Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

iki farklı yüz:/

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    arkadaşlar bu gunlerde severek girdiğim mt sitesinde çok fazladan bir marka fanatikliliği yapılmaya başlandı ve gerçektende sinir bozucu olmaya başlandı..konuya gireyim burası bilgi paylaşım yeri herkez kendinde olan şeyleri paylaşıcakkı ona göre bilgilenicez ancak yalan ve fanatiklikle değil mesela bende olan en iyisi demek değildir bunu yalan yanlış savunmak kendini haklı çıkartmaz mesela arkadaşlar forumdaki bir arkadaşımız bizlerin sahip olduğu motorlara sürekli çemkirirken kendisiyle çelişmektedir vericeğim örnek şudur..

bu akşam diğer forumda yazılan ve eski yazdığı bir yazı

Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu makaraya sarmaya çalışan coolizma mısın nesin senin cbf150'nin yağ çubuğunu kontrol etmekten bıkmadın mı artık.Acaba bugün kaç gram yağ eksiltti diye her gün kontrol etmekten paranoyak olur insan.Ben en son yağ değiştirmeye az kalmıştı bi bakayım dedim acaba eksiltme var mı?Gram yağ eksiltme yok.Gözünü seveyim kymco seni bilmeyenler ne işkenceler çekiyo haberleri yok.Hondanın yağ eksilten motorlarına biniyolar.Yalama yapacaklar yağ çubuğunu her gün kontrol etmekten.Sonra da kymco markasını ağızlarına alıyolar.

Birisi de kalkmış hondanın düşük cc motorlarını listelemiş.Kardeşim kinetic minetic bunlar tedavülden kalkalı nice zaman olmuş siz ayakta mı uyuyosunuz.İşte o listelediğiniz motorlar en fazla 1-2 sene daha ikinci el olarak piyasada dolaşır , sonra da temizini bulmak imkansız olur.Ondan sonra da düşük cc motor üretemiyen honda bu ülkede kepenk kapatır.Aha buraya yazıyorum.Geçen sene hondanın Türkiyede satılacak modeli yok , kimseye motor satamıyoruz diye ağlıyan honda bayisinin yerinde bu sene yeller esiyo.Yavaş yavaş hepsi kapanacak.Esen Taiwan rüzgarı caponları silip süpürecek.Aklınızı başınıza alın.Bırakın bu capon fanatikliğini.İleri görüşlü olun.
    peki eskiki cbf150 için yazdığına bakarmısınız

kaynak
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...f-150-a-3.html
    kim diyor cbf150 yağyakıyo diye bedava bu motor diyip üstüne toz kondurmuyor

arkadaşlar burası paylaşım yeri o an ne kullanıyosan onu yalan yanlış met etme yeri değil yapmayın yazıktır günahtır polemik yaratmak için paylaşmıyorum bunu burdada böyle paylaşım olcaksa çoğu kişi eksilir bu forumlardan
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sana şunu diyorum bu arkadaşa göre en çok satan marka en iyi marka ama bugün bak tr de en çok satılan marka ne mondial bu şimdi mondial yamaha honda suzuki bmw gibi markalardan iyi mi oluyor çünkü tr de en çok satılan marka ben motordan anlıyorum çünkü mondialim var sizde ne var hurda motorlar hemde benden çok pahalıya almışsınız ne diyeyim ki size ben
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    mesele yeni konuya sebep açmaya kadar gelmiş

müsade varsa düşüncelerimi açıklamak isterimki yerinde bir konu olmuş burada kişileri eleştirmekten ziyade kişisel olarak tecrübelerimi paylaşmayı yeğlerim amacımız burada didişmek marka fanatikliği yapmak değil neyse ,

derler ya her insan kendi kullandığını bilir fakat bu birazda klavyenin karşısına geçip atıp tutmakla yazıp çizmekle olmuyor bu işler,

benimde beğenmediğim motosiklet markası olabilir ama benim anlayış tarzım farklı parasına göre mal,

ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır hikmeti , o marka bu marka , şu marka boşverelim bunları birazda vicdani yönden yaklaşmak gerek olaya burada kalkıpta , şu marka motosiklet 5 para etmez şeklindeki yaklaşımlar birkere biz mt cilere yakışmaz olaya böyle bakın ..

benimde uyuz olduğum bedavaya verseler almayacağım motosikletler var hatta tenezzül edip 10 km lik yola bile çıkmayacağım motosikletler, fakat kalkıpta o uyuz olduğum makinalara çamur atarsam olmaz zaten onları kullananlar ne olduğunu biliyor ,bu encak kalp kırmya yarar,

kullanan kardeşlerimizin zoruna gider olaya böyle yaklaşmak gerek bence , yoksa kim kimin ne olduğunu hanginin ucuz hanginin pahalı olduğunu zaten biliyor önemli olan imkan burada , olanaklar, beklentiler,

benim cbf m var duydumki yağ yakıyormuş yaksın anasını satayım ben memnunum hatta bu 2 cisi ama ben bunu o kadar önemsemiyorum kim ne derse desin ben makinamı biliyorum kalitesini biliyorum ama durum böyleyken kalkıpta senin markana motoruna olumsuz yorum yazarken düşünürüm, çünkü yazacağım yorum olumsuzda olsa karşımdakini incitmeyecek tarzdan olmalı , rencide etmemeli ,

seninki leşşş benimki misss tarzı yaklaşımlar yanlıştır ve herşeyin yazıyla anlatılmaya çalışıldığı bu güzel forumda üzerine alınan arkadaşlar muhakkak olacaktır , adınada polemik mi diyoruz öle bişey

boş işler arkadaşlar adam gibi bişeyler yazıp çizin bizde bir şeyler öğrenelim bu lafım konunun dışanda dır genelleme yaptım ..

öğrenmenin yaşı yok bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

tüm mt ye sevgiler....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)