Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

karakalem resimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok.
    Tebrikler gerçekten harika olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Çok başarılı tebrik ederim...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hangi makine ile çektiniz ?
    çok güzelmiş HD kalitesinde
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sanatkar doğulmaz ama yetenekli doğulur, iyi ki doğmuşsun sevgili arkadaşım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    sağlam yetenek varmış hocam, bravo ;)

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süpersin, Kenan Sofuoğlunun çizimi çok güzel (diğerleri gibi)ben adresimi versem kenan sofuoğlunun çizimini gönderirmisin
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

M.e.t.i.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL Varadero 1000
    Resimler çok güzel,elinize sağlık...
    Motosiklet efendi işidir

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sevgili arkadaşım öncelikle bu işin üniversitesini okumuş eğitimini almış insanlardan ziyade , insanın isterse kendini geliştirebileceğini ,azmettiğinde ve sabrettiğinde neler yapabileceğini,bizlere göstermiş bulunmaktasın,

önce seni bu sabrın,azmin, ve başarından ötürü tebrik eder ellerinden öperim ,

bir dönem resim çizme olayına bende pek bir bulaştım, benimki yağlıboya çalışmaları ve genelde doğayı konu olarak ele alıyordum (çok sevdiğim için) yaklaşık 500 ün üzerinde tablo yaptım,bir çoğunu boya parasına satıp kalanınıda eşe dosta ev hediyesi olarak dağıttım, halbuki arabalarıda çok severim daha sonralarında yağlı boya yapamadığım zamanlarda aynı senin gibi kara kaleme başladım ,daha sonra araba çizme işi değilde ,yapma işine takılınca resim mesim uğraşım son buldu ,fırçalarım kayboldu gitti bir köşelere

ve şuna inanıyorumki her yaptığın resim bir öncekinden daha güzel oluyor ben artık bunun ,olması gereken son nokta olduğunu düşünüyorum ,senin adına,

bir araba bir model bu kadar güzel çizilir ama bakarak ama ezbere, ve zamanla dağarcığın genişledikçe artık kendi modellerini çizebilecek sınıra yanaşırsın ki bence sen o aşamaya çoktan gelmişsin , umud ediyorumki bu uğraşlarının bir gün karşılığını bulursun inşallah ...ulaşabileceğim adresini verebilirsen , kullanmadığım kara kalem setimi sana ücretsiz kargo etmek isterim ...

tebrikler....10 üzerinden 100 veriyorum
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütün resimlerini tek tek inceledim ve hayran kaldım ama sanki bazı resimlerde oynama var ? Eğer yoksa gerçekten çok prof...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ohaaaa boyle çizimlere bir motosiklet sitesinde rastlayabiliceğime hiç sanmazdım güzel sanatlarda okuyanlar bile bu resimlerden çok çok düşük çizebilirler sen neymişssin be abi....
    çok çok başarılı buluyorum peki ama niye yetenek sınavına girmedin ?
    Mustafa Kemal Atatürk

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler mmümtaz.
    çok teşekkür ederim
    Alıntı Nfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SeN gerçekmisin? Ellerine yaratıcılığına,sağlık...İlerde sergilerini bekliyor olucağız..Dönüp tekrar bakıcağımm...;)
    çok teşekkür ederim, sanal sergiler ile idare edeceğiz şimdilik , sayfayı takip etmeni tavsiye ederim hemen hemen her hafta sonu birşeyler çizerim allah nasip ederse
    Alıntı yapiressami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanoğlu isterse bir kalemle neler yapabiliyor....değilmi
    bu sözün üzerine hiç bir şey eklenmez, doğrudur
    Alıntı ExpendableS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağzım açık kaldı doğrusu ,aşırı derecede profesyonelsin söyleyecek kelime bulamadım resimleri gördükten sonra.eline sağlık.
    yaklaşık iki senedir uğraşıyorum , geliştirdiğim konusuna katılıyorum ama profesyonel demek profesyonellere ayıp olur, çok teşekkür ederim
    Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper çalışmalar vallahi :D :D bi tanede kanuni windy's 125 istiyoruzz
    çok teşekkür ederim, kendi motorsikletimi dahi çizemedim bakalım artık ..
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalışmalar kusursuz! Elinize sağlık süpersiniz.
    çok teşekkür ederim
    Alıntı inancalio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşim,
    öncelikle çalışmaların için seni tebrik ederim. Yanılmıyorsam çalışmalarını fotoğraflar üzerinden yapıyorsun. Eğer böyleyse bile ışık gölge uygulamarın gerçekten çok çok başarılı ve tebriği hak ediyor... Yok eğer bu çizimlerinde herhangi bir fotoğrafı değilde kendi hayal gücünü ve kompozisyonunu kullanıyorsan inan bana tüm motosiklet.net camiası seni tebrik etse az gelir. Bunu profesyonel fotoğrafçı bir reklamcı olarak söylüyorum. Yeni çalışmalarını da görmek isteriz. Bileğine sağlık...
    bu tarz çalışmalara gerçekci çizimler diyorlar , yani bir yere bakarak çiziliyor, hayal gücü ile bir şey kattığımda oluyor ama şu aşamada tamamen kafadan çizemiyorum, çok teşekkür ederim
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne yaa
    Yeteneğin mükemmel eğitim almamana rağmen...
    Bence değerlendir
    çok teşekkür ederim, umarım bir kaç kişiye vesile olurda gizli yetenekler ortaya çıkar
    Alıntı cnblkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler gerçekten harika olmuş
    çok teşekkür ederim
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi makine ile çektiniz ?
    çok güzelmiş HD kalitesinde
    Samsung fotoğraf makinem var 5.25Megapiksel bazılarında tarayıcından çıkarttık onlar çok iyi çöznürülükte, çok teşekkürler
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanatkar doğulmaz ama yetenekli doğulur, iyi ki doğmuşsun sevgili arkadaşım
    çok teşekkür ederim
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağlam yetenek varmış hocam, bravo ;)
    çok teşekkür ederim
    Alıntı emre_tnl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersin, Kenan Sofuoğlunun çizimi çok güzel (diğerleri gibi)ben adresimi versem kenan sofuoğlunun çizimini gönderirmisin
    ne yazıkki Kenan'ın resmini sana gönderemem çünkü bizzat kendisine gönderdim
    , çok teşekkür ederim.
    Alıntı M.e.t.i.n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimler çok güzel,elinize sağlık...
    çok teşekkür ederim
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşım öncelikle bu işin üniversitesini okumuş eğitimini almış insanlardan ziyade , insanın isterse kendini geliştirebileceğini ,azmettiğinde ve sabrettiğinde neler yapabileceğini,bizlere göstermiş bulunmaktasın,
    önce seni bu sabrın,azmin, ve başarından ötürü tebrik eder ellerinden öperim ,
    bir dönem resim çizme olayına bende pek bir bulaştım, benimki yağlıboya çalışmaları ve genelde doğayı konu olarak ele alıyordum (çok sevdiğim için) yaklaşık 500 ün üzerinde tablo yaptım,bir çoğunu boya parasına satıp kalanınıda eşe dosta ev hediyesi olarak dağıttım, halbuki arabalarıda çok severim daha sonralarında yağlı boya yapamadığım zamanlarda aynı senin gibi kara kaleme başladım ,daha sonra araba çizme işi değilde ,yapma işine takılınca resim mesim uğraşım son buldu ,fırçalarım kayboldu gitti bir köşelere
    ve şuna inanıyorumki her yaptığın resim bir öncekinden daha güzel oluyor ben artık bunun ,olması gereken son nokta olduğunu düşünüyorum ,senin adına,
    bir araba bir model bu kadar güzel çizilir ama bakarak ama ezbere, ve zamanla dağarcığın genişledikçe artık kendi modellerini çizebilecek sınıra yanaşırsın ki bence sen o aşamaya çoktan gelmişsin , umud ediyorumki bu uğraşlarının bir gün karşılığını bulursun inşallah ...ulaşabileceğim adresini verebilirsen , kullanmadığım kara kalem setimi sana ücretsiz kargo etmek isterim ...
    tebrikler....10 üzerinden 100 veriyorum
    hocam yürekten geldiği gibi satırlara dökülen sözleriniz gerçekten durumu çok iyi anlatmış , umarım sizde kaldığın yerden fırçalarınızı , kaleminizi alıp devam edersiniz, kalemler içinde çok teşekkür ederim , düşünmeniz bile yeter ben denizliden denizlimizin kalem üreticisi "FATİH KALEM" kullanmaya çalışıyorum.

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün resimlerini tek tek inceledim ve hayran kaldım ama sanki bazı resimlerde oynama var ? Eğer yoksa gerçekten çok prof...
    çok teşekkür ederim, oynama yok sadece bazıları taracıyan çıktığı için renkler daha koyu gösteriyor

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohaaaa boyle çizimlere bir motosiklet sitesinde rastlayabiliceğime hiç sanmazdım güzel sanatlarda okuyanlar bile bu resimlerden çok çok düşük çizebilirler sen neymişssin be abi....
    çok çok başarılı buluyorum peki ama niye yetenek sınavına girmedin ?
    Evet insan hayatta nelerle karşılaşıyor şaşırmamak elde değil :D, çok teşekkür ederim ,sınavlara girmeyi düşünmedim çünkü geç yaşımda öğrendim yeneteğimi 26 yaşında öğrendim 28 yaşındayım .

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    müthiş başarılı tebrikler
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    yeni güne yeni çizimlerimizi ekleyelim

yapım aşamaları

yakın plan bir araç çizimi
    evo 8

yapım aşaması

amerikan polis aracı

yapım aşaması

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Vallahi mükemmel anormal bir ruh var çizimlerinde hissedebiliyorum...Ellerine sağlık kardeşim.Bakarakmı çiziyorsunuz veya kareleme tekniğiylemi çiziyorsunuz ben anlamadım nasıl çiziyorsunuz bunları?

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı alosyi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müthiş başarılı tebrikler
    çok teşekkür ederim
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi mükemmel anormal bir ruh var çizimlerinde hissedebiliyorum...Ellerine sağlık kardeşim.Bakarakmı çiziyorsunuz veya kareleme tekniğiylemi çiziyorsunuz ben anlamadım nasıl çiziyorsunuz bunları?
    ikisinide kullanıyorum , kareleme metodu ile taslak çıkarıp bilgisayar monitöründen bakarak çiziyorum bazen dergilerden filan bulduğum araçlarıda çiziyorum , kuş çizimleri dergiden mesela

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    abi süpersin benide çizsene Bence sana bi sayfa ayrılmalı yaptığın resimleri paylaşmalısın bizlerle

aciiilll yardım egsoz düştü gibi konular yerine senin resimlerine bakarız daha iyi
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

ozzyx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco grand dink 250
    motoru yaptınmı kardes gılera sasesını satan kısıyım?

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Helal olsun emegıne saglık
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sizin orada çalışmalarını görenler ne diyorlar? ben en uygun muhteşem kelimesini bulabildim de
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Resimler harika rahmetli babam da aynen böyle çiziyordu.Çok hızlı sadece bakarak çiziyordu daha çok kişileri çiziyordu birebir oluyordu şaşırıyorduk hep sadece hobi amaçlı yaptı sizin gibi,,, ticari olarak nasıl değerlendirilir bilmiyorum..
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)