Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

internet bağlantınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Şu TTNET'ten 5 senedir kendimi kurtaramıyorum. Hep benim uyuzluğumdan. İnternetten firmaların tarifelerini inceleyip duruyorum ama hepsi birbirine benziyor ve çoğu da kafa karıştırıyor.

TTNet'ten bir de zaman zaman arayıp şu kampanyamızdan yararlanmak istermisiniz diye en az 12 ay sözleşme imzalamaya davet ediyorlar. Yahu ben sizden kaçmaya çalışıyorum ama ihmalimden gerçekleştiremiyorum bir türlü. Bir ara fena dadandılar, sıklıkla arıyorlardı Millet servis sağlayıcı değiştirmeye başlayınca paniğe kapıldılar adeta.

Şu KoçNet'i de düşünmek lazım, tavsiye edenler çok oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şu KoçNet'i de düşünmek lazım, tavsiye edenler çok oluyor.
    Evet bende KoçNet e geçtim, onlar zaten Biri Adsl e bağlı.
    Gayet kaliteli bende memnunum bir aydır
    Bide Arçelikle çaışıorlar, modemi falan kurmaya Ar.elik bayisinde elemanlar gelior.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaş Avea demiş Jet demiş Nekadar yaralıymışız bu internet konusunda herkes içini dökmüş. Konu sapmış olsada internet sıkıntısının nekadar buyu olduğu ve nereye dönsek koca bir kazığın bize bir şekilde adapte edildiğini göruyoruz.

Şu an ben de Avea jet kullanıyorum.

4GB kotalı 12 ay taahhutlu

Fatura tutarı her ay 29 + 4 TL GSM vergisi yada adı neyse toplamda 34 TL

3 aydır kullanıyorum. Video izlemediğim sürece kota yetıyor artanı da birdahaki aya devrediyor. Buraya kadar herşey guzel asıl bomba şu

Bu gün avea müşteri hizmetleri ile konuşmam özetle şu şekilde.

Bu arada jet le beraber gelen programda nekadar download ne kadar upload ettiğinizi gösteren ve kaydeden bir program var. Oldukca faydalı kontrol elınızın altında.

İlk iki ay bu programdaki veri kayıtları ıle bana aveanın fatura ettiği kota miktarı aynı idi. Kotayı aşmadım ama kayıtları tuttum kalan internet hesabında herşey belli oluyor.

Fakat bu ay nekadar kullandıysam iki katı kadar kotamdan gitti. Sıkı takıp ettim baktım durum bu sekılde devam edıyor. Son zamanlarda da aveadan sacma mesajlar gelmeye basladı.

Aradım musteri hizmetlerini derdimi anlattım. Mesajları dikkate almayın altyapı çalışmamız var sistem hatası dendi. Buna OK

Kota konusunada aynen su acıklamayı yaptı. Siz o programı dikkate almayın bizdeki veri kayıtları gecerlı dedi. Dedim hatalı bu sekılde olmaz hata payı bellıdır iki katı olamaz. Altyapı calışması tamamlandıgında sistemdeki kayıtlarımı tekrar inceleyeceklerını şu anda da 0.00 Kb internet kullandığımı soyledıler. Altyapı calışmalarından sonra gorecegız bakalım avea ne kadar memnun edecek benı.

Çekme konusunda gelince zayıf Hız da düşük. Ama ihtiyaçlarıma cevap verıyor. Hızlı olsa ne olacak kota aşacak diye video izleyemiyorum geri kalan internet sörf e yetiyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TTnet'den 12 aylık , 24 aylık vb. uzun süreli sözleşme imzalamadan mutlaka iyice okuyun ve sorun. Yoksa çok büyük zarar edebilirsiniz. Benden söylemesi. Imkanınız varsa da kapattırın derim.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    çok teşekkür ediyorum, ben video ortamına çok bağlanmıyorum genelde forumlardayım , resim upload ediyorum oda haftada bir , verdiğiniz bilgiler çok işime yaradı .
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi TT müşteri hizmetleri ile görüştüm. Telefonu Hİç kullanmadığımız halde 19,90 Tl den aşağı ödeme yapamayacağımı söylediler. 16Lira aylık ödemesi olan standart tarifeye de abonelik başlangıcı 8ocaktan önce olanlar geçebiliyormuş.
    özet: "bizde böyle işinize gelirse" diyorlar. 1,5 aylık aboneyim, kazığı yavaş yavaş hissetmeye başladık çözüm bulmak gerek.
    112ciyiz

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    kablo net üyeler hem ucuz hem kablo tv ohh mis gibi bu tahaaüt olayına çok dikkat edin resmen öpüyolar beni öptürler 300 tl ttkom

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Şuan dükkanda, evde ve ablamın evinde olmak üzere 3 farklı firmadan internet kullanmaktayız..
    Evde ttnet kullanıyoruz uzun zamandır, esasında çok memnun değiliz ama değiştirmek için uğraşmadık, gerçi evdekilerin işini de görüyor. Babam geziniyo internette, işle ilgili işlemleri oluyo bazen, güvenlik kameralarına bakıyor.. Onlar için yeterli, download falan yapmadıkları için.. Net4 başlangıç paketi 8mbps'e KADAR 34,50 tl .. Önceki 7 ay bizimkiler benden habersiz bişeye evet diyip 13.25 TL olarak ödemişler fiyatı
    Dükkanda(eczane) smile adsl kullanılıyor, 8mb'e KADAR limitsiz kullanıyolar, kampanyalı girdiler ilk 12 ay 29 tl sonrası sanırım 55 olacak..
    Ablam evinde uydunet kullanıyor. 1mb hızında limitsiz+kablo tv 29 tl ödüyor. Ama hızı en az 1 mb oluyo genelde, daha üstü de oluyor. Ama ablama gidip 2 bilgisayar bağlandığımızda yetersiz kalıyor..

Ben de yurtta itünet kullanıyorum.. Ayıptır söylemesi beleş ve hızı da aşağıdaki resimdeki gibi Azönce yaptım testi
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan dükkanda, evde ve ablamın evinde olmak üzere 3 farklı firmadan internet kullanmaktayız..
    Evde ttnet kullanıyoruz uzun zamandır, esasında çok memnun değiliz ama değiştirmek için uğraşmadık, gerçi evdekilerin işini de görüyor. Babam geziniyo internette, işle ilgili işlemleri oluyo bazen, güvenlik kameralarına bakıyor.. Onlar için yeterli, download falan yapmadıkları için.. Net4 başlangıç paketi 8mbps'e KADAR 34,50 tl .. Önceki 7 ay bizimkiler benden habersiz bişeye evet diyip 13.25 TL olarak ödemişler fiyatı
    Dükkanda(eczane) smile adsl kullanılıyor, 8mb'e KADAR limitsiz kullanıyolar, kampanyalı girdiler ilk 12 ay 29 tl sonrası sanırım 55 olacak..
    Ablam evinde uydunet kullanıyor. 1mb hızında limitsiz+kablo tv 29 tl ödüyor. Ama hızı en az 1 mb oluyo genelde, daha üstü de oluyor. Ama ablama gidip 2 bilgisayar bağlandığımızda yetersiz kalıyor..

Ben de yurtta itünet kullanıyorum.. Ayıptır söylemesi beleş ve hızı da aşağıdaki resimdeki gibi Azönce yaptım testi

BİZde girne amerikanda gaü net kullanıyoz 256 k dial up bağlantı msn bile yasak ne hava atıyon

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİZde girne amerikanda gaü net kullanıyoz 256 k dial up bağlantı msn bile yasak ne hava atıyon
    Aa hava mı yok canıım Msn gereksiz zaten boşver
    33 KDC 64

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ayıp ama ya Ben tam 100 kat daha yavaş bir internet bağlantısı kullanıyorum

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp ama ya Ben tam 100 kat daha yavaş bir internet bağlantısı kullanıyorum
    Benim suçum yok okula kızın Okulunun uydusu olması, kendi net ağını sağlaması kadar güzel birşey yok, mahkeme kararıyla engelleme yok
    33 KDC 64

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Benim suçum yok okula kızın Okulunun uydusu olması, kendi net ağını sağlaması kadar güzel birşey yok, mahkeme kararıyla engelleme yok
    Ben sizin okuldan fiber çekmeye başlayayım en iyisi. Zaten 22 Ağustos 2011 tarhinden itibaren İran internet filtresi sistemine geçiyoruz. Belki okulun sağlandığı internette filtre olmaz. Devletin istediği değil canımızın istediği internet sitesine geçeriz.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Ben sizin okuldan fiber çekmeye başlayayım en iyisi. Zaten 22 Ağustos 2011 tarhinden itibaren İran internet filtresi sistemine geçiyoruz. Belki okulun sağlandığı internette filtre olmaz. Devletin istediği değil canımızın istediği internet sitesine geçeriz.
    Gel gel bi güzellik yaparız sana kablolar senden ama O filtrelemebenim de canımı sıktı ne öyle ya çok saçma.. Umarım bizde de olmaz o..
    33 KDC 64

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    O internet yüzünden, yurtta kalmayanlar ders seçemiyor, kaç hafta süründüm ben sırf itünetten girip bütün kontenjanları dolduranlar yüzünden, ttnet ten giremedim sisteme!
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O internet yüzünden, yurtta kalmayanlar ders seçemiyor, kaç hafta süründüm ben sırf itünetten girip bütün kontenjanları dolduranlar yüzünden, ttnet ten giremedim sisteme!
    Bana kızma ama yaa arkadaş ben de burda değildim evdeydim. Sisteme girceğimde güzel şehrim silifkede elektirikler kesildi ve sisteme giremedim 1 saat sonra girebildim ancak ve ancak.. Yalnız değilsin
    33 KDC 64

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Gel gel bi güzellik yaparız sana kablolar senden ama O filtrelemebenim de canımı sıktı ne öyle ya çok saçma.. Umarım bizde de olmaz o..
    Oldu bile. myp2p.eu , ultrareach vs gibi sitelere girmeyi denesenize bir. Devlet eli ile internet sansürünü yedik. Bakalım hangi babayiğit dava açıp bunu insan hakları mahkemesine taşıyacak. Ama bir dakika yahu, referandum ile Avrupa insan hakları mahkemesine başvuru hakkımızı yedik ki, anayasa mahkemesinin keyfini beklemek durumdayız. Yani geçmiş olsun
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldu bile. myp2p.eu , ultrareach vs gibi sitelere girmeyi denesenize bir. Devlet eli ile internet sansürünü yedik. Bakalım hangi babayiğit dava açıp bunu insan hakları mahkemesine taşıyacak. Ama bir dakika yahu, referandum ile Avrupa insan hakları mahkemesine başvuru hakkımızı yedik ki, anayasa mahkemesinin keyfini beklemek durumdayız. Yani geçmiş olsun
    Şuan ablamın evindeyim ama yarın yurda gidince deniyim bi.. Çok büyük bi kısıtlama, özgürlüğe darbe gibi birşey.. Referandum. Bi çok şeyi işte o zaman tam anlamıyla kaybettik. AİHM mi? Oraya zor gidilir artık.
    33 KDC 64

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Divxplanet.com'da gitmiş bugün. Ama sitede sorun yok proxyle girilebiliyor. Kim demiş Tayyip Türkiye'yi İran yapamaz diye. Az kaldı İran bile bizi kıskanacak.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Divxplanet.com'da gitmiş bugün. Ama sitede sorun yok proxyle girilebiliyor. Kim demiş Tayyip Türkiye'yi İran yapamaz diye. Az kaldı İran bile bizi kıskanacak.
    İranı geççez merak etmeyin.. Durmak yok yola devam

Şaka gibi yaa. Bu da ablamın evinden test sonucum
    33 KDC 64

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)