Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk arabam..İlk heyecan..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    İyi günler arkadaşlar motor alıp değiştire,değiştire paramı biriktirip ilk arabamı aldım Allaha şükür...Sizlerlede paylaşmak istedim.Arkdaşımın feci şekilde kazası sonucu motordan soğumuştum o ara iki motorumu satıp araba aramaya başladım Ankaraya bile gittim ama adamın telefonda yeminler ettiği temiz dediği fiesta döküntü çıkınca geri döndüm ve bunu buldum.Geçen haftada da Z-750 sürünce motor iştahımın gitmediğini anladım ve annemi ikna edersem (inş.ederim) güzel bi 600RR veya Gsr 600 almayı düşünmeyi ve hayal etmeye başladım

Uploaded with ImageShack.us
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -eren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hayırlı olsun canım kardeşim...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    hayırlı olsun çok temiz gözüküyor.
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    ---
    Alıntı -eren- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanmanız dileğiyle
    Teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun canım kardeşim...
    Teşekkür ederim sinan abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 ----------

Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok temiz gözüküyor.
    sağolun biraz bulmam zor oldu ama temiz oldu motorla araba çok farklıymış arabada hile daha çok oluyomuş anladım adam kazasız dedi servise götürdüm ön kısmı başka arabadan alını alttan kaynak yapılmış bende kazasız zannediyordum komple ön başka arabanınmış
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 ----------

sağolun biraz bulmam zor oldu ama temiz oldu motorla araba çok farklıymış arabada hile daha çok oluyomuş anladım adam kazasız dedi servise götürdüm ön kısmı başka arabadan alını alttan kaynak yapılmış bende kazasız zannediyordum komple ön başka arabanınmış
    hayırlı olsun cüneyt ustam kazasız bin inşallah.oto sanayide daha ne dolaplar dönüyor taklalı arabayı baska arabadan tavan alıp onun yerine tekrar kaynatıyorlar vs.... araba işinde çok şanslı olacaksın
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim

arabada her türlü hile hurda dönüyor memlekette , çok dikkatli olmak gerek bizde araba alacaktık galerinin kazasız boyasız dediği arabanın servisten plakasını kontrol ettirdiğimizde kazalı oldugu ortaya cıktı bu galeri Şükrü Saraçoğlu stadının yanıbaşında bir galeri adını vermek istemiyorum .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Hayırlı olsun iyi tercih, yol tutuşu ve kullanması harikadır.

Motosikleti
    ---
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabada her türlü hile hurda dönüyor memlekette , çok dikkatli olmak gerek bizde araba alacaktık galerinin kazasız boyasız dediği arabanın servisten plakasını kontrol ettirdiğimizde kazalı oldugu ortaya cıktı bu galeri Şükrü Saraçoğlu stadının yanıbaşında bir galeri adını vermek istemiyorum .
    aynı şekil dogru söylüyosunuz taa kalkıp Ankaraya gittim adam bana inşaat sektörünle uğraşıyorum dedi telefonda gittim baktım emlakçı baklava götürmüştüm alsam bile vermicektim o kadar gıcık oldum adama arabaya bindim 3 bin deviri geçmiyor vazgeçtim ben diyince abi nere yav antepden geldin almadan gidilirmi bilmem ne almıyorum arkdaşım zorlamı dedim çektim gittim adam resmen dolandırcı ruhsat sahibi benim dedi araba başkasınınmış buda satıp yolunu bulacak işte çok dikkat etmek gerek araba ve motor alırken dolandırcı çok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:53 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun iyi tercih, yol tutuşu ve kullanması harikadır.
    sağolun hocam yedek parçası uygun, satımı kolay, bütçeme uygun sürüşüde rahat olunca fiesta tam oldu öğrenci arabası işte anca bu kadar Allah sizlerde daha iyilerini nasip eder inş.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hayırlı olsun güle güle kullanın..
    şehir içi için ideal çok güzel bir araba...

Amin motosikletler için, ben de arabamı sattım geçen ay 73 tosba, içim gitti sonra ama.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    ---
    sizn tosbada çok orjinal ve dik duruyor son pişmanlık fayda etmezmi ne

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:46 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Allah razı olsun kanucancım nazara mı geldik ne arka tamponu sürttüm geçen gün İnş.sende gönlündeki araca sahip olursun

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Allah kazadan beladan korusun kardeş, uzun yıllar huzurla binersin inşallah

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    hayırlı olsun kardeş kazasız belasız bin...bennde bugun 2006 model 206 mı dod a bıraktım satıp motor alabilmek için
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    pek temiz maşallah...kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    maşaallah, hayırlı uğurlu olsun kardeşim.
    tertemiz bir görüntüsü var, kazsız belasız kilometreler dilerim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler