Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yaz başı Rusya'ya vize kalkıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için teşekkür ederim Kurubuz,öğrenmek istediklerimin hemen hepsini yazmışsın,sağol.Peki Zonguldak üzerinden gemi ile Skadovsk'a geçtiğimizi varsayarsak,o bölge için ne düşünüyorsun.Mesela Skadovsk-odessa yada Skadovsk'dan güneye doğru?
    Skadovsk güneyine yani kırım'a hiç gitmedim, yorum yapamayacağım ama çok farklı olacağını sanmıyorum. Ukrayna çok fakir bir ülke. Kırım'a gitmek için Skadovsk yerine evpatorya feribotu ile gitmek daha mantıklı olacaktır. Birlik roro nun oraya seferleri var.

Ukrayna'da motosiklet ile bir gezi tavsiye etmiyorum. İllaki rus ülkesinde motora bineceğim derseniz Belarus'u tavsiye ederim. Yemyeşil, pırıl pırıl, düzenli, komik denecek kadar ucuz, sağlıklı. Rüşvet geçmez, suç oranı sıfıra yakın, yollarda bir tane çöp veya köpek göremezsiniz. Schengen vizeniz varsa geziye vilnius ve rigayı da dahil edebilirsiniz. 2 defa belarus'tan vilnius'a geçtim. O şehirler de çok güzel.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Skadovsk güneyine yani kırım'a hiç gitmedim, yorum yapamayacağım ama çok farklı olacağını sanmıyorum. Ukrayna çok fakir bir ülke. Kırım'a gitmek için Skadovsk yerine evpatorya feribotu ile gitmek daha mantıklı olacaktır. Birlik roro nun oraya seferleri var.

Ukrayna'da motosiklet ile bir gezi tavsiye etmiyorum. İllaki rus ülkesinde motora bineceğim derseniz Belarus'u tavsiye ederim. Yemyeşil, pırıl pırıl, düzenli, komik denecek kadar ucuz, sağlıklı. Rüşvet geçmez, suç oranı sıfıra yakın, yollarda bir tane çöp veya köpek göremezsiniz. Schengen vizeniz varsa geziye vilnius ve rigayı da dahil edebilirsiniz. 2 defa belarus'tan vilnius'a geçtim. O şehirler de çok güzel.
    Teşekkür ederim.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Tvs Apache
    Mesleğimden ötürü biliyorum(Gemiciyim)

Kadınları düşünenler sandığımız kadar kolay değil, Kolay olanlarıda türkiye'ye geliyorlar zaten .)

Ucuz eğlenebiliriz diyorsanız eskisi kadar ucuz bir ülkede değil.

Hele ki yabancıya..
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Zaten vize yoktuda vardı.. 100 doları pasaportun arasına koyup kargo ile vizeciye gönderince vizeyi alıyoruz zaten . Bunun gibi bütün kıytırık ülkelere bu şekilde vize alınabiliyor . Sözümona Belarus da vize uyguluyor ama Minsk hava limanında 200 doları bastırınca vize alabiliyorsunuz. veya ukrayna odessa havalimanında da 130 dolara Alex adlı adam size 15 günlük vize alıyor. İyi tarafı paradan tasarruf edeceğiz, pratikte bu ilkeler ile ilgili sıkıntı yoktu zaten.
    Rusya mi kiytirik ulke..Ilahi bilader
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu rusya ile ilgili yazıları okuduktan sonra biz rusya yerine antalya etkinliği düzenleyelim rusları orda buluruz diyorum.hem kendi ülkemiz kendi kurallarımız , varmı gelen
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu iş en çok uçkuruna düşkünlere yarar.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Rusyada nüfus patlaması !
    Motosikletli Kaplumbağa...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i

Ukrayna da fakirlik fazlaca yani aslında orta tabaka yok orada ya alt sınıf var ya üst sınıf ya jiguliye binenler (murat124) ya son model jiplere o yüzden kanunsuzluk çok fazla zaten mafya ülkesi desek yeridir.Hırsızlık yine aynı şekilde motor gezisi için uygun değil ben de balerusu öneririm
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

plus_minus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki m800
    bu tarz seyahatler neden yapılır!!
    macera ,keyif ,eğlence,adrenalin!!!

korkan,tırsan,risk almayı sevmeyen Türkiye sınırları içinde gezsin.yok yol bozuk,yok mafia varmış,bunlar engel olabilirmi.ben karayolu ile tek başıma Kırıma gtimeyi düşünüyorum.özellikle kazantipteki partiye denk düşüreceğim.
    meslekten ötürü ukrayna rusya da çokca tanıdığım var.ayrıca rusyada ücra yerlerde )) yaşamışlığım var.başımada en ufak birşey gelmedi..

daha yaza var,ama,gitmeyi düşünenler (ciddi anlamda) ,irtibata geçelim..kimse gelmezse tek tabanca devam ederim ;) ))))

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi ki başınıza birşey gelmemiş... yoksa totonuzda kelebek etkisi yaşama şansınız da var.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Türkiye'ye vize uygulamayan ülke ve özel idare bölgeleri şöyle:

“Antigua-Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Bahamalar, Barbados, Belize, Bolivya, Bosna-Hersek, Brezilya, Ekvador, El Salvador, Fas, Fiji, Filipinler, Guatemala, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Honduras, Hong Kong, İran, Jamaika, Japonya, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kolombiya, Kore Cumhuriyeti (Güney Kore), Kosova, Kosta Rika, Libya, Lübnan, Makau Özel İdare Bölgesi, Makedonya, Maldivler, Malezya, Mauritus, Nikaragua, Pakistan, Palau Cumhuriyeti, Paraguay, St. Vincent-Grenadines, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Suriye, Svaziland, Şili, Tanzanya, Tayland, Trinidad-Tobago, Tunus, Tuvalu, Uruguay, Ürdün, Venezuela, Katar ve Kameru

illa rusya yamı gitcez sanki

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)