Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Usta Birliğimiz İstanbul :)

Motovento
    REKLAM ALANI

[QUOTE=scuba_09;2256773]batıkent carrefour un karşısında KARA HAVACILIK var helikopter birliği orada çalışıyorum. sana da geçmiş olsun buarada.[/QUOTe

saolun komutanım bende yenımahalledeyım yenımahalle ilçe.j da yapcam muhtemelen 14 gunu . motor gezilerine katılıyorsanız tanışırız inşallah kısmet olursa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Acemi birliğinde ne eğitimi aldığının pek önemi olmuyor genelde. Usta birliğinde ne iş yapacağı hiç ama hiç belli olmaz. Hatta nerede görev yapacağı bile belli olmaz.
    Ben acemi birliğinde topçuydum hiç top görmedim. Usta birliğinde de hiç birliğimi, görmedim ben hep kayak yapıyordum sosyal tesisler de (Erzurum)

Ayrıca maslak bana çok yakın belki görüşme imkanı bile olabilir. Canı motor (motosiklet analımda: ) çekerse bana ulaşsın (gerçi motorlu araç kullanması yasak olabilir ama aradan kaçamak yapılabilir)
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevkiyatta olursa rahat il il gezer durur . ama muhafız olursa nobetle bitirir askerliği . ama genede piyadeye göre cok cok iyidir jandarma allah tez zamanda bitirip kavuşmayı nasip etsin askerlik zor :( 2009da basladım hala bitmedı :D
    89/4 müsün ? Az kaldı o zaman Torununuz senin biz
    Hava değişimini hangi sebeple aldın ?

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acemi birliğinde ne eğitimi aldığının pek önemi olmuyor genelde. Usta birliğinde ne iş yapacağı hiç ama hiç belli olmaz. Hatta nerede görev yapacağı bile belli olmaz.
    Ben acemi birliğinde topçuydum hiç top görmedim. Usta birliğinde de hiç birliğimi, görmedim ben hep kayak yapıyordum sosyal tesisler de (Erzurum)

Ayrıca maslak bana çok yakın belki görüşme imkanı bile olabilir. Canı motor (motosiklet analımda: ) çekerse bana ulaşsın (gerçi motorlu araç kullanması yasak olabilir ama aradan kaçamak yapılabilir)
    Benim aşkım pek girişken değildir öyle yanaşmaz herkese... Ama düşüncen için sağol yine de...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

scuba_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xjr1300
    saolun komutanım bende yenımahalledeyım yenımahalle ilçe.j da yapcam muhtemelen 14 gunu . motor gezilerine katılıyorsanız tanışırız inşallah kısmet olursa.[/QUOTE]

katılmaya çalışıyorum fakat daha önce race makinam vardı gezilerde de malum scooterlar oluyor ve bu yüzden seyir sürati bazen 50 km kadar düşüyor bu da bizim makinalar için hararet sorunu demek oluyor.
    bu yüzden fazla dahil olamıyordum bide malum doğu görevleri oluyo sık sık, ama hem motoru değiştirdim hemde görevler kıdemlendiğimiz için azaldı bundan sonra daha sık aranızda olacağım inşallah...

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ayvayı yedii...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Alıntı scuba_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun komutanım bende yenımahalledeyım yenımahalle ilçe.j da yapcam muhtemelen 14 gunu . motor gezilerine katılıyorsanız tanışırız inşallah kısmet olursa.
    katılmaya çalışıyorum fakat daha önce race makinam vardı gezilerde de malum scooterlar oluyor ve bu yüzden seyir sürati bazen 50 km kadar düşüyor bu da bizim makinalar için hararet sorunu demek oluyor.
    bu yüzden fazla dahil olamıyordum bide malum doğu görevleri oluyo sık sık, ama hem motoru değiştirdim hemde görevler kıdemlendiğimiz için azaldı bundan sonra daha sık aranızda olacağım inşallah...[/QUOTE]

bende kalan gorevımı tamamlayıp geleyım ilk işim yamaha tdm 850 alcam sırf uzun yol yapmak için

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    2 gün kaldı geliyor
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)