Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Değiştirmenin Vakti Geldi mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Evet Arkadaşlar Bu Konu Konu Dışı Değil...
    Ama Buraya Açmamın Sebebi Ana Başlığa Saçma Saçma Konular Açılmaktan Sıkılmışsınızdır Dedim En sonda Bana Patlamayın Diye Açtım Buraya Konuyu
    Yaklaşık 3,5 Yıldır Vitesli Motosiklet Kullanıcısıyım İlk Motosikletim 125 cc Lik ile başladım.. Yaklaşık 7 Ay Öncede Onu Satıp 150 CC lik Bir Makine aldım.. Kullanıyorum Şuanda Ama Farkettim Ki artık Bisiklet Gibi Geliyor Hakikatende Öyle... Neden mi Geliyor Hız Veya Hava Manasında değil... Sadece Küçük Geliyor Hissi Veriyor Tabi Bu Sebepte Kullanırken Doyumluluk Yaratmıyor Acaba Bunu Satıh Hyosung GT 250 R Alsam mı ? 2 Aydır Zaten Hyonun Hayaliyle Yatıyorum Alsam Hata mı Yaparım Büyük mü Gelir Bilmiyorum Size Bi Danışiyim Dedim.. Bu arada 1.80 Boyundayım 70 Kilodayım.. Birde Sizlerin Görüşlerini Aliyim Saygılar
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    O motoru kullanmak için yeterince tecrübe edinmişsin zaten kardeşim..Ayrıca doğru seçim yapmışsın çok güzel bi makinedir lakin önce o motora bin dolaş öle al derim..Ben bindim kullandm çok hoşuma gitti fiyatıda uygun benim görüşüm böle toprağım..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    gt250R Siyah
    başlangıç motoru için bile ideal diyenler var çok gördüm forumda sende yine motor tecrübesi var bende hiç bişey yok ehliyete yazıldım yaza kadar artık gt250r almaya çalışıyorum sen alsan abes kaçmaz herhalde

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Valla Açıkcası Ehliyetim 2 Ay Önce elimde oldu :D Toprağım Teşekkürler Yorumlar İçin Bir Ara Uzun Yolda Yapalım..

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    inş toprağım en son plaka ruhsat dahil 8500 TL diye duydum ama bilmiyorum bende allah kısmet ederse alacam para biriktiriyorum daha 4700 biriktire bildim bakalım artık herhalde yaza kadar alırız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:59 ----------

bide şu ilana bakar mısın ? çok temiz görünüyor 850 km deymiş daha

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-850km-de.html
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    alabilirsin önce bi kullan beğenirsen alırsın

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş toprağım en son plaka ruhsat dahil 8500 TL diye duydum ama bilmiyorum bende allah kısmet ederse alacam para biriktiriyorum daha 4700 biriktire bildim bakalım artık herhalde yaza kadar alırız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:59 ----------

bide şu ilana bakar mısın ? çok temiz görünüyor 850 km deymiş daha

http://www.motosiklet.net/forum/sati...-850km-de.html
    Yok Toprak O verdiğin İlanın Tarihi 2008 Ben Sıfır Almiyacam.. 2. El Alıcam ŞUanda 5 Bin Tl ye Bile Var Burdaki Bir Bayiide Zaten 1 Ay İçerisinde Aldım Aldım Almadımsa Yaza Alırım... Extrem Daha Kullanmak Nasip Olmadı Hyoyu Tabi İnceledim Yakından.. Bence Yarın Gidip Bi Süriyim Sahibi Müsade Ederse..

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    ben çok titizim ya toprağım ikinci el nasıl kullanıldığını bilmiyosun alıp satmicam zaten o yüzden sıfır düşünüyorum bide ilan tarihini gözden kaçırmışım malum gözüm motordan başka bi detayı görmüyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:22 ----------

Bide yeni motor alırken en korktuğum olay motorun rodajı aman bi aksilik olcak aman felan derken bayağı bi stres yapıyorum ama çok şükür yamaha mı alırken bi problem yaşamadım düzlükte 120 yapıyo yokuş aşağı 135 de buluyor yamahanın zevki 80 km de toprağım

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Önemli olan kaç sene bindiğin değil , kaç km ve hangi koşullarda yol yaptığındır. Ancak zaten geçmek istediğin motor daha güçlü olmakla beraber yinede başlangıç seviyesinde sayılacak bir motordur. (İlgilene dostlara not : 34HP altındaki motorlar vitesli motorlar için başlangıç seviyesi sayılırlar) bu nedenle çok fazla dert etmene gerek yok .Eğer varsa tecrübesine güvendiğin bir motorcu ağabeyinin seni sürerken izlemesini sağla ve onun düşüncelerini al , daha sağlıklı bir yorum olur. Bizler buradan ne yazsak yanlış olur.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hyo hız ve güç olarak orta derecedeki kullanıcıları her türlü tatmin eder.yakışıklıdır ilgi çeker.

fakat ben alıp kullandığım 2 aylık süre zarfında o güçte olması gereken bir motordan daha fazla kalite beklerdim açıkçası.

motor güçlü ve hızlı ama diğer aksamlar bu güce zayıf kalıyor kanaatindeyim.

aklıma yatmadığı içinde elimde fazla tutmadım zaten
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    babaçi arkadaşım konuyu biraz daha açarmısın motorda gördüğün olumsuzlukları bende almayı düşünüyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)