Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Oto lastik tercihi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Arkadaşlar oto lastikleri hakkında bilgisi ve tanıdık bayii olan arkadaşlar bana yardımcı
    olursa sevinirim.Benim Seat Ibizaya lastik almak istiyorum 4 adet 185-60-14 ölçülerinde
    Hangi marka ve model alsam rahat ederim tercihen 4 mevsim olması şartı ile yorumlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    michelin energy saver; kullanıyorum gayet memnunum çevremde arabamı kullanma fırsatı bulan yada yolcu iken fren mesafesi ve yol tutuşuna şahit olanlar da olumlu yorumlar yapıyor
    bunun dışında toyo proxes yada goodyear vector 5 önerebilirim güvenilir lastiklerdir
    Ninja

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    michelin energy saver yuvarlanma direnci diğer lastiklere göre düşük buda yakıttan tasarruf sağlıyor ayrıca michelin in hamuru yumuşaktır buda konforu arttırır

Motosikleti
    Michelin Enerji Saver iyi lakin hamuru yumuşak bildiğim kadarı ile uzun ömürlü olmadığı söyleniyor.
    Çabuk yıpranmasının sebebi ise otoyol asfaltı dışındaki kötü asfalt ve stabil yollar olmasıymış.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu topicle ilgili söylenmesi gerekenler söylenmiş gerekli yerlere değinilmiş , bize söyleyenecek tek bişey kalmış michelin energy saver
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Brigstone ER 300 modeline baktım bugün 130 tl. dediler bir kaç yere de sordum
    bu lastiği kime sorsam bayiler bana Lassa Atracta al aynı şey aynı fabrikada üretiliyor
    diyorlar lassanın fiyatı ise 100 tl ne dersiniz bu işe

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Michelin al.
    Bos ver baska lastigi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

makın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl650v honda transalp
    Şiddetle bridgestone er300 turanza öneririm. 1 yıldır kullanıyorum. Yıllardır nerdeyse her marka lastik kullandım. Bu lastiği aldığında ve kullandığında bana dua edersin. Son derece konforlu, ıslak ve kuru zeminde son derece iyi frenleme mesafesine sahip. (yurt dışındaki sitelerden de karşılaştırmalara bakabilirsin) Aldığımdan beri abs nin devreye girdiği sayılıdır. Frene bastığında arkadan birisi tutuyormuş hissi veriyor.
    Bu lastiği almazsan lassa da aynı fabrikada üretiliyor tercih edebilirsin en azından paran ülkemizde kalmış olur.
    avcılardan küçükçekmece istikametine giderken sağda yanyolda e-5 lastikçisi var fiyatlarıda baya uygun.

Motosikleti
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin al.
    Bos ver baska lastigi.
    Ok Cop senin engin tecrübene dayanarak diğer arkadaşların da tavsiyesi üzerine noktayı koyalım o zaman.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

Alıntı makın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şiddetle bridgestone er300 turanza öneririm. 1 yıldır kullanıyorum. Yıllardır nerdeyse her marka lastik kullandım. Bu lastiği aldığında ve kullandığında bana dua edersin. Son derece konforlu, ıslak ve kuru zeminde son derece iyi frenleme mesafesine sahip. (yurt dışındaki sitelerden de karşılaştırmalara bakabilirsin) Aldığımdan beri abs nin devreye girdiği sayılıdır. Frene bastığında arkadan birisi tutuyormuş hissi veriyor.
    Bu lastiği almazsan lassa da aynı fabrikada üretiliyor tercih edebilirsin en azından paran ülkemizde kalmış olur.
    avcılardan küçükçekmece istikametine giderken sağda yanyolda e-5 lastikçisi var fiyatlarıda baya uygun.
    Makin tşk zaten ER300 ile Michelin Enerji son iki seçeneğimdi ikisinden birisi olacak artık.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Michelin çok güzel lastik ama şu gerçek var bizim ülkemizin çoğu yolları malesef köstebek yuvası gibi nerden ne çıkacağı belli olmuyor ve yumuşak hamurlu lastiğin yarılması çok kolay oluyor.
    ama bridgestone da güzel bir lastik ülkemiz yollarına baya uygun senelerdir çogu lastiği kullanmışımdır araçlarımda en hoşuma gideni bridgestone ve goodyear
    lassa'yı kesinlikle tavsiye etmem hamuru çok sert malesef.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    mondial 151rs

oto lastik

geçen sene aracıma lastik aldım,netten baktım petlas 215 tl idi ,sonra aynı fab da üretiliyormuş aynı desen lastik starmax marka 120 tl ye aldım çok yumuşak değil ama tutuculuk güzel

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Su ayni fabrikada üretiliyor muhabbeti ne yahu?
    Ayni fabrikada uretilince ayni mi oluyor?
    Her markanin ayni otomobil veya motosiklet için urettigi 2-3 ve hatta daha fazla model olabiliyor ve ayni degiller.
    Kim sasirtiyor sizi bu kadar anlamiyorum ha.
    Ayni fabrikada uretilen lokumlarin bile tadi ayni degil.
    Kimi kaymakli,kimi cevizli.
    Hamuruna bakacaksin,reçetesine bakacaksin,oyle ayni fabrika diye bisey yok.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)