Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sharptest merkezinden gelen cevap

Motovento
    REKLAM ALANI
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Sharp merkezine testler konusunda bazi tereddutlerim oldugunu yazdim. Soyle bir cevap geldi. http://sharp.direct.gov.uk/

Sevgili Omer Sirin

SHARP'a gönderdiğiniz yorumlar için teşekkür ederiz.
    Herhalde Sharp'ın müşteri geliştirme programının Birleşik Krallık Ulaştırma Bakanlığının bir programı olduğunu fark etmişnizdir. Bu program Birleşik Krallık'taki kullanilan kasklarin potansiyel güvenlikleri ve kask kullanmanın önemi ile nasil doğru kask alinacagina dair ucretsiz tavsiler vermektedir.
    Sharp, motosiklet kasklarindaki yogun arastirmalar ve Avrupa yollarinda meydana gelen kazalara dayanmaktadir.

Siz,Sharp'in buyuk ve pahali markalarini icermedigini iddia ediyorsunuz. Ozel olarak hangi markalari kasttedinizi bilmiyorum,ancak Birlesik krallikta simdilerde kullanilan buyuk markalari test etmektetiz. Bunlarin bircogu pahali kasklardir. ((£200 sterlinden fazla)

Sharp degerlendrimesi, derecelendirme yapildiginda bir kaskin fiyatini dikkate almaz; derecelendirme tamamen kaskin bas cevresindeki carpa enerjisini nasil yonettigine dayanir.

Sharp testleri hakkinda websayfamizidan alinabilir ve arastirmanin arkaplani
    DfT www.dft.gov.uk.'de bulunmaktadir.

2009'da, Birlesik Krallikta 472 olumcul motosiklet kazasi meydana geldi ve Sharp bu olumcul kazalarin nedenlerini azaltmak icin ugrasan Ulastirma bakanliginin bir birimidir. Bu incinebilir motosiklet kullanicilari bireysel kask performanci hakkinda nesnel bilgilerden faydanabilecegine inaniyoreuz.

Umarim bu bilgiler faydali olmustur.
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Agv Longway'e de 4 * vermişti bir bildiği var demek ki.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Benim 135 liralık lazer lz6 bütün markaları sollayıp 5 yıldız almış, darbe testi sonuçları da çok hep yeşil. İlginç sonuçlar.

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 135 liralık lazer lz6 bütün markaları sollayıp 5 yıldız almış, darbe testi sonuçları da çok hep yeşil. İlginç sonuçlar.
    valla lazer güzel kask.
    bizzat asfalta hatrı sayılır bir hızda giderken yapışınca test edip faydasını gördüm. 5500 yıldız.
    5500 gördüğüm yıldızlar değil kaska verdiğim
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

[QUOTE=omersirin;2245955]Sharp merkezine testler konusunda bazi tereddutlerim oldugunu yazdim. Soyle bir cevap geldi. http://sharp.direct.gov.uk/
    2009'da, Birlesik Krallikta 472 olumcul motosiklet kazasi meydana geldi ve Sharp bu olumcul kazalarin nedenlerini azaltmak icin ugrasan Ulastirma bakanliginin bir birimidir. QUOTE]

Birleşik krallık vatandaşlarının ödedikleri vergiler kendilerine hizmet olarak geri dönüyor demek...

bu ay MTV ilk taksitini ödeyeceğim ve ödediğim verginin nereye gideceğini biliyorum: sıcak para girsin diye son yılarda 2 ye katlanan yurtdışı borç stoğunu finansmanına, faiz ödemelerine, utanmadan televisyonlarda yok şu kadar milyon dolar kar ettik diyen yabancı yada yabancı ortaklı bankaların karına kar katmaya vs. vs. vs.

neyse biz heykellerle stadyumlarla onla bunla uğraşıp yolumuza devam etmeye bakalım

Motosikleti
    Sözlerineze katilmamak mumkun m? Bu cevaptan sonra iyice inanmaya basladim bu siteye. Insanlar ve hukumetler onemsiyorlar vergilerinin nereye gittigini..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uvex yok ?

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    ya arkadaşlar nerden bakıyosunuz bu kaskların test sonuçlarına bende gdr var tırsıyorum az buçuk
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    http://sharp.direct.gov.uk/ bakiliyor. GDR'yi ben de goremedim. demek ki Birlesik krallikta satilmayan bir marka!

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    bende düşen kask değiştirilmeli mi değiştirilmemeli mi onu merak ediyorum
    sharp denemiş mi acaba bunu ?
    elalemin ulaştırma bakanlığı neler yapıyor

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Düşen kaska bu kararı verebilmeniz için kaskın kesitini alıp mikroskop altında kırık çatlak var mı diye bakmak lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)