Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maddi yardımlaşma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    Herkese iyi akşamlar!..Ben Ali Sungur olarak aramızda bir yardım sandığı kurulmasını öneriyorum.Herkesin vereceği küçük meblağlar ile pek çok motorsuz,motorseveri motor sahibi yapabiliriz.Tabiki site yöneticilerinin kontrolü altında.Yanlış anlaşılmasın benim motorum var.Sadece diğer arkadaşlarıda mutlu görmek istiyorum.Sevgiler!...

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    yaw ben de muhtaçlara yardım falan anladımdı
    gaza gelme;kaza gelmesin

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Ne tesadüf benime aklıma geldi bugun bu tarzda bir düşünce Titancılar gibi olmayalım sonra
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    ilk benle başlayalım 500 cc'lik bi alet yeter fazlasına gerek yok
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    Kardeşim alay etme!..Senden zorla para isteyen yok!..Ben kendim için bir şey istersem o zaman konuş.

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    bence o kişilere para yerine iş bulunnn.'''bana balık verme,balık tutmasını öğret...'''

Türkiyenin ayrı uçlarında , birbirilerini tanımayan ayrı insanlar.....
    Foruma sadece bir TIKLA üye olan , hiçbir teminatı-garantisi olmayan kullanıcılar...
    MÜMKÜN DEĞİL

Ama bir banka aracılığı ile yapılabilir...

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Bence motosiklet değilde,koruma için modlarımızdan birisine ufak meblağlar göndererek her ay bir motosiklet sahibinin kask,dizlik gibi en zaruri ihtiyaçlarına karşılık verilebilir.Mantıklı bir düşünce ve emin ol senden önce sitedeki çoğu arkadaşımızın (bende dahil) aklına gelmiştir.Bu arada siteye de yeni üyesin.Senin kim,ne,neci olduğunu kimse bilemez.Kesinlikle yanlış anlamayın,şahsınıza bir hakaret değildir!Ama modlarımız onay verirde tamam sitenin sahibi şu kişi yada en yakın tanıdığım şu mod arkadaşımız da paralar toplansın derlerse bu hayata geçirilebilir.

Aman abi , işin yasal yönünü bilmiyorsunuz.Walla emniyet müd. bu konuda işi sıkı tutuyor.Bir kişinin olmadık bir şikayette bulunması sonucu sitenin kapanmasına kadar ağır cezalar gelebilir...

Ama tabiki mantıklı bir yolu bulunabilir.
    serdar (crazy_devil) ın dediği gibi ufak meblalar bu işi görür..

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    volkan,abi motosiklet festivalinden sonra bide böyle bi organizasyona mı el atsak abi hele dur bakalım ilkini bi gerçekleştirelim de Daha ailemizle ne organizasyonlara imza atacağız inşallah.Ailemizin her ferdi kask takabilir,belki de üstünde air brush ı olan birer kask.Ne dersin

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Yasal yönden iyice araştırmak gerekir bence..

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    bence para toplanabilir ama birine motor almak için değil de muhtaçlara yardım için, biara sitede para toplanıp torbalar dolusu erzak alınıp varoşlarda yaşayan ihtiyaç sahiplerine dağıtılmıştı, bence aynısı yapılabilir ama birine motor almak için olmaz, olamaz, hiç zannetmiyorum,
    ama olurda toplarsanız banada bir adet BMW R1200C alın...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı Ali Sungur adlı üyeden alıntı
    Herkese iyi akşamlar!..Ben Ali Sungur olarak aramızda bir yardım sandığı kurulmasını öneriyorum.Herkesin vereceği küçük meblağlar ile pek çok motorsuz,motorseveri motor sahibi yapabiliriz.Tabiki site yöneticilerinin kontrolü altında.Yanlış anlaşılmasın benim motorum var.Sadece diğer arkadaşlarıda mutlu görmek istiyorum.Sevgiler!...
    Ülkemizde o kadar evsiz, o kadar aç insan varken biz motosiklet almak isteyenler için mi yardım fonu kuracağız? Bu sanki "ekmek bulamıyorsanız pasta yiyin" diyen kraliçeyi andırdı bana! ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Metal.....
    +1
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Önce bir vakıf kurmanız lazım... (meşakkatli iştir)
    Çekilişle verecekseniz Milli Piyango idaresi'nden gerekli izinleri almanız lazım (meşakkatli iştir)
    Para alacaksanız resmi makbuz vermek lazım...
    vs vs.. hayal...
    Zaten ben şahsen makbuzsuz biryerlere para yollanmasına sıcak bakmam. Yardımsa zaten burada biri yazsa dizliğe ihtiyacım var param yok diye, 3 gün içinde dizliği olur. Motosikletim yok derse de bu bağışla olacak birşey değil. Arkadaşın dediği gibi "bana balık verme,balık tutmasını öğret..." durumu sözkonusu. Motou aldıktan sonra bir de benzin kampanyası başlatırsınız artık. Adam motoruna kavuşup benzin koyacak parayı bulamazsa?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar böyle bişey olabilir ama sizlerinde katıldığı gibi motor almak yada koruma malzemesi için değil ALLAH korusun kaza yapan ve mağdur olan arkadaşlarımıza yardım amaçlı olur hastane avukat gibi.böyle olursa bende varım ama sana dizlik lazımmış ötekine takmıyacağı kask lazımmış bunlar insanların kendi güvenliği açısından gerekli araç ve gereçleri yine kendisi temin etmelidir.ama belirttiğim gibi mağdur arkadaşlarımıza mağduruyetini hafifletmek açısından bazı şeyler yapılabilir.bunun için cep telefonundan bir mesaj yeterli olabilir bence,buna makbuz da gerekmez gelen mesaj belli biriken belli harcanan belli olur kanısındayım Kazasız ve keyifli sürüşler

motomonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    olmez benceda oyle bisey ck zor is onlar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Motosiklet.net Web Sitesi olarak site üyeleri arasında para toplanarak bir üyemize motosiklet alınması doğrultusunda bir kampanya yapmayı düşünmüyoruz. Ülkemizin yaşam şartları doğrultusunda bu kadar açlık sınırında olan kişi var iken motosikletlerin bir lüks olduğu açıktır bu yüzden bu tarz organisazyonlara karşıyız.
    Site olarak daha önce yapmış olduğumuz gibi (ramazan erzak kampanyası gibi) yardım kampanyaları düzenlemeye devam edeceğiz.

Konu sitemiz açısından açıklığa kavuştuğu için başlığı kilitliyorum.
    Saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler