Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yazıklar olsun bu insanlara....

Motovento
    REKLAM ALANI
    teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    http://webtv.hurriyet.com.tr/2/12155...afa-tuttu.aspx
    Söylenecek çok şey var....Ama ne terbiye sınırları müsade eder, nede benim seviyem o kadar aşağı seviyeyi....Lütfen kendinize ve ailelerinize dikkat eden.. Kendilerini ERKEK zanneden bu zavallılar ancak bir avuç değil bir kova dolusu olduklarında zararlı olabiliyorlar. Yazıklar olsun
    Jawa 350 TS...Asya 125 T

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al birini vur ötekine
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Turkiyede egitime onem verilmedigini ve hatta kasten boyle yapildigini ciddi olarak dusunuyorum.

Vakti zamaninda ilk okul diplomasi ile ehliyet almis, hic bir test veya yeterlilik sinavindan dahi adam gibi gecmemis bir sofor tum gun koca bir metropolun icinde geziniyor ve insan cani tasiyor.

Taksi soforu , halk otobus soforu , minibus soforleri yollarda ego tatmin ediyorlar. Orayi arena zanediyorlar.

Diger insanlarda bu kitleyi iyi bildiklerinden onlarin tarzinda cevap veriyor, bu kizin ne akla hizmet taksici salaklarina elinde sopa ile cikismasi gibi.

O arabadan inen kiz sopali degilde silahli inse ve ates etse

Taksici saldirdi , kadin kendini mudafa etti denir

O arabadan inen adam taksiciye ates etse veya sopa ile oldurse

Yol kavgasinda taksiciyi linc etti derler.

Taksiciler o adami yada kizi yaralasa

Taksiciler yol kesiyor derler.

Ama bir insan da cikipta yaa arkadas bu insanlar kim ogretiyor bunlari , trafik ulasim amaclidir arena degildir demiyor.

Bol keseden ehliyet veren , meslegi soforluk olanlara ciddi egitim dahi vermeyen hukumete sevgiler. Onlar yola ciktimi tepe lambali korumali araclari ile bu manyaklari gormuyorlar dahi, ama biz her gun muatap oluyoruz
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu cahillerden artık heryerde var ve sivil araçlarda dolaşıyorlar.
    Geçen gün bir araç bilerek kasten bir scooterı gözümüzün önünde bariyere sıkıştırdı. Emirgan sahil yolunda. Ben ve bir 1200gs sürücüsü yanına yanaştık. Açtık ağzımızı yumduk gözümüzü. Hiç ses etmedi pustu kaldı koltukta.
    Şimdi onun orada ağzını burnunu kırsan ne olucak motosikletli haydut diyecekler. Ama adam haketti.
    İstanbulda normal insan sınıfında herhangi bir aracı kullanmak çok zor artık.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    Cuma, cumartesi geceleri taksiciler meydanda yasak vs. dinlemiyorlar, kimseyi de zan altında bırakmak istemem ama bunu söyleyen de kendileri, polise avanta verdiklerini ve o şekilde orada durabildiklerini söylüyorlar. En basitinden orada Taksim İlkyardım Hastanesi var, haftasonu ambulanslar oradan öyle zor geçiyorlar ki, biri orada hayatını kaybetse kimsenin umrunda bile olmaz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkiyede egitime onem verilmedigini ve hatta kasten boyle yapildigini ciddi olarak dusunuyorum.

Vakti zamaninda ilk okul diplomasi ile ehliyet almis, hic bir test veya yeterlilik sinavindan dahi adam gibi gecmemis bir sofor tum gun koca bir metropolun icinde geziniyor ve insan cani tasiyor.

Taksi soforu , halk otobus soforu , minibus soforleri yollarda ego tatmin ediyorlar. Orayi arena zanediyorlar.

Diger insanlarda bu kitleyi iyi bildiklerinden onlarin tarzinda cevap veriyor, bu kizin ne akla hizmet taksici salaklarina elinde sopa ile cikismasi gibi.

Ama bir insan da cikipta yaa arkadas bu insanlar kim ogretiyor bunlari , trafik ulasim amaclidir arena degildir demiyor.

Bol keseden ehliyet veren , meslegi soforluk olanlara ciddi egitim dahi vermeyen hukumete sevgiler. Onlar yola ciktimi tepe lambali korumali araclari ile bu manyaklari gormuyorlar dahi, ama biz her gun muatap oluyoruz
    sana bazı konularda katılmıyorum ben çok üniversite bitirmiş ayıda gördüm o önce insanın içinde olcak insanlık temelden geliyor ayı ise doguştan ayı pordon ayı bile sadece acken avladır bunlar odun kurumuş bir işe yaramaz egri bügrü odun 1 tanesi ile birşey olsun hepsi toplanıyor....birzda ondan cesatet alıyorlar birgün kendileri gibi biri cıkıp bir kac tanesini götürcek eşek cenetine o zaman bir daha yoplaşırlarmı bakalım....
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Bende izledim olayı tam anlayamadım ama taksicilere karşı aşırı önyargılıyım. Bu videonun sonundaki görüntüler de , arabaya kıza adama saldırmaları önyargılarımı doğrular mahiyette,

Bu sürüdekileri tek yakaladınız mı kuyruğu sıkışmış köpek gibi olurlar, bir araya gelince çakal sürüsüne dönüşürler.

Geçtiğimiz yıl şilenin çıkışında hafta sonu kalabalığında tüm araçlar ışıkta sırasını beklerken bunlardan bir tanesi bizim şeridimizde tam gaz üzerimize geldi, motorda benimle birlikte eşimde vardı neredeyse yatırıyorduk, zor kurtuldum. Geri döndüm ışıklarda en başta kafadan bekliyor yakaladım bunu, sadece kardeşim dikkat et filan diyeceğim, benim geldigimi görünce bu arabadan inip bağırmaya ve hakaret etmeye başladı, yürü git diyor , işine bak diyor, Ya allah deyip kafayı göndüm, arai kaskı yiyince arabaya koştu bir şey çıkaracağını anlayıp arkadan yetiştim iki kafa daha attım buna kaskla, sonra Allah ne verdiyse...

Kendisini yarı felç Şileli arkadaşlara emanet edip huzur içinde yola devam ettim...Ne yapayım..

Trafikte araba ve şöförlük namus olarak algılandıkça böyle saldırgan ve dengesiz sürücüler olacaktır.Karşılıklı biraz hoşgörü olmadıkça ve kendini hatasız sanan sürücüler oldukça bu kötü manzaralar devam edecek...

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Allahtan kaskın içinden küfür edince anlamıyor ve duymuyorlar...
    Kız gerçekten cesaretliymiş, kızın cesaretinde 2-3 erkek olsa fena dayak yerlerdi.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana bazı konularda katılmıyorum ben çok üniversite bitirmiş ayıda gördüm o önce insanın içinde olcak insanlık temelden geliyor ayı ise doguştan ayı pordon ayı bile sadece acken avladır bunlar odun kurumuş bir işe yaramaz egri bügrü odun 1 tanesi ile birşey olsun hepsi toplanıyor....birzda ondan cesatet alıyorlar birgün kendileri gibi biri cıkıp bir kac tanesini götürcek eşek cenetine o zaman bir daha yoplaşırlarmı bakalım....
    Benim kastim sadece universite degil. Universite bir akedemidir ve akedemik kariyer icin gidilir. Benim soyleidigm trafik egitimi, psikolojik egitim.

Ben yurt disinda okurken ehliyet almaya gittigimde yanimdaki bir genc cocuk kamyon ehliyeti almak icin gelmisti, tam tamina 9. kez sinava giriyordu. Aptal diye dusundum tabi ilk once. Meger ise cok normalmis. Oyle kimseye kamyon mus, otobus mus , taksiymis belgesi istiyince alamiyormus. En ufak hata, hatta suphe bile kalmaniza sebep oluyormus.

Ve inanin cidden Ayilik Turkiye ye mahsus degil , her ulkede var. Ama orda egitimde , yaptirimda o kadar siki ki o ayi direksiyonun basina gectimi super arac kullanmaya basliyor. Sofor mahalini terk ettiginde ise ayiligina geri donuyor o baska mesele.

Bizde hem ilk okulu aciktan bitirmis adama uzun yol ehliyeti veriyoruz hemde ne kursa gonderiyoruz ne de trafik icin ciddi bir egitim veriyoruz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

taksici milleti değilmi bencil köpek sürüsü şu an felçli olmamın tek sebebi onlar allaha havale ettim bunlara dikkat edin arkadaşlar hiç düşünmeden tepenize çıkarlar üç kuruş için

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende izledim olayı tam anlayamadım ama taksicilere karşı aşırı önyargılıyım. Bu videonun sonundaki görüntüler de , arabaya kıza adama saldırmaları önyargılarımı doğrular mahiyette,

Bu sürüdekileri tek yakaladınız mı kuyruğu sıkışmış köpek gibi olurlar, bir araya gelince çakal sürüsüne dönüşürler.

Geçtiğimiz yıl şilenin çıkışında hafta sonu kalabalığında tüm araçlar ışıkta sırasını beklerken bunlardan bir tanesi bizim şeridimizde tam gaz üzerimize geldi, motorda benimle birlikte eşimde vardı neredeyse yatırıyorduk, zor kurtuldum. Geri döndüm ışıklarda en başta kafadan bekliyor yakaladım bunu, sadece kardeşim dikkat et filan diyeceğim, benim geldigimi görünce bu arabadan inip bağırmaya ve hakaret etmeye başladı, yürü git diyor , işine bak diyor, Ya allah deyip kafayı göndüm, arai kaskı yiyince arabaya koştu bir şey çıkaracağını anlayıp arkadan yetiştim iki kafa daha attım buna kaskla, sonra Allah ne verdiyse...

Kendisini yarı felç Şileli arkadaşlara emanet edip huzur içinde yola devam ettim...Ne yapayım..
    Geçmiş olsun diyeceğim de sana mı taksiciye mi diyeyim karar veremedim. Hepsi bir yana ben olsam yanımda eşim varken bu şekil duelloya girmezdim. Ya dayak yeseydin ne olacaktı, seninle beraber onu da döveceklerdi. Veya taksici arkadan yetişip arabasıyla sizi altına alsa seninle beraber hanım da gidecekti... Veya taksici silah da çıkartabilirdi, şu istanbul da psikopattan bol ne var ? . Haksızsın demiyorum ama yanlış iş yapmışsın.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taksici milleti değilmi bencil köpek sürüsü şu an felçli olmamın tek sebebi onlar allaha havale ettim bunlara dikkat edin arkadaşlar hiç düşünmeden tepenize çıkarlar üç kuruş için
    Hocam senin durum kalıcı mı

daha ekimde tanışma başlığı açmıştın...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun diyeceğim de sana mı taksiciye mi diyeyim karar veremedim. Hepsi bir yana ben olsam yanımda eşim varken bu şekil duelloya girmezdim. Ya dayak yeseydin ne olacaktı, seninle beraber onu da döveceklerdi. Veya taksici arkadan yetişip arabasıyla sizi altına alsa seninle beraber hanım da gidecekti... Veya taksici silah da çıkartabilirdi, şu istanbul da psikopattan bol ne var ? . Haksızsın demiyorum ama yanlış iş yapmışsın.
    çok doğru yanımda eşim varken kesinlikle tartışmalardan vb. şeylerden uzak dururum durmaya çalışırım,olay hem daha çok büyüyebilir hemde eşim etkilenebilir.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senin durum kalıcı mı

daha ekimde tanışma başlığı açmıştın...

sanırım kalıcıymış kalça ile diz kapağı arasında his yok

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım kalıcıymış kalça ile diz kapağı arasında his yok
    Çok üzüldüm... Yürüyebiliyor musun , yani tek bacakta mı ? Sana bunu yapan şerefsize ne ceza verdiler ?

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    "yazıklar olsun bu insanlara" demişsiniz , bunlar insanmıdır ki ?
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    münferit bir olay,
    büyütmeyin.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    haklı haksıza girmiyorum
    ama arka kapıyı açıp çaktırmadan arkadan tekme atıp kapıyı kapayan yüz yüze gelmekten korkan o korkak adama yuh diyorum,kalleşçeydi
    Allah rahmandır rahimdir, ama arpa ekene buğday vermez

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin gibi düşünen Türkiye'de toplasan 20 kişi vardır biliyorsun değil mi?Edilgenler sürüsü ile yaşıyoruz.

Hiç artislik yapmayalım hoca.Müstehak bize.
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)