Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

telefondan anlayanlar bi bakabilirmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    robien81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    Sıfır ; samsung galaxy wonder mi ?

2.el ; samsung galaxy s2 mi ?

fiyat olarak temiz bi ikinci el s2 750-800 tl

wonder ise sıfırı 730 tl , şimdiden cevap yazanlara teşekkürler
    Sizin ölüm makinası dediğiniz , bizim yaşama sebebimiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Hocam ben samsung galaxy wonder(i8150) kullanıcısyım bi 3 aydır falan kullanıyorum çok süper bir telefondur gerek dokunmatik ekran gerek hızı kamerası 5 mp dir ama bakma 5 olduğuna bi tanıdığımda 5mp kameralı nokia telefonu var aynı fotoğrafı çektik benimki daha net ve daha canlı gösterirken onunki benim çektiğimin yanında fos kaldı ayrıca ben aynı anda müzik açık aynı anda mesaj aynı anda oyun ve internet yaptım yani müzik dinliyorum ve oyun oynuyorum arkadaşım mesaj atıyor oyunu kapatmadan mesaja geçip okuyorum bir soru sormuş oyun mesaj müzik açık internete giriyorum ve anında bulup tekrara cevap yazıp oyunuma devam ediyorum hiç bir yavaşlama yok tık demiyor telefon okadar iyi bir telefon ama onu artık yapmıyorum bunu 1-2 kere yaptım bakayım yavaşlama olacakmı diye denemek için ama gram yavaşlama olmadı birde sürekli bunu yaptığında telefon çabuk yıprandığından dolayı sadece dene amaçlı yaptım 1-2 kere yaptım.Ayrıca 2.elde sağlam telefon bulmanda çok zor adamlar dış kasayı sıfırla değiştiriyolar al sana 0 telefon tertemiz içini açsan belkide toz içinde anlıycan al 0 bi wonder hem kafan rahat hemde 2 yıl garantisi var.He birde uyarıda bulunayım eğer kormalık için bir kap falan alırsan(o kadar paralık telefon düştüğünde içler açısı olur hali büyük ihtimalle alırsın) telefonu fazla içinde tutma evde falan telefon açıkta dursun.çünkü bundan önce başka bir dokunmatik telefonum vardı ve silikon kap kullanıyordum telefon zamanla dokunmatiği yavaş algılar oldu tuşlar basmamaya başladı.bende kapaklı deri kılıf var dışarıya çıkarken takıyorum dışardada uzun süre duracaksam arada bi kaptan çıkartım cebime koyuyorum evde ise full dışarda.Telefoncu eski telefonum için silikon kap onu sıkı tutuduğu için hafızasını karıştırıyomuş.bu tüm telefonlarda geçerliymiş ondan fazla kalmazsa böyle bir sorunun olmayacağını söyledi.bende eski servise yolladım ve düzelltiler ondan sonra zaten kapta çok az tutmaya başladım ve sorun gitti zaten şuandada ben kullanmıyorum anneme verdim o telefonu.Dediğim gibi ben kullandım söyledim seçim senin.
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende nokia n8 sahibiyim. Bugüne kadar mt ye binlerce mesajı bu telefondan yazdım. Memnunum. Öteki modelleri kullanmadım bilmem.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Hocam ben wonder kullanıcısyım bende 2-3 ay önce bu telefonu almadan çnce internetteki fiyatları araştırdım normalde 750 tl olan telefon internette 590 fiyatlarındaydı nasıl olur falan derken nese sipariş vereyim dedim ve bunlar 1 site değil bir çok siteydi hangisine üye olup sipariş vermeye kalksam o 590 tl olan fiyatı sipariş vermeye kalktığında 800-850 tl gibi rakamlara çıkıyor en iyisi bilindik tanıdık bir telefon bayisinden almak ayrıca internetten alınan eşya v.s leri garantiye göndermeye kalktığında sorun çıkıyor gönderdinmi geri gelmesinde sorun çıkıyor en iyisi tanıdık bildiğin bir telefon bayisinden almak
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

nette galaxy wonderi 650ye rahat bulursun. Ama guvenilir site olsun. Tavsiyem sahibinden.com. wonder mi s2 mi dersen, tabiki s2 derim sana kullanmis biri olarak ve telefonlarla icli disliyimdir. Ama 2.el ne kadar guvenilirdir orasini bilemem

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Galaxy Ace yi tavsiye ederim.. Suanda en yaygın samsung andorid telefondur... Ekranı asla cizilmez özel bi sistemi var bıcakla cizmeye calısılan videosu vardı.. Kullanıyordum.. Bence bakmalasın.. Htc ye de bakabilirsin.. ( Andoridlerin en baba sarjı 1.5 gün gider ona göre )
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Ben Galaxy Ace kullanıcısıyım. Tatlıhız arkadaşımız memnun ama bence telefon yavaş. Üzerinde toplasan 4-5 programım var yok ve çok nadir kullanıyorum, açık kalmış programları kontrol ediyorum ama yine de yavaş. Ekranı ne yazık ki çizilmez değil zira telefonumun menü tuşunun biraz üstünde 2mm'lik güzel bir çizik var ve ben buradayım diyor. Nasıl yaptım onu anlamadım. Android'li bir telefon istiyorsan Öncelikle RAM'ine dikkat et sonra işlemcisine. Oyun da çok oynarım dersen görüntü işlemcisine de dikkat et. Ben Galaxy Ace ile Sony Neo V arasında kalmıştım. Galaxy 100-130 TL daha ucuz diye onu aldım ama içim gitti.. Akıllı telefon alacaksan, birçok fonksiyonunu gerçekten yoğun kullanacaksan dediklerime kulak ver. Yok ben telefon akıllı olsun onu çok uğraştırmam dersen o kadar da fark etmez. Ama dediğim gibi RAM en aşağı 512 MB olsun. (Galaxy'de RAM 278 MB)

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben wonder kullanıcısyım bende 2-3 ay önce bu telefonu almadan çnce internetteki fiyatları araştırdım normalde 750 tl olan telefon internette 590 fiyatlarındaydı nasıl olur falan derken nese sipariş vereyim dedim ve bunlar 1 site değil bir çok siteydi hangisine üye olup sipariş vermeye kalksam o 590 tl olan fiyatı sipariş vermeye kalktığında 800-850 tl gibi rakamlara çıkıyor en iyisi bilindik tanıdık bir telefon bayisinden almak ayrıca internetten alınan eşya v.s leri garantiye göndermeye kalktığında sorun çıkıyor gönderdinmi geri gelmesinde sorun çıkıyor en iyisi tanıdık bildiğin bir telefon bayisinden almak
    İşte benim dediğim site öyle bir yer değil, kendileri bile teknik servis veriyor kvk nın 20-40 günde teslim ettiği telefonu sana 1-2 hafta içinde teslim ediyolar.

Reklam gibi oldu ama orda yazan fiyatların üzerine sadece kargo parası verilcek bazı uyanık siteler senin dediğin gibi yapıyor fakat burası öyle değil. Tecrübe ile sabittir.

Galaxy ace düşük seviyeli bir telefondur ve ram i çok az.

Sizin yerinizde olsam alacağım tek telefon var; Sony Ericsson Xperia Arc S.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galaxy Ace yi tavsiye ederim.. Suanda en yaygın samsung andorid telefondur... Ekranı asla cizilmez özel bi sistemi var bıcakla cizmeye calısılan videosu vardı.. Kullanıyordum.. Bence bakmalasın.. Htc ye de bakabilirsin.. ( Andoridlerin en baba sarjı 1.5 gün gider ona göre )
    Motorola defy mini +3 :D ,
    Samsung ACE güzel telefon 2-3 gün önce aldım tavsiye ederim

İzzet bir akrabamda gördüm aynı telefonun ekranında 3 cm çizik vardı nasıl becermiş bilmem D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

robien81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben samsung galaxy wonder(i8150) kullanıcısyım bi 3 aydır falan kullanıyorum çok süper bir telefondur gerek dokunmatik ekran gerek hızı kamerası 5 mp dir ama bakma 5 olduğuna bi tanıdığımda 5mp kameralı nokia telefonu var aynı fotoğrafı çektik benimki daha net ve daha canlı gösterirken onunki benim çektiğimin yanında fos kaldı ayrıca ben aynı anda müzik açık aynı anda mesaj aynı anda oyun ve internet yaptım yani müzik dinliyorum ve oyun oynuyorum arkadaşım mesaj atıyor oyunu kapatmadan mesaja geçip okuyorum bir soru sormuş oyun mesaj müzik açık internete giriyorum ve anında bulup tekrara cevap yazıp oyunuma devam ediyorum hiç bir yavaşlama yok tık demiyor telefon okadar iyi bir telefon ama onu artık yapmıyorum bunu 1-2 kere yaptım bakayım yavaşlama olacakmı diye denemek için ama gram yavaşlama olmadı birde sürekli bunu yaptığında telefon çabuk yıprandığından dolayı sadece dene amaçlı yaptım 1-2 kere yaptım.Ayrıca 2.elde sağlam telefon bulmanda çok zor adamlar dış kasayı sıfırla değiştiriyolar al sana 0 telefon tertemiz içini açsan belkide toz içinde anlıycan al 0 bi wonder hem kafan rahat hemde 2 yıl garantisi var.He birde uyarıda bulunayım eğer kormalık için bir kap falan alırsan(o kadar paralık telefon düştüğünde içler açısı olur hali büyük ihtimalle alırsın) telefonu fazla içinde tutma evde falan telefon açıkta dursun.çünkü bundan önce başka bir dokunmatik telefonum vardı ve silikon kap kullanıyordum telefon zamanla dokunmatiği yavaş algılar oldu tuşlar basmamaya başladı.bende kapaklı deri kılıf var dışarıya çıkarken takıyorum dışardada uzun süre duracaksam arada bi kaptan çıkartım cebime koyuyorum evde ise full dışarda.Telefoncu eski telefonum için silikon kap onu sıkı tutuduğu için hafızasını karıştırıyomuş.bu tüm telefonlarda geçerliymiş ondan fazla kalmazsa böyle bir sorunun olmayacağını söyledi.bende eski servise yolladım ve düzelltiler ondan sonra zaten kapta çok az tutmaya başladım ve sorun gitti zaten şuandada ben kullanmıyorum anneme verdim o telefonu.Dediğim gibi ben kullandım söyledim seçim senin.
    valla çok sağol çok açıklayıcı olmuş ve çokda hoşuma gitti , bu hafta içinde galaxy wonder ' ı alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:48 ----------

mesaj atan herkesede teşekkürler .)
    Sizin ölüm makinası dediğiniz , bizim yaşama sebebimiz

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Htc desire HD mi Samsung Galaxi S 2 mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)