Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Domino's Pizza A2 Ehliyetli sürücüler arıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

İlgilenen arkadaşlar lütfen adresinden bana ulaşarak özgeçmişinizi yollayınız.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Domino's Pizza - İnsan Kaynakları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    siz aranılan özellikleri yazmışsınız birde çalışanın aradığı özellikleri belirtseymişsiniz iyi olurmuş
    örneğin;
    günde kaç saat çalışılıyor,
    aylık ücreti nekadar,
    motosikletlerin durumu nedir,
    pizzayı zamanında ulaştırmak için trafikte makas üstene makas atan motorcularmı arıyorsunuz yoksa bilinçli tam koruma motorcularmı.

saygılar sevgiler.
    muhammetcon, halilom, chcts1 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bws gitti 2011 Agility geldi
    Hızlı çalışmasından kastı o zaten hiç insanları düşünmüyorlar, motorcu olarak giriyorsun yer siliyorsun, Çok arkadaşım çalışıyor yani sen motorcusun servis yoksa boş oturmuyosun ya mutfağa yardım yada yer siliyosun yada mağazada garsonluk yapıyorsun. Motorcunun maaşı 700tl alıyor bizim çocuklar, ama çekilir iş değil motorların durumu iyi fakat dediğin gibi hızlı olman lazım öyle korumalı falan istersen takarsın ama çevikten tempoludan kastı evet makas ata ata gitmendir.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanan :
    ekip olarka çalışmayı seven:
    püf noktaları bunlar olsa gerek. herşeyi içinde. safi motörcü değil ekibin tüm işlerinde yardımcı olarak zıpır eleman.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    yine bir iş ilanı ve yine aynı muhabbetler...
    CBF 150-->CBF 250-->CBF 500-->CBF 600-->...?

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    ben ne zaman pizza sipariş etsem ister dominos ister pizza bulls isterse de pizza hut ve diğerleri
    hepsi zamanında getirdiler pizzalarımı
    ve bu vesileyle tüm pizza dağıtıcılarına teşekkür etmek istiyorum
    ve evet daha fazlasını hakediyorlar pizza dağıtıcıları
    ya onlar olmasaydı aç kalırdım valla
    özellikle gece saat 3 olsa da pizza getirenlere çok teşekkürler
    gece 3'te pizza yenir mi?
    bazen oruç tutmanız gerekiyor veya ne bilim arkadaşlarla muhabbet uzuyor da uzuyor
    evde de hiçbir şey olmuyor
    iyi bir çılgınlık oluyor
    öğrencilik günleri işte..zor da olsa güzeldi be
    halilom bunu beğendi.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz aranılan özellikleri yazmışsınız birde çalışanın aradığı özellikleri belirtseymişsiniz iyi olurmuş
    örneğin;
    günde kaç saat çalışılıyor,
    aylık ücreti nekadar,
    motosikletlerin durumu nedir,
    pizzayı zamanında ulaştırmak için trafikte makas üstene makas atan motorcularmı arıyorsunuz yoksa bilinçli tam koruma motorcularmı.

saygılar sevgiler.
    çalışanın ne istediği kimin umrundaki mesaisi uzun sosyal hayat diye birşey kalmıyor çok şükür öyle bir işte çalışmadım ama çalışan arkadaşlar var hepsi mecburiyetten.. hayat böyle ne yazıkki, yaslanılan insanlar ve yaslanan insanlar birilerinin rahat olması için birilerinin rahatı bozulması gerekiyor....
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Adresleri hatırlamak, müşterileri tanıyıp özelliklerini ne isterler neyi sevmezler bilmek,
    gıdaları zamanında ve sıcak ulaştırmak... herkesin bir şekilde yapabileceği ama başarılı olup olmayacağı tartışılacak bir konu.
    Türkiye gibi trafik kazalarının had safhada olduğu bir yerde motosikletle birşeyler taşımak ayrı bir meslek olarak sayılmalı.

büyük gıda firmaları özellikle pizza şirketleri motorcuyu işe alıp posası çıkana kadar içeride ve dışarıda çalıştırmayı marifet sayıyorlar. İçeride fırının yanında terleyen bir motorcu kanter içinde soğukta yola çıkıyor hastalık tehlikesi kazadan da fazla.müşterinin karşısına yorgun ve neşesiz bir şekilde çıkabiliyor. Kısa vadede kar ettiklerini düşünseler de uzun vadede zarara uğrayacakları kesin. Müşteri restoranı pizzanın nasıl çıktığını filan görmez kapısına gelen paketçinin durumuna bakar.Ayrıca sürekli dışarıya çıkan bir kişinin mutfakta pizza kesmesi veya mutfakta dolanması hangi hijyen kuralına uygundur sayın yöneticiler??

ben şu anda 2. iş olarak part time pizzacıda çalışıyorum ve motor sürmenin dışında yaptığım işler daha çok zamanımı alıyor.
    bu işi yapacak arkadaşlara tavsiyem dışarı servisi yoğun yerlere ve lüks semtlerdeki restoranlara girsinler.

Bu konuda burger king mc donalds türü yerleri takdir etmek lazım.Kurye içerideki işe zerre kadar karışmayıp paketini alıp çıkıyor yola.Oralarda da paket çok yoğun olup (günde 40 yere gittiğimi bilirim) fazlasıyla hız beceri ve adres bilgisi gerektiriyor.

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    insana insan gibi muamele yapmayan yerlerde çalışmayın arkadaşlar , en küçük açığınızı yakaladılarmı bununla alay geçerler ben, bir şubesine çalıştım gerçi , kullanırlar burda yazardım bunu ama yazmayacağım, dominoslara muhtaç değiliz allah şükür
    ...

ben istanbulda şahmaran restaurantta çalışıyorum ve günlük gittiğim yer sayısı en az 35 ve 60 küsür yere de gittiğim oluyor. ama hem 12 saat çalışıyorum hemde sigorta yok. en yakınımda da dominos pizza var ve bende oraya girmeyi düşünüyorum. en azından sigortası var ve çalışma saati daha kısa diye düşünüyorum.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben ne kebapçıdan ne pizzacıdan telefonla sipariş vermem..Gider kendim alırım veya almam otururum evimde..Oradaki paket servis çalışanlarının durumunu bilirim çünkü..

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Ehliyeti alınca ek iş olarak yarım zamanlı çalışmayı düşünüyorum maksat harçlık çıksın.
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Zamana karşı yarışılması gereken bir meslek dalı. Yoğun trafikte elinizdeki paketi altınızdaki yetersiz makina ile yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Çok ama çok riskli.

Pizzamı zamanında getiremeyen sürücüyü asla şikayet etmiyorum , lütfen sizlerde aynısını yapın . Biz 3 dk erken yemek yiyeceğiz diye o çocuklar azrail ile dansetmek zorunda kalıyorlar.

Keşke bu tür hizmet veren yerlerin zaman sınırlaması uygulaması engellenebilme.
    chcts1 ve Soykan67 bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bu işi seçmek isteyen arkadaşlara dominos deneyimimi yazayım.
    yazın okul paramı çıkarmak için akşamları parttime çalışmak üzere ikinci iş olarak bu işi seçtim 5 ayın sonunda
    sigortam yapılmadı
    geç giden pizzalaarın (yanlış adres yazılması , işlerin yoğun olması , fırından geç çıkması vs.vs.) bazıları maaşımdan kesildi.
    en onemlisi karakteri bozuk insanlarla yanlış gönderilen sipariş yüzünden tartışıp moralimin bozulması bonusuydu.
    ayrıca koruma falan da yok kasklar 20 tl lik çin malı yani kısaca sizin zerre kadar değeriniz yok patronun gözünde!!!!
    trafikte yol vermeyen sürücüler kurye olduğun için sana köpek gibi davranmaya çalışanlar vs.vs.

bu işi yapacak adamın çelik gibi sinir sistemi olması lazım birde kış aylarında sıkı giyinin
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    peugeot trekker 50
    arkadaşlar a2 ehliyet alıcam yakında dominosta ve burger king fln buralara motorcu sürekli alıyorlar mı yoksa belli zamanlarda mı özellikle dominosta çalışan veya çalışmış arkadaşlar varsa işe alım prosedür ve sürecini anlatabilirler mi Paylaş:

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işi seçmek isteyen arkadaşlara dominos deneyimimi yazayım.
    yazın okul paramı çıkarmak için akşamları parttime çalışmak üzere ikinci iş olarak bu işi seçtim 5 ayın sonunda
    sigortam yapılmadı
    geç giden pizzalaarın (yanlış adres yazılması , işlerin yoğun olması , fırından geç çıkması vs.vs.) bazıları maaşımdan kesildi.
    en onemlisi karakteri bozuk insanlarla yanlış gönderilen sipariş yüzünden tartışıp moralimin bozulması bonusuydu.
    ayrıca koruma falan da yok kasklar 20 tl lik çin malı yani kısaca sizin zerre kadar değeriniz yok patronun gözünde!!!!
    trafikte yol vermeyen sürücüler kurye olduğun için sana köpek gibi davranmaya çalışanlar vs.vs.

bu işi yapacak adamın çelik gibi sinir sistemi olması lazım birde kış aylarında sıkı giyinin
    ben bu nedenle senede bir pizza yiyorum,oda kendim arabamla alıyorum.motorcu kelle koltukta gidiyor..McDonalds bu konuda daha kurumsal.hava muhalefetinde direk teslimat sürelerini uzatıyorlar.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

sevgili arkadaşlar ben gazi 28 yaşında bir moto kuryeyim ankara batıkent dominosta çalıştım ve dediğiniz gibi insanın çalışacağı biryer değil
    ve işi toplu bırakıp tazminatlarıda aldık 800tllik ikitana köpeği başınıza müdür yapıyorlar albaşına bela

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

sevgili arkadaşlar ben gazi 28 yaşında bir moto kuryeyim ankara batıkent dominosta çalıştım ve dediğiniz gibi insanın çalışacağı biryer değil
    ve işi toplu bırakıp tazminatlarıda aldık 800tllik ikitana köpeği başınıza müdür yapıyorlar albaşına bela
    MotorKafa bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı gölga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç liralık olması lazım, orasını anlamadım....
    crxforever bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    motor ehliyetini alınca dominos derince şubesinden aradılar bizimle çalışmak istermisin dediler çalıştıgımı söyledim parttime'da çalışabilirsiniz dediler şuan zaten 12 saat çalışıyorum bir yerde asgari ücret ile geçinemiyorum kışın işe başlamayı düşünüyorum ikinci iş olarak geceleri çalışıcam nasip olursa...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Ben gittim eskişehirde görüşmeye vn 800 ile .adam bana fizzy 125 sürebilirmisin dedi .

Yemek kuryeligi yapmayın yokmu avm de tezgahtar ol fabrikaya falan git

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)