Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şarköy'de pansiyon tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz geçtiğimiz yaz senin verdiğin güzergahtan gitmiştik Engin, otobandan ayrıldıktan sonra Şarköy'e kadar keyifli virajları olan bir yoldan gideceksin; bu mevsimde ne durumdadır bilmiyorum ama, ayçiçekleri harika bir görüntü oluşturuyordu.

İşte o yoldan bir kare :

Soğuk ve yağış için önlemini iyice al bence, yol koşullarında da dikkatli ve kazasız belasız bir sürüş dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz geçtiğimiz yaz senin verdiğin güzergahtan gitmiştik Engin, otobandan ayrıldıktan sonra Şarköy'e kadar keyifli virajları olan bir yoldan gideceksin; bu mevsimde ne durumdadır bilmiyorum ama, ayçiçekleri harika bir görüntü oluşturuyordu.

İşte o yoldan bir kare :

Soğuk ve yağış için önlemini iyice al bence, yol koşullarında da dikkatli ve kazasız belasız bir sürüş dilerim.
    Teşekkürler..Valla şu an sanırım oralar buz kaplıdır.. O ayçiçeklerinin yerinde haylaz rüzgarlar esmektedir
    Kendimi de test etmiş olacağım böylece, benim için epey iyi bir yol olacak diye düşünüyorum açıkçası..Bir de Şarköy şaraplarını düşünüyorum

Siz nerede kalmıştınız peki?

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz konaklamamıştık, 1 saat kadar kalıp Didim'e kadar sürecek olan güzergahımıza devam etmek üzere yola çıkmıştık.
    Yola çıkmadan tahin pekmez ye bari biraz.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Üstad perşembe saat kaçta yola çıkmayı düşünüyorsun ?

Motosikleti
    Var
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz konaklamamıştık, 1 saat kadar kalıp Didim'e kadar sürecek olan güzergahımıza devam etmek üzere yola çıkmıştık.
    Yola çıkmadan tahin pekmez ye bari biraz.
    Anladım.. Tahin-pekmezi yemekten ziyade üstüme baıma sürsem daha etkili olur herhalde

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad perşembe saat kaçta yola çıkmayı düşünüyorsun ?
    Yolun 5 saat civarı süreceğini tahmin ederek saat 9 gibi çıkarım herhalde..Daha erken olursa buzlanma riski artacaktır diye düşündüm. Belki 1 saat daha erken çıkarım net değil henüz. Hayırdır?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolun 5 saat civarı süreceğini tahmin ederek saat 9 gibi çıkarım herhalde..Daha erken olursa buzlanma riski artacaktır diye düşündüm. Belki 1 saat daha erken çıkarım net değil henüz. Hayırdır?
    Şarap deyince bir anda gözüm döndü. İşleri toparlayabilirsem belki diye düşündüm, ama önce hanımdan izin alma safhasını geçmemiz lazım.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    engin abi sen sorunu çözmüssün ama benim kamyon köşkünde ben seni ağırlardım.... rebosta 2 katlı yatak internet uydu mevcuttu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ımroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-strom DL 650
    Engin öncelikle hayırlı yolculuklar dilerim..

Israrla tek başına gitmek istediğini yazmışsın, yapmak istediğinin bir gezi,bir kaçış yada ne bileyim bir kafa dağıtma yolculuğu olacağı belli ama TEK başına gideceğin için çok çok ama çok dikkatli ol ben o tarafa yolculuğumu en son ekim ayında yapmıştım hoş gerçi bende tek gitmiştim ama hava şartları bugüne göre daha iyiydi..
    Yol hakkında çok fazla söylenecek bişey olduğunu düşünmüyorum temiz güzel bir yol fakat yine tehlike yok denemez ama keyif alacağın bir yolculuk olacağı belli.

Ben elif pansiyonda kalmıştım fena sayılmaz üstelik fiyatlarıda makul şaraplardan mutlaka tatmalısın bence saat dokuz yolculuğa çıkman için güzel bir saat ahaste aheste gidersin şurada dur şu güzel burada dur bu güzel demek istemiyorum çünkü bence durmak istediğin yer en güzel olanıdır. Bir program dahilinde hareket etmek bazen beni sıkıyor belki sende öylesindir ..
    Bende tek başıma kaçmıştım oralara 2 gün kalıp döndüm umarım yapacağın yolculuk sana istediğin şeyi verir beni bir nebze olsun rahatlatmıştı...

Sana şimdiden iyi yolculuklar dikkatli ol bende gelmek isterdim demiyorum çünkü açık açık yazmışsın TEK BAŞINA GİTMEK İSTİYORSUN...

Heeee unutmadan dönüşte senden gezi topiği açmasan bile çekeceğin güzel manzaraların fotoğraf topiğini bekliyoruz..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    dönerken şarap al.
    damacana ile.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Var
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şarap deyince bir anda gözüm döndü. İşleri toparlayabilirsem belki diye düşündüm, ama önce hanımdan izin alma safhasını geçmemiz lazım.
    Bir dahakine birlikte gideriz o halde..Ben keşfimi yapayımda önce

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    engin abi sen sorunu çözmüssün ama benim kamyon köşkünde ben seni ağırlardım.... rebosta 2 katlı yatak internet uydu mevcuttu...
    Saol Ramazan'cım..Düşünmen yeter

Alıntı ımroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin öncelikle hayırlı yolculuklar dilerim..

Israrla tek başına gitmek istediğini yazmışsın, yapmak istediğinin bir gezi,bir kaçış yada ne bileyim bir kafa dağıtma yolculuğu olacağı belli ama TEK başına gideceğin için çok çok ama çok dikkatli ol ben o tarafa yolculuğumu en son ekim ayında yapmıştım hoş gerçi bende tek gitmiştim ama hava şartları bugüne göre daha iyiydi..
    Yol hakkında çok fazla söylenecek bişey olduğunu düşünmüyorum temiz güzel bir yol fakat yine tehlike yok denemez ama keyif alacağın bir yolculuk olacağı belli.

Ben elif pansiyonda kalmıştım fena sayılmaz üstelik fiyatlarıda makul şaraplardan mutlaka tatmalısın bence saat dokuz yolculuğa çıkman için güzel bir saat ahaste aheste gidersin şurada dur şu güzel burada dur bu güzel demek istemiyorum çünkü bence durmak istediğin yer en güzel olanıdır. Bir program dahilinde hareket etmek bazen beni sıkıyor belki sende öylesindir ..
    Bende tek başıma kaçmıştım oralara 2 gün kalıp döndüm umarım yapacağın yolculuk sana istediğin şeyi verir beni bir nebze olsun rahatlatmıştı...

Sana şimdiden iyi yolculuklar dikkatli ol bende gelmek isterdim demiyorum çünkü açık açık yazmışsın TEK BAŞINA GİTMEK İSTİYORSUN...

Heeee unutmadan dönüşte senden gezi topiği açmasan bile çekeceğin güzel manzaraların fotoğraf topiğini bekliyoruz..
    Teşekkürler..Dikkatli olacağım elbette..Zaten amacım gaza basmak değil, uzağa gitmek..Plan yok..Google maps'te şuradan şuraya gitmek istiyorum dedim o rotayı verdi, hiç bakmadım bende, direk onu takip edeceğim
    Hayat izin verirse gitmeme çektiğim fotoğrafları paylaşırım tabii ki

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dönerken şarap al.
    damacana ile.
    Almam mı? Haftasonunu ayarla sen..Ama damacana taşıyacak yerlerim dar,(motorda yani ) şimdilik şişeyle idare et birader

Perşembe dedim ama Cuma gününe kalacak herhalde, yarın hasta ziyareti yapmam gerek..Bir arkadaş ayak parmağını kırmış..Gitmem gerek ona kesin..Anladın sen onu

esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Çorlu'ya gideceğim. En uygun aralığı kolluyorum.
    Benim de Çorlu Tredaş'ta işim var denk getirebilirsek beraber gidebiliriz.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aralar havalar iyi olcakmış, bazı günler sisli falan. Gitmeden önce haber ver, uygun olursam buluşuruz.
    www.motorumla.net

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bende izmite gitmeye karar verdim. herkes kaçıyor tek başına biyerlere hayırdır inşallah
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Var
    Önümüzdeki hafta, haftaiçine kaldı. Ayarlayamadım bir türlü zorunluluklarımı. Neyse, önümüzdeki haftaiçi Şarköy Öğretmenevi'nden bağlanırım size artık

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    iyi yolculuklar Engin.
    bende kollamaktayım bir boşluk bulsam Bursa'ya doğru uzanacağım.gitmişken birde Uludağ'a çıkayım etleri kızartayım diyorum.nasıl olsa İstanbul'a kar filan yağdığı yok Bursa'da görmüş oluruz vesileyle.
    nisan 2.haftası izine çıkmayı düşünüyorum şöyle Çanakkale-izmir yapmaya niyetim var kısmet bakalım.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Var
    Bu planlamam ancak yarına kısmet oldu
    Onda da motor yerine arabayla gideceğim, tek başıma yerine 5 arkadaş birlikte gideceğiz.

İşler biraz karıştı yani

Neyse motor için de test etmiş olurum güzergahı bu vesileyle..
    Fotoları paylaşırım buradan da..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)