Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Filistinde neler oluyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    malum,
    van minit kaymağı "bana mı sordunuz giderken" diyene kadar güzelce yendi,
    reyiz sağolsun "İsrail dölüne" (kendi ifadesidir, benim değil) haddini dünyanın gözü önünde bildirmiş ve kullarını sevindirmişti.

sonrası belli zaten ...

şimdilerde Filistinliler atış poligonundaki ördekler gibi vuruluyor,
    ses yok.
    Google en son 4 gün önce bir haberin ana akım yandaş medyada yer aldığını gösterdi,
    daha yenisi var mıdır ?
    bilemiyorum.

el Cezire'nin haberinde şu ana kadar 34 kişinin öldürüldüğü yazıyor.
    reyizin henüz gürlediğini görmedim,
    rabia işareti (dolar da olabilir) ile kola fabrikası açılırken de inceden bir kafa karışıklığı yaşatmıştı.
    ne bileyim myanmar, çindeki uygur Müslümanları (en komiklerinden biridir, burada atıp tutup doğu Türkistan islam hareketi isimli örgütü de terör listesine almış türkiye)

konuyla ilgili detaylı bilgiyi google arama motoruna "omurga" diye yazarak ulaşabilirsiniz.

not: bu insanların nasıl vurulduğunun videoları denk geldi. ördek gibi avlanıyorlar. her yere "kutlu yürüyüşe devam" flamaları asmakla olmuyor.
    mazotun yürüyüşü de güzel oldu gerçi ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben üzülmüyorum. O duruma düşene kadar ne yapmışlar. 1. dünya savaşında bize pandik atacaklarına biraz bilime önem verselermiş.

Aynı durum bizim içinde geçerli böyle giderse kafaya tokmağı bizde yiyeceğiz de ne zaman. Diğer dediklerin ülkemizin iki yüzlü politiKakası zaten.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    En son van minit zamanında o zamanın başbakanı yakında Gazze'ye gideceğini söylemişti diye hatırlıyorum.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'ye gelsinler. Beleş ultra lüküs vandaşlık,beleş sağlık, eğitim hizmeti, muhacir sıfatıyla dokunulmazlık, tokiden ev, beleş telefon hattı ve sayılmayacak kadar çok hizmet.

Belalarını arıyorlar, bundan iyisi nerede var?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)