Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bilmeyenler Okusun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ikiz kulelere saldırı yapıldığı gün, (11/09) 4000 kişi civarında yahudi vatandaşın işe gitmediği söyleniyor.
    yalandır tabi...
    komplo teorisi...
    olurmu hiç öyle şey...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    İkiz kulelere yapılan saldırının amerikan istihbaratı tarafından bilinmemesi imkansız, bu saldırı ya bilerek yaptırıldı yada yapılacağını biliyorlardı ve yol verdiler. Niye mi, sağa sola saldırmak için bahane lazım değil mi. Gerçi yapılan planlar uçakların çarpmasıyla sadece bir kaç katın yanıp yıkılması ve bi kaç yüz kişinin ölmesiydi bence. Ama oluşan yüksek ısıdan dolayı kuleleri ayakta tutan materyallerin erimesi ve kulelerin çökmesini hesap edemediler...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Tamamen o yazılanlardaki gibi düşünüyorum. Özelleştirme uğruna bütün milli servertimiz yabancılara satılıyor. Bir Başak sigorta çalışanıyım ve dün Başak Sigorta Fransızlara satıldı %56 hissesi ki bu da söz sahibinin artık onlar olduğunu gösteriyor. Düşündüm kendi kendime biz neden avrupada, asyada yapılan özelleştirmelerde söz sahibi olup yayılamıyoruz? Çünkü milli servertler değerlidir!!! ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Zenbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Tamamen o yazılanlardaki gibi düşünüyorum. Özelleştirme uğruna bütün milli servertimiz yabancılara satılıyor. Bir Başak sigorta çalışanıyım ve dün Başak Sigorta Fransızlara satıldı %56 hissesi ki bu da söz sahibinin artık onlar olduğunu gösteriyor. Düşündüm kendi kendime biz neden avrupada, asyada yapılan özelleştirmelerde söz sahibi olup yayılamıyoruz? Çünkü milli servertler değerlidir!!! ...
    Bankalarıda satıyorlar(yada çoktan sattılar) dışbank-fortis olduya. Telekom gitti, demir çelik sanayisi gidiyor, petrol sanayii gitti, enerjide bağımlıyız, yiyecek sananyinin çoğu ağırlık onlarda olmak üzere yabancı ortaklı, yakında ithal suda içeriz.

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    paylaşımın için saol...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    ABD ekonomisinin %40'ı yabancı şirketlerin elinde, ama ABD hala dünyanın en büyük gücü. Nasıl oluyor bu peki?

Bu arada 11 eylülde ölenlerin arasında yüzden fazla yahudi de vardı. İsim listesinin bulursam yollarım.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Özelleştirme ayrı bir konu, ben özelleştirme taraftarıyım. Devlet bişeyleri satıyorsa birileri talip olur ve kimin parası varsa alır, ama işte yerli sermaye olarak güçleri birleştirip yabancılara kaptırmamak lazım. Ha yabancı aldı diyelim, olsun alsın. Söküp memleketine götürecek değil ya, yada kendi vatandaşlarını getirip çalıştırmayacağına göre pekde sorun yok.
    Özelleştirme taraftarıyım çünkü devlet sadece ülkeyi yönetmeli, yasaları çıkarmayı ve uygulatmayı vatandaşın eğitim ve sağlığıyla ingilenmeyi bilmeli. Yani devlet sadece devlet olmalı TÜCCAR değil. Eğer özelleştirip yol yordamına sokmaz isek ne hortumların önüne geçebiliriz nede peşkeşin.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    paylaşım için teşekürler

rutti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hey gidi günler...
    bunları dile getirdi diye nice arkadaş acı çekti...
    onca mücadele sonunda elde var sıfır....
    amerika,
    amerika,
    amerika
    ....
    efendim?..

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Alıntı gurzan adlı üyeden alıntı
    ikiz kulelere saldırı yapıldığı gün, (11/09) 4000 kişi civarında yahudi vatandaşın işe gitmediği söyleniyor.
    yalandır tabi...
    komplo teorisi...
    olurmu hiç öyle şey...
    Çok iyimsersin dostum. İkiz kulelere çarpan uçakların görüntüsünü ya da fotoğraflarını tekrar incelemeni öneririm. Şiş karınlı uçaklar genelde yolcu uçağı olarak kullanılmazlar.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı Sonsovalye adlı üyeden alıntı
    Çok iyimsersin dostum. İkiz kulelere çarpan uçakların görüntüsünü ya da fotoğraflarını tekrar incelemeni öneririm. Şiş karınlı uçaklar genelde yolcu uçağı olarak kullanılmazlar.
    sabah yazdıklarımın sonuna gülücük koymamışım, dolayısıyla kinayeli yazdığım belli olmamış sanırım.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    KAWASAKI Z750 S / SUZUKI GS500
    motor , teşekkür ederiz kardeş

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Bırakalım bunlarıda şu cevap verin.

BUGÜN ÜLKENİZ İÇİN NE YAPTINIZ

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özelleştiröeler sonucunda yabancılara satılan milli servet ve kazanç kapıları yakın zamanda türklere kapanacak. sonuçta da kendi ülkemizde ancak alt kademelerde çalışabilen memurlar ve işçiler haline geleceğiz. çünkü yabancı şirket kendi yöneticisini kendi ülkesinden işçisini türklerden oluşturacak. çizilen toz pembe tabloya hayran olanlar şuan ama o toz ortadan kalktığında ortaya çıkan karanlıkta yolumuzu şaşıracağız. karanlık günler gelecek zamanını söylemek zor ama gelecek. (kahinliğede başladım hadi hayırlısı )

motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    bu amerika okadarda büyütülecek bir ülkedeyil be doslar, onlar hep neyi tüyü belli olmayan geçmişitehep boyun eğen toplumlardan oluşan ülkelereoluşan insanlar dır bizlerki zamanında çanakkalede sadece tek bir ulkeyle deyil çakal sürüleriyle savaştık buçakallar aslan inine giremezler sadece onun en zayıf anını beklerler yanlızda gelemezler ,oyuzden bizim gibi nesil onlar için çok büyük gelir onlarda biliyor bizim dağılmadan tek vucut olacagımızı.onlarında zamanı gelecek elbette aslanın karnıacıkınca.

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    sen kendini avut kardeşim,masonların arkası çoktur ama müslümanların yoktur yada türkün türkten başka dostu yoktur
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Alıntı motorcuq adlı üyeden alıntı
    bu amerika okadarda büyütülecek bir ülkedeyil be doslar, onlar hep neyi tüyü belli olmayan geçmişitehep boyun eğen toplumlardan oluşan ülkelereoluşan insanlar dır bizlerki zamanında çanakkalede sadece tek bir ulkeyle deyil çakal sürüleriyle savaştık buçakallar aslan inine giremezler sadece onun en zayıf anını beklerler yanlızda gelemezler ,oyuzden bizim gibi nesil onlar için çok büyük gelir onlarda biliyor bizim dağılmadan tek vucut olacagımızı.onlarında zamanı gelecek elbette aslanın karnıacıkınca.
    Bu seferki geçmiştekilere kesinlikle benzemiyor dostum. Atatürk'ün Gençliğe Hitabesinde bahsettiklerinden daha fazlası oluşmaya başladı bile. Biz birlik oldukça, milli benliğimizi kaybetmedikçe, ülkemize ve değerlerimize sahip çıktığımız sürece çakal sürülerinin gücü yetmeyecektir kesinlikle.

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    çok ilginç yaaa güzel çalışma ellerine sağlık Motor
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler