Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son Dakika.! İbrahim Tatlıses vuruldu..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Allah vergisi bir sese sahip olduğu su götürmez bir gerçek ama birazda karakter olacak insanda
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 - 30th Anniversary Special Edit
    insanlığını kaybetmiş insanlar gördüm konuda herşeyden önce bir insan olduğunu unutmayalım kimin içinin fesat olup olmadığını biz bilemeyiz allah yardımcısı olsun denilir çekilinir kenara empati diye birşey var mesela şuan ben ibrahim tatlısesin oğlu olsam ve benim babam şuan orda yatan olsa bu acıyı sadece ben anlarım şuanda şunu düşünsenize kendi babanızı aklınıza getirin ölüm kalım savaşı veriyor ve bazı insanlar onun hakkında ileri geri konuşuyor ne kadar kötü birşey değil mi kimse kimseyi sevmek zorunda değildir bende ibrahim tatlısesi pek seven birisi değilim ama şuan da ki durumu göze alırsak böyle konuşmak bize yakışmaz allah elbet herkeze hak ettiği hayatı yaşatır

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bende ibrahim tatlısesi sevmem, yaptıkları ortadadır ama yapılan yorumlar çok acımasız değilmi. hem pkk ile ilgili şeylerini bende duymuştum ama sadece dedikodu bunlar, emin olmadan böyle şeyler konuşmamakta fayda var.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzüldüm diyemem.........umarım yaşarda felçli olarak bakar dünyaya
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    önüne geleni sıktırdın,sanada sıkılcağını unutmaycaktın
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Ohhhh yağlarım erisin...

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    nede çok seveni varış)bir yokmuş
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Geçmis olsun.
    Kisiligi hakkinda olumsuz goruslere sahip olabilirsiniz ama bu yapilanin alçakça bir saldiri oldugu gerçegini degistirmiyor arkadaslar.
    Bu nedenle yorumlari teröre,bozguna,kalleslige pirim vermeyecek sekilde yapmakta fayda var.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Tvs Apache
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzüldüm diyemem.........umarım yaşarda felçli olarak bakar dünyaya
    + Dileklerimle..
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Olur,,sıktırana sıkarlar..Yürek yangısı,,can acısı neymiş öğretirler..Haberlere konu olan ,,haberleri yapılan 3 kişiyi öldürttürdü bu adam,,Kaç kişiyi kurşunlatıp sakat bıraktı..

Kadınları saymayın zaten o kadınlar şöhreti ve parası için ona yanaştılar..bedellerinide ödediler. Yıldız Tilbe ye yapılanı hayvan bile yapmazdı,,çünkü canlı yayın ve o kadın senin misafirin,,konuğun,,salyanı akıtarak saldırırsan değerin iki paralık olur..İşte bakın kimse acımıyor..

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste..

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    hanı birilerı ölünce değerlenıyor ya Türkiye de. Son örnek Defne jof Foster. İbrahim Tatlıses değerlenmicek sanırım
    Yorumlara baksana vurulmasa vurcakmış burdan bırısı
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Biz çok konuşan az yapan bir milletiz,herkes bir şekilde konuşmuş, erbakanı da sevmem ama en azından adamın partisinden 5 parti çıkmış zamanında başbakan olmuş,eğitimli kültürlü almanyada öğretim görevliliği yapmış partisinden cumhurbaşkanı başbakanı çıkartmış birisinin vefatında bile bu kadar konuşulmadı adam profesör üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışmış ve kendi icatları var ama...ve bir şarkıcı parçası için bu kadar yırtınıyorsunuz,adamın türkiye hariç yurtdışı yatırımı yok,yaptığı yerde kuzey ırak,urfaya,diyarbakıra,mardine,maraşa falana filana ne yatırım yapmış,kuzey ırakta yaptığı yatırım 1 milyar dolar dendi biraz önceki tv programında yani TL olarak 1500 trilyon yapar,milyar değil,adamda karakter sıfır çok kişinin ahını aldı hala empatiden bahsediliyor,hangi kültürde konuk bayan sanatçıya böyle ağır küfürler hakaretler yapıldığı görülmüş,ayıptır günahtır,seni p....venklerin elinden kurtardım denirmi hiç değil canlı yayında kavga anında söylenmeyecek laflar bunlar,bazı insanlara tabi insansa verilmeyecek 3 şey şunlar: para, yetki ve mikrofon, özellikle bu 3 ünü de verdiniz mi kişinin karakteri,insanlığı ortaya çıkar,bu ibo muydu bobi miydi neydi onun ajdarla arasındaki tek farkı çok daha güzel şarkı söylemesi,yukarıdaki yorumumdada yazdım ibo sanatçı değil şarkıcıdır yüzlerce binlerce gerçek sanatçı var onlara şarkıcı diyoruz ama iboya sanatçı diyoruz,aslında deniliyor diyeyim ben demiyorum... tabiki iboya yapılan doğru bir şey değil ama ibodan başka kaç kişi kalaşnikof AK-47 ile taranmıştır???Etme bulma dünyası,inşallah ölmez,ama ahı olanların ahı çıktı demekki
    'He who laughs last, was too slow to get the joke'::146::::145::::piloot::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanı birilerı ölünce değerlenıyor ya Türkiye de. Son örnek Defne jof Foster. İbrahim Tatlıses değerlenmicek sanırım
    Yorumlara baksana vurulmasa vurcakmış burdan bırısı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şappi!!! Yazık olmuş. Önce kafasına sıkmışlar "bu bir uyarıdır" diye, bir daha yaparsa topuklarına sıkacaklarmışşşŞ..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şappi!!! Yazık olmuş. Önce kafasına sıkmışlar "bu bir uyarıdır" diye, bir daha yaparsa topuklarına sıkacaklarmışşşŞ..
    Ahmet demekki adamlarda kalk gidelim akıllıymışlar...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    kurşunu bağışıklı bi adam birşey olmaz buna :D

birçok insanın ahı tutmuştur

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    tr de bir gündem daha değişecek...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    az çok tecrübelerimden biliyorum ama söylediklrimin %70 geçerlilii vardır...

- uzay heparı ahstaneye ölü getirilmiş, kamuoyu demet akbağı linç etmesin diye yoğun bakımda denilip 2-3 gün sonra öldüğü açklanmıştı

- tansu çillerin helikopteri kuyruk pervanesine çarpan koruma müdürü hastaneye ölü olarak varmış, yoğun bakımda kamuoyu için birkaç gün sonra öldüğü açıklanmıştır.

- Sayın Bülent Ecevit cihaza bağlandı, yoğun bakımda denilip ( halk diliyle cihaz dediğimiz cihaza bağlanan bir kişi bir kaç gün içinde düzelmezse çok büyük olasılıkla beyin öümü gerçekleşmiştir ve sadece vücut fonksiyonları için makinaya bağlanmıştır ) borsa vs düzenlemeler için zaman kazanılmıştır.

- İbrahim Tatlıses için de içimde öyle bir his var gibi... Hakkında hayırlısı olsun ne deyim...

" iyi veya kötü yorum yapmıcam. herkesin günahı kendine "

yoksa amel defteri benden sorulur gibi saldırılara uğruyom yahu
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kabak Tatlısına bayılırdı(gerçekten)
    112ciyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)