Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Son Dakika.! İbrahim Tatlıses vuruldu..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı BathoryAria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    komplo teorisi yapmaktan başka birşey bilmiyorsunuz türk doktorları yalan söyleyecek kadar şerefsiz değiller ölse öldüğü açıklanırdı bugünden itibaren uyutmayıda bırakmışlar nasılsın diye sorduklarında iyiyim diye cevap vermiş ve sağ eliyle ayağını oynatmış siz sadece komplo teorisi yapıyorsunuz başka birşey değil öyle bir ülkede yaşıyoruz ki hergün komplo teorileri üretiyorsunuz
    komplo teorisi ile alakasi yok bu tur seyler daha oncede oldu , olmus olsa sicagi sicagina elbette soylemezler oldugunu.
    (klavyem ingilizce kusura bakmayin)
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Olay üç asagi bes yukari ortaya çikti gibi.
    Silahlar ele geçmis.
    Soylentiye gore tetikçide yakalanmis.
    Türk polisini tebrik ediyor basarilarinin devamini diliyorum.
    Bu arada katilleri hala yakalanamayan, Ugur Mumcu'nun,Ahmet Taner Kislali'nin, Bahriye Üçok'un,Gaffar Okkan'in ve digerlerinin soyadlarinin meclis karariyla Tatlises olarak degistirilmesini talep ediyorum.

Sayin emniyet genel müdürlügü
    Gazeteci yazar Ugur Tatlises 1993 yilinda aracina bomba konularak öldürülmüstür.
    Katilleri ogün bugün ortalikta yoktur.
    Yukarida adi geçen ve Tatlises ailesine mensup diger aydinlarinda katilleri henuz ortalikta dolasmaktadir.
    Ilginize!!!!!!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay üç asagi bes yukari ortaya çikti gibi.
    Silahlar ele geçmis.
    Soylentiye gore tetikçide yakalanmis.
    Türk polisini tebrik ediyor basarilarinin devamini diliyorum.
    Bu arada katilleri hala yakalanamayan, Ugur Mumcu'nun,Ahmet Taner Kislali'nin, Bahriye Üçok'un,Gaffar Okkan'in ve digerlerinin soyadlarinin meclis karariyla Tatlises olarak degistirilmesini talep ediyorum.

Sayin emniyet genel müdürlügü
    Gazeteci yazar Ugur Tatlises 1993 yilinda aracina bomba konularak öldürülmüstür.
    Katilleri ogün bugün ortalikta yoktur.
    Yukarida adi geçen ve Tatlises ailesine mensup diger aydinlarinda katilleri henuz ortalikta dolasmaktadir.
    Ilginize!!!!!!
    hepimizz dadlısesssiiiiiiiiizz ( geleceği garantiye alalım )
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    bu adamı vuran 2 güne bulundu dağda askerimizi şehit edenler cirit atıyor adalet bu mudur???

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıradan birisi olsaydı değil 2günde hayata döndürmek, 2saat adamı kabul ettirecek hastane bulamazlardı faillerinin yakalanmasına gelince, adam mobese kamerası önünde birine çarpıp kaçıyor, onu bile bulamıyorlar. Helal olsun Türk polisine, konu magazin olunca işler nasıl değişiyor(bkz.Hrant Dink olayı)
    Bu tür hareketleri sahalarda da görmek isteriz
    112ciyiz

Allah yardımcısı olsun,insan olarak allahın verdiği canı allah alır.Ama yapılan kötülüklerin karşılığının bu dünyada görüleceğide bir gercek olduğunuda unutmamak lazım...
    hayatta herkes yaptığı seçimin bedelini öder..:cherry:

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı FLORENCE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılan kötülüklerin karşılığının bu dünyada görüleceğide bir gercek olduğunuda unutmamak lazım...
    bunuda nereden çıkarttınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:50 ----------

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hak yoluna vermezsen mangır,b.k yoluna gidersin tangır tangır...
    ve bunu
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    siz veya ben vurulsam 1 gün araştırılır ondan sonra bulamadık derler.meşhur birisi çıktımı.ÖZEL Tim ÖZel DEDEKTİF tutarlar.insan hayatı bu kadar ucuz mu
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunuda nereden çıkarttınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:50 ----------

ve bunu
    Hiç bir yerden bişi çıkarmaya gerek yoktur.Yapılan kötülekler elbet bir gün kişiye mislisi ile geri döner bu bir çok kişinin kabul ettiği bir gercektir.Ve ayrıca şahsi fikrimdir...............
    hayatta herkes yaptığı seçimin bedelini öder..:cherry:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Arkadaşlar zaten bu olayı çözmek için özel timin çalışmasına gerek yok.1998 yılında Adanalı Apo ile yapılan röportajda adam zaten bu işin İbonun kanı dökülmeden bitmeyeceğini söylemiş.Nasıl bir ülkede yaşıyosak insanlar birbirini televizyon aracılığıyla tehdit edebiliyo.

Olayın gelişimi şu şekilde oluyo.İbo arasında anlaşmazlık olan plak şirketini kardeşi ve oğlu aracılığıyla taratıyo.O sırada tesadüfen Adanalı Apo ve arkadaşları ramazan ayında oruçlu vaziyette vakit geçirmek için gittikleri plak şirketinde yaralanıyo.Bi arkadaşı kalbinden , Adanalı Aponun kendisi ise ayağından yaralanıyo.Daha sonra ilerleyen zamanlarda Aponun kalbinden vurulan arkadaşı kefeni yırttıktan sonra iboyu tenha bi yerde denk getirerek arabasını tarıyo.Fakat arabada kadın olduğu için öldürmek için değil gözdağı vermek için ateş ediyolar.İbo kendini bu saldırıdan kurtarıyo.Sonrasında Adanalı Apo saldırıyı azmettirmekten dolayı cezaevine giriyo.Kendi ifadesine göre bu olayla hiçbir alakası yok.3 ay önce cezaevinden çıktıktan sonra da intikamını alıyo.Röportajda İboya sitem ediyo.Madem plak şirketi sahibiyle aranda anlaşmazlık var neden işyerini taratıp bizi yaraladın.Kimle derdin varsa onu vursaydın diyo.Olay budur.

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öyle bir ortamda hayat sürer olduk ki; dallasmış yalan rüzgarıymış en kral brezilya dizisiymiş hepsi bu bizimkilerin yanında çocuk müsameresi gibi kalıyor...daha da kötüsü, çok değerli güvenilir basınımız medyamız da bunları gurur abidesi gibi sürmanşetten veya ana haberlerinde dakikalarca süslü püslü anlatıyor..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    heyecan yok arkadaşlar. ibo tekrar vurulmadı, cevap için hortlattım

Alıntı FLORENCE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir yerden bişi çıkarmaya gerek yoktur.Yapılan kötülekler elbet bir gün kişiye mislisi ile geri döner bu bir çok kişinin kabul ettiği bir gercektir.Ve ayrıca şahsi fikrimdir...............
    yapılan işlerin karşılığını mutlaka bu dünyada göreceğine inanmak ahiret inancıyla çelişir.
    allah'ın adaletine inanmamak ise bu dünyada ya da başka bir alemde adaletin tecelli edeceği inancıyla çelişir.
    nerden baksan tutarsızlık.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyecan yok arkadaşlar. ibo tekrar vurulmadı, cevap için hortlattım

yapılan işlerin karşılığını mutlaka bu dünyada göreceğine inanmak ahiret inancıyla çelişir.
    allah'ın adaletine inanmamak ise bu dünyada ya da başka bir alemde adaletin tecelli edeceği inancıyla çelişir.
    nerden baksan tutarsızlık.
    He yaaa bende tekrar vuruldu sandım. Meğer konu hortlamış.
    Ne şanssızmış adam diyecektim
    fatih545, cakturkc ve inci1903 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)