filan deyip ksıacası gazlayıp yolluyorlar.
    Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter…

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Belediye çözümünü bulmuş arkadaşlar, geçen gün gördüm: Yaklaşık 30 cm büyüklüğünde tabelalar dikmişler kavşaklara "dikkat sulama var" diye. Dibine girmeden okunmuyor bile. Kimsenin umrunda değiliz.
    Ağır metal insanı...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    izmir de de durum pek farklı değil gündüz güneşin altında çim veya çiçek sulandığını da belediyeden başka yerde göremezsiniz güneşte sulanan çim yanar...
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    istanbulda yeşilköy bakırköy yolunda da sol şerit ve bazı yerlerde su sızıntısından sağ şeritte hergün akşam saatleri sırıl sıklam lütfen dikkat
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    anarşi diyorum inatla. bi gece toplanıp sulama yapan o şeyleri sökelim. hatta birde not bırakılabilir
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var

arkadaşlar e-5 den Atatürk havaalanına gelen yolu bilenleriniz bilir
    bir yol sağdan havaalanına gider diğer yol soldan aşşağıya keskin bir virajla yeşilköy-yeşilyurta gider
    bu resimdeki yer soldaki yolu takip edince yeşilköy-yeşilyurt yoluna çıkan viraj sonudur
    aman dikkat edin bu akşam ordan geçtim ve şerefsizlerin çiçek sulaması adı altında yaptığı yol sulamasına denk geldim ve resimini çekip koydum
    malum yaz ayları bu şerefsizlerin yol sulamaları aramızdan bir can daha almasın diye gördüğünüz ve bildiğiniz bu tarz bölgelerin resimlerini çekip burda paylaşmamızın doğru olacağını düşünüyorum ne dersiniz
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Burada böyle bir sorun yok...
    Genelde SIK SIK yagmur yagdigindan sulama ihtiyaclari yok belediyenin..
    Allah yardimciniz olsun arkadaslar..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)