Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet alarmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    arkadaşlar geçenlerde burda görmüştüm fakat arattım bulamadım. bir arkadaş vardı 35 liraya sele altı alarm satıyordu ve adrese teslim gibi bir durumdan bahsediyordu. bilgisi olan varsa cevap yazarsa teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçenlerde burda görmüştüm fakat arattım bulamadım. bir arkadaş vardı 35 liraya sele altı alarm satıyordu ve adrese teslim gibi bir durumdan bahsediyordu. bilgisi olan varsa cevap yazarsa teşekkür ederim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...kargo-1/detay?

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum sizce sele altında randımanlı olur mu? bu paraya değer mi?
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Kargo parasıyla pahalı olur diye İzmir'de bir yerde bakacağım.Çok pratik işe yarayan bir alet olsa gerek.

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    denk geldi gördüm acaba kullanan varmı ? nedir fikri? parası bişey değilde işe yaramayan bir alarmsa para vermeye gerek yok yani..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Ben yarın gidip taktırıyorum aradım şimdi konuştum gel gör öyle taktır dediler.Bize 8 km uzakta şehir içinde bir yerde.Mağaza zaten orda taktırıp bitiricem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hiç kullanmadım yanlış bilgi vermiş olmayayım ancak, motorumda orjinal alarm var ve bu alarmdan tek farkının elektriği aküden almak ve düğmeye bastığınızda dörtlüleri yakması olduğunu sanıyorum. Sonuçta o da sele altında sadece oradaki plastiği yapıştırılmış vaziyette duruyor ve algıladığı titreşime göre devreye giriyor.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Valla işe yarayacağına ben inanıyorum bende alarmlı disk kilidi var ilk titreşimde bir defa ikaz sesi veriyor titreşim devam ettiğinde ise ortalığı ayağa kaldırıyor koltuk altı alarmıda bunun benzeridir .Yani kullanılabilir. diye düşünüyorum...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu cihazla ilgili bir iki video..

Kimsenin işine mani de olmak istemem ama yurtdışı satış fiyatı yaklaşık 9 $..

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    kendi adıma 35 tl buna verene kadar düzgün bir oto alarmı alıp onu baglarım her zamanki gibi motoruma.60-90 tl arası düzgün darbe sensörlü garantili ürünler var.hem araç bulma, panik özelligi de var.+ park lambalarına bağlıyorsun geceleri park alanında motorun yerini rahatca bulabilirsin.ve dsb de daha yüksek ve pil derdin'de yok.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi adıma 35 tl buna verene kadar düzgün bir oto alarmı alıp onu baglarım her zamanki gibi motoruma.60-90 tl arası düzgün darbe sensörlü garantili ürünler var.hem araç bulma, panik özelligi de var.+ park lambalarına bağlıyorsun geceleri park alanında motorun yerini rahatca bulabilirsin.ve dsb de daha yüksek ve pil derdin'de yok.
    Yok ama usta bence motorun elektrik devresine herhangi bir yüklenme yapmak, dokundurtmak istemeyenler için ucu yollu caydırıcı bir çözüm..

Eğer motorda iyi de gizlenen bir yere monte edilirse hırsızın susturma ihtimali de epeyce zorlaşıyor..Neticede kesilecek kablo yok ortada..

Tek sorunu en ufak darebede çalar gibi durması..Ona da monte edilirken bir çözüm ayarlanır belki..

Ben niyetlendim ürüne de o yüzden gaza geldim biraz

Çok fazla sesi çıkmıyor 120db ne kadar doğru bilmiyorum ama sessiz bir yerde yüksek gelebilir sesi. Hassasiyeti ayarlanamıyor. Birde yazdığınız fiyat gerçekten yüksek en fazla 15TL ye kargo dahil yurt dışından alabilirsiniz.

Motosikleti
    kullanan arkadaş varsa lütfen fikir beyan etsin. bir de ankarada alabileceğimiz yer var mı bilen arkadaşlar varsa yazarsa çok sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bence kumandalı olandan bağlatın arkadaşlar.Çünkü daha işe yarayıcı otomatik motosiklet çalıştırma falan var stoplara bağlarsınız hemen lambaları falan yanar mantıklı bence.Ben gidip konuşucam bugun size haber ederm

Motosikleti
    Elektrik aksamına müdahale ettirmek istemiyorum. Bu yüzden bunu düşünüyorum... Penceremin dibinde duran motorumu geceleri korusun kafi mantığındayım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)