Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Balayı için güzel bir mekan var mı??

Motovento
    REKLAM ALANI
    İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün birkaç yere daha baktım biriyle görüşebildim çok güzel biyere benziyor balayı çiftlerine indirim yapıyolarmış olimpos'ta...allah kısmet ederse büyük ihtimalle antalya tarafına ağaç evlerin olduğu bir yere gelicez ve dönüşte de mersin tarsus tarafından toros yaylasına çıkıp bikaç gün kaldıktan sonra pozantı aksaray tarafından dönüş yapıcaz..

mersin'de ne kadar sahil kasabası ilçesi varsa hepsini gezicez inşallah..çocukluğumdan beri her sene gelirim ama erdemli'den öteye geçmek kısmet olmadı geçen seneye kadar..bu sene şeytanın bacağını tekrar kırcaz inşallah..

aslında mersinde de güzel pansiyon butik otel tarzı yerler var ama bu olimpostaki yerler çok güzel yorumları da olumlu..

gelen ve gelecek olan önerilerinize tekrar teşekkürler..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olimpos'un hemen yanında Çıralı var. Hem sakindir, hem de denizi güzeldir. Orada bir sürü sakin pansiyon arasından seçim yapabilirsin (Emin Pansiyon'u tavsiye ederim). Çevrede de gidilecek bir sürü yer var.
    Ben cirali-emin pansiyon'da kalmistim Hatta annemle babamin yil donumunde onlara 1 hafta armagan etmistim orda

Sakin - sessiz... Kendinizi, dogayi dinleyebileceginiz bir yer

Gordugum kadariyla, siz soru sormadikca kimse gelip size soru sormuyor oralarda. Kendi eviniz gibi rahat... Tek farki, kaplumbagalar var

Mutlu olmaniz dilegiyle...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    MAdem Uzak yer arıyorsun; Rize'ye gel

Ayder Yaylası'nda yerini de ayırtayım; kus sesleriyle dolu bir balayı yasarsınız
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cirali-emin pansiyon'da kalmistim Hatta annemle babamin yil donumunde onlara 1 hafta armagan etmistim orda

Sakin - sessiz... Kendinizi, dogayi dinleyebileceginiz bir yer

Gordugum kadariyla, siz soru sormadikca kimse gelip size soru sormuyor oralarda. Kendi eviniz gibi rahat... Tek farki, kaplumbagalar var

Mutlu olmaniz dilegiyle...

emin pansiyona baktım gerçekten güzel bir yer...bungalow tarzı birkaç yer var onların arasından seçim yapıcaz nişanlımla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:01 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MAdem Uzak yer arıyorsun; Rize'ye gel

Ayder Yaylası'nda yerini de ayırtayım; kus sesleriyle dolu bir balayı yasarsınız

abi kısmet olursa ileriki zamanlarda düşüünüyorum karadeniz turunu..hele hele rize ve artvin'i gezmeyi çok istiyorum..

önerileriniz için teşekkürler
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)