Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Öğrenci evi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Geleceklerin bilgisine bende izmitteyim, misafirlerimizi Anıl kardeşle beraber ağırlarız, ağırlamaktanda mutluluk duyarız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Odanda Baklava varmış ya işte...
    super :D:D:

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    furkan mg seni hatırladım sanırım kar kış demeden motor kullanan arkadaşsın değil mi? yuvacık gezini okumuştum

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    furkan mg hatırladım sanırım kardeşim seni kar kış demeden motor kullanan arkadaşsın değil mi? yuvacık gezini okumuştum
    Yok Anılcım, kar kış demeden gezen bizim çocuklar, ben biraz yaşlı kalıyorum onların yanında üşüyorum o yüzden

Şaka bir yana seninle Kocaeli - MT grubunda ufak bir sohbetimiz olmuştu, izmitte açılacak olan motorcafe ile alaklı olarak

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı cagriaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Anılcım, kar kış demeden gezen bizim çocuklar, ben biraz yaşlı kalıyorum onların yanında üşüyorum o yüzden

Şaka bir yana seninle Kocaeli - MT grubunda ufak bir sohbetimiz olmuştu, izmitte açılacak olan motorcafe ile alaklı olarak
    evet hatırlıyorum.beraber gidecektik nebula kafenin açılışına.ama kafe sahibinden ses çıkmadı.hazırlıklar ne durumda, açılış oldu mu haberim yok.sahi ne oldu o kafe?açıldı mı?

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    kardeşim sana katılıyorum, çünkü bende aynı durumdayım..dolapta sadece m.suyu var ama 2 kask ,mont, pantolon,eldiven,dizlik,buff,içlikler,yedek yağlar,spreyler......... bu böle gider... yaşasın öğrenci ve motor kardeşliği
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sana katılıyorum, çünkü bende aynı durumdayım..dolapta sadece m.suyu var ama 2 kask ,mont, pantolon,eldiven,dizlik,buff,içlikler,yedek yağlar,spreyler......... bu böle gider... yaşasın öğrenci ve motor kardeşliği
    sanırım bu virüs hepimizin bedenine girmiş.ne yapalım İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Dolapta yiyecek bişey yok ama odamda 2 adet 0 kask (LS2 Diamond + Sicorpion Exo-400), balaklava, Prohel 6464 korumalı mont, 5 adet PO Maximoto Racing 15-50W motor yağı, 2 adet performans filtresi, lastik şişirici sprey var.işte motor sevdası böyle bişey sanırım.şuan final dönemindeyim (mimarlık öğrencisiyim), memlekete giderken götürmek üzere zulaladım bunların hepsini.motorumdan 700 km uzaktayım.eve gelen arkadaşlar gülüyor " motorunla kaza yapsan 200 liraya hem kendini hem motoru toplarsın, sen bir monta verdin o kadar parayı" diye artık daha keyifli olacak motor kullanmak benim için (ayrıca şubat 3 gibi inşallah ehliyetim de cebimde olacak) TEKERİMİZ DÜZ BASSIN DOSTLAR
    Cok afedersinde sana 200 tl kendini de arabanı da toplarsın diyen arkadasın alkollu müydü?

bir cene platini 600Tl hocam 200 nerde kurtarıyorsun. inan ortada görsen motordan düştü zanneder yerişni ararsın bildiğin vida kadar bir de ufak metali var cene kırığında kullanılıyo kaska para vererek i yapmısın zira ölümlü kazaların %66 sı mı ne kask takarak engellenebilyor.

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Cafe açılışındaki o diğer ortak meğer bizim keremmiş, o anlattı, iptal olmuş olay, şimdi biz kendi aramızda bunun konusunu konuşuyoruz, bakalım belki biz yaparız, benim ciddi ciddi niyetim var valla.

Haftasonuna doğru konuyla alakalı ufak bir toplantı yapıcaz çocuklarla, senide bilgilendiririm sonuçla alakalı

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı cagriaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cafe açılışındaki o diğer ortak meğer bizim keremmiş, o anlattı, iptal olmuş olay, şimdi biz kendi aramızda bunun konusunu konuşuyoruz, bakalım belki biz yaparız, benim ciddi ciddi niyetim var valla.

Haftasonuna doğru konuyla alakalı ufak bir toplantı yapıcaz çocuklarla, senide bilgilendiririm sonuçla alakalı
    olsa çok harika olur.umarım olumlu karar alırsınız çok sevinirim bilgilendirirsen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 ----------

Alıntı mahoni38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok afedersinde sana 200 tl kendini de arabanı da toplarsın diyen arkadasın alkollu müydü?

bir cene platini 600Tl hocam 200 nerde kurtarıyorsun. inan ortada görsen motordan düştü zanneder yerişni ararsın bildiğin vida kadar bir de ufak metali var cene kırığında kullanılıyo kaska para vererek i yapmısın zira ölümlü kazaların %66 sı mı ne kask takarak engellenebilyor.
    Başımıza bir kaza gelmeden anlamıyoruz bunları.hatta havaya atılmış para olarak görüyoruz bu harcamaları.bunu söyleyen arkadaşım da motorcu.fiyakası bozulmasın diye kask takmıyor.onun yerine kolye, saat falan takıyor defalarca uyardım ama nafile.kendisi bilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:45 ----------

http://img411.imageshack.us/img411/8660/sam11491.jpg

Duvara çivi çakmak suretiyle asılmış mont ve kask benim.komidinin üstündeki de artçımın yani kardeşimin

KAARİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Ah bu virüsler benim de MT üyeliğim var en garibanı benim galiba gerçi o da çok değerli , ha bir de ehliyet kursundan alınmış hazır bekleyen dosyam var.Bari gideyimde harç mıdır nedir onu yatırayım, motora bir adım daha atalım
    Diş Fırçam Bile Motorlu

Motosikleti
    Sıfırdan
    aramıza hoşgeldin o zaman tedavisi yok, ona göre

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Hoşbulduk Artık arkadaşlar motor al kask bizden demeye başladı zaten beleş kask için alacam motoru
    Diş Fırçam Bile Motorlu

Motosikleti
    Sıfırdan
    nazar boncuğundan benden sen motoru al, olumsuzlıkları sonra sayarım sana

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin ev yine iyi bak benim evi anlatıyorum.

Dolap boş değil ablam ziyarete geldiğinde makarna yapmıştı 10 ay önce hala duruyo.
    Bi tane bacardi limon.
    Bi kaç tane kutu kola.

Evde 3 adet MOTUL motor yağı kutusu, bi adet stok 600RR egzsotu orta borudan itibaren,komple yan ve alt grenajlar,tulum,mont kasklar eldivenler.
    Motoru söküp toplamak icin alet takımı.
    2 adet orjınal 600RR az kullanılmıs zincir dişlisi.
    Fren balataları.
    Rear stand(motoru arkadan havaya kaldırmaya yarayan zamazingo) kullanmadıgım zamanlarda askılık görevi görüyor.
    Motora yaptığım masrafların sevis faturaları(tarih sırasına göre dizilmiş bi şekilde tuvalette dolabın altındalar.
    Zincir yağı ve temizleyicisi.

Bu arada ev studıo yanı tek oda
    Bişeye basmadan yürümek büyük zanaat oldu artık.
    We are many...

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    nazar boncuğundan benden sen motoru al, olumsuzlıkları sonra sayarım sana
    Evet yok mu başka parça, ben böyle toplarım valla ,aman gözünü seveyim olumsuzluklarını sayma
    Diş Fırçam Bile Motorlu

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ev yine iyi bak benim evi anlatıyorum.

Dolap boş değil ablam ziyarete geldiğinde makarna yapmıştı 10 ay önce hala duruyo.
    Bi tane bacardi limon.
    Bi kaç tane kutu kola.

Evde 3 adet MOTUL motor yağı kutusu, bi adet stok 600RR egzsotu orta borudan itibaren,komple yan ve alt grenajlar,tulum,mont kasklar eldivenler.
    Motoru söküp toplamak icin alet takımı.
    2 adet orjınal 600RR az kullanılmıs zincir dişlisi.
    Fren balataları.
    Rear stand(motoru arkadan havaya kaldırmaya yarayan zamazingo) kullanmadıgım zamanlarda askılık görevi görüyor.
    Motora yaptığım masrafların sevis faturaları(tarih sırasına göre dizilmiş bi şekilde tuvalette dolabın altındalar.
    Zincir yağı ve temizleyicisi.

Bu arada ev studıo yanı tek oda
    Bişeye basmadan yürümek büyük zanaat oldu artık.
    hocam açtığım başlıktan utandım ya sen ne yapmışsın öyle be.anlamadığım diğer nokta şu.bi kaç tane zincir dişlisi ya da frn balataları var diyorsun ya.sağlamsa neden değiştirdin?sağlam değilse evde işi ne?babamda da var o huy.ya lazım olursa diye saklar araba parçalarını ve lastiklerini

Hocam zincir dişlileri biraz keyfi oldu zincir bitince
    yeni zincir arayışına girdim o sırada dişli oranları ile oynamak aklıma geldi
    bende komple zincir dişli seti aldım diğerleri şimdilik evde duruyor.

Fren balataları ise çok dayanmadıgı için frensiz kalmama amaçlı
    evde yedekte duruyor degiştirmesi 10 dakika
    hem fazla alınca indirim oluyor eninde sonunda alcam nasılsa o yuzden indirimden fazla fazla alıyorm.

Bende lastikleri saklamak isterdim de hem yer yok hemde genelde lastikten ipler çıkana kadar biniyorum.
    We are many...

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam zincir dişlileri biraz keyfi oldu zincir bitince
    yeni zincir arayışına girdim o sırada dişli oranları ile oynamak aklıma geldi
    bende komple zincir dişli seti aldım diğerleri şimdilik evde duruyor.

Fren balataları ise çok dayanmadıgı için frensiz kalmama amaçlı
    evde yedekte duruyor degiştirmesi 10 dakika
    hem fazla alınca indirim oluyor eninde sonunda alcam nasılsa o yuzden indirimden fazla fazla alıyorm.

Bende lastikleri saklamak isterdim de hem yer yok hemde genelde lastikten ipler çıkana kadar biniyorum.
    senin ev tamirhaneye dönmüş hocam mahalledeki çocuklar abi bizim pejo bozuldu bi el atıver be ya da bisikletin tekeri patladı yapar mısın diye kapına dayanmıyor mu?

senin ev tamirhaneye dönmüş hocam mahalledeki çocuklar abi bizim pejo bozuldu bi el atıver be ya da bisikletin tekeri patladı yapar mısın diye kapına dayanmıyor mu?
    Mahalledeki çocuklar degilde bazı yüzsüz arkadaslarım benı arıyolar gel bi benim motora el at yemek ısmarlarım falan diyo sonra yemek yalan oluyo tabi birlikte gazlamaya.
    We are many...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)