Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

F1 2006 Sezonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    kesinlikle katılıyorum. ayrıca v10 devrinin en iyilerinden biridir mp4-20. tam 10 zafer kazandı.
    mp4-21'in burnu biraz daha şekilli olsaydı bu dizaynla güzellik tahtı kimseye bırakmazdı. ama tabii ki mp4-20'nin hızı da vardı. bunun ise hızını kanıtlaması lazım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    MP4-20'de hız vardı ama dakka başı arıza çıkartıyordu Kimi toplam 30 küsür puanı aracın arızalarından kaybetti. Hızlıydı ama çok hızlı olup Nürnburg'daki gibi son turda süspansiyon kırmk kötü bir olay.

Motosikleti
    speederbike
    mercedes sağolsun

Motosikleti
    speederbike
    işte yeni mclaren yollarda. alışamam şimdi ben buna.

sonuç? tahmin ettiğim gibi, gördüğünüz yansımaya göre muhteşem ile iğrenç arasında değişiyor görüntü.

Motosikleti
    Bana sorarsan muhteşemle muhteşem arasında değişiyor

Motosikleti
    speederbike
    bu araba her açıdan farklı duruyor ya

bende mclaren taraftarıyım ama motorun dayanıklılığı beni bu sene için korkutuyor.montoya testten sonra motor daha iyi olabilirdi demiş. griddeki en hızlı arabaya sahip olmaktansa griddeki en dayanıklı arabaya sahip olmak her zaman için daha iyidir.
    keşke renault gibi macca da daha dayanıklı bir motor üretebilse.ama gerçekten maccalar çok hızlı araçlar.21 ağustosta pistte olanlar varsa araçların arasındaki hız farkını hissetmiştir.
    bu sene yine yarışta görevliyim,söz vermemekle birlikte eğer organize olursak cuma günü 3-5 er kişilik gruplar halinde paddock a sokabilirim sizi.

Motosikleti
    21 ağustosta görevli(!) olarak ben de pistteydim. Cuma ve cts antremanları ile sıralamaları ve tüm yarışı seyrettim Zaten paramızı da vermediler, kaytardığım iyi olmuş. Son testlerde yine motor sorunu yaşamışlar.

Bu yıl da görev alacaksan nereden görev aldığını da belirtir misin? Ben de görevli olmak istiyorum.

ben flag marshall olarak görev yapıyorum,hangi kulede olacağım henüz belli değil ama.
    sen yoksa güvenliklerdenmiydin? o kadar sıkı(!) güvenlik görevi yaptılar ki bizi bile almadılar içeri.adamlara bizi almassanız yarış nasıl olacak ben hakemim diyosun kimseyi alma dediler bana diyip çıkıyo işin içinden

2005 te ne olarak görev yaptığını belirtirsen yardımcı olabilirim.eğer TOSFED görevlisiydiysen bu sene de aynı görevi alacaksın demektir,ya da bi numara büyüğünü
    eğer TOSFED lisansın yoksa lisans alman gerekiyor
    ayrıntılı bilgiyi http://www.tosfed.org.tr den alabilirsin

Motosikleti
    Amele pazarından toplama adamlarla güvenlikçilikcilik oynadık biz oralarda

Perşembe gecesi saat 01.30'da arkadaşlarla içerken lise arkadaşım aradı, sabah 6'da Bakırköy meydanda ol, güvenlik olucaz F1'de dedi, Kumburgaz'dan bakırköye o kafayla otostopla gittim, aracına bindiğim adam benden daha sarhoştu, bir saatlik yolu zigzag çizmekten 1,5 saatte aldık, bu şekilde güvenlik olduk. Eğitim meğitim hak getire.

Kapıdan giremediyseniz kesinlikle bizim orada değildiniz, bizim kapı yol geçen hanı gibiydi çünkü Zaten sırf yabancılarla muhabbet için orada duruyorum gibi hissettim kendimi.

TOSFED'e başvuruyorum hemen, kabul olursa yarışta da görüşürüz

bak tosfedin eğitim programı var sitesinde.o programda istanbul için Gözetmen C lisansı sınav tarihini bul ve sınavı kaçırma derim.toplantıları da aksatmassan f1 için çağrılma ihtimalin yüksek. lisansının derecesi yükseldikçe daha sağlam görevler alırsın. ama "c" ile bile fireman ya da intervention olma ihtimalin olabilir. flag için 2007 yi beklemen gerekebilir.tabii bunların hiç biri resmi bilgi değil.

TOSFED'in lisanslı hakemi olursan sadece formula1 de değil diğer tüm ulusal ve ulslararası yarışlarda göreve çağrılırsın.dünya ralli şampiyonası(WRC),DTM,WTCC,LeMans,Formula1,GP2, FIA GT tüm bu yarışlarda iş yapabilirsin. ayrıntı için bana mail yazabilirsin yigitm@gmail.com

Motosikleti
    speederbike
    ulan iş güç olmayacaktı ki ben de yazılacaktım hakemliğe ya. neyse, biz de yeşilalandan izlemeye devam ederiz. geçen sene oradaydım, niye haber vermiyorsunuz bakayım?

Motosikleti
    Üyelik tarihime bak

Motosikleti
    speederbike
    sen de benim üyelik tarihime bak

Motosikleti
    Şikayet etme o zaman çağırmadık diye

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    ya bişey dicem bu yeni mclaren görünütü olarak mükemmel olmuş. watercolours güzel başlık açmışsın tebrik ederim bu arada. bu sene şampiyon olurmuyuz en azından takımlarda. kimi arabanın motorunu yine beğenmemiş ama. hallederler umarım..

Motosikleti
    V8 motorun sorunu güçten çok titreşimmiş. V8 motor doğası gereği daha fazla vibrasyon üretir, bu titreşim de diğer yardımcı sistemlerde (hidolikler, pnömatikler, elektronikler vs.) sorunlara yol açmış.

Yine de Toyota'dan sonra en iyi durumda olan Mc'ler.

(F1 Racing'i bugün aldım, başlıklara göz gezdirirken yazanlar bunlar.)

Motosikleti
    speederbike
    sen o başlıkları kenara bırak. ben size v8'e göre takımlarının durumunu belirteyim.

en güçlü ve dayanıklı renaultlar (geçen sene biz hızlı, onlar dayanıklıydı. bu sene hızlı da oldular).
    yakın takipte ferrari ve honda var.
    bizde eski v8 varken toyota ve williams bu üçlüyü takip ediyordu. ama yeni v8 motorumuzla 4. sıradayız. yine de bu motor 10 turda patladığı için sıralama değişmemiş varsayabilirsiniz.
    sonra karışık olarak bmw williams, red bull, toro rosso geliyor. var mı atladığım?

Motosikleti
    Midland'le Super Aguri'yi salla zaten. SA'nın yarışacağı bile belli değildi en son, izin çıktı bi ara ama yarışacaklar mı bilmiyorum.

Bu arada bizimkiler 2007 için B takımı planlıyorlarmış, GP2'den Lewis Hamilton'ı da F1 için hazırlıyorlarmış. Bu Ron Dennis'den korkulur

Motosikleti
    speederbike
    Super Aguri yarışacak. bugün pilotlarını açıkladılar. biri sato, diğeri de başka bir capon.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler